Domažlice
ČSSD
73 zastupitelů (9.76%)
konečné výsledky
ČSSD
73 zastupitelů (9.76%)
konečné výsledky
Klatovy
"STAN"
52 zastupitelů (5.94%)
konečné výsledky
"STAN"
52 zastupitelů (5.94%)
konečné výsledky
Plzeň-město
ODS
96 zastupitelů (25.74%)
konečné výsledky
ODS
96 zastupitelů (25.74%)
konečné výsledky
Plzeň-jih
ODS
39 zastupitelů (5.17%)
konečné výsledky
ODS
39 zastupitelů (5.17%)
konečné výsledky
Plzeň-sever
ODS
71 zastupitelů (8.05%)
konečné výsledky
ODS
71 zastupitelů (8.05%)
konečné výsledky
Rokycany
ODS
44 zastupitelů (7.83%)
konečné výsledky
ODS
44 zastupitelů (7.83%)
konečné výsledky
Tachov
KSČM
59 zastupitelů (12.88%)
konečné výsledky
KSČM
59 zastupitelů (12.88%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Česká strana sociálně demokratická získali 8 zastupitelů | 8 |
Občanská demokratická strana získali 8 zastupitelů | 8 |
TOP 09 získali 4 zastupitele | 4 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 3 zastupitele | 3 |
Pravá volba pro Plzeň získali 2 zastupitele | 2 |
Součet ostatních (1)
získali 2 zastupitele | 2 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Plzeň 1.
Zvolení zastupitelé podle stran
Česká strana sociálně demokratická ( 8 zastupitelů ) | 29.63% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Miroslav Brabec kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 55 let, před. kontr.výboru ZMO Plzeň 1, Plzeň 1 | 3820 (3.89%) | |
2. | Bc. Milan Topinka kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 46 let, interní auditor, Plzeň 1 | 3753 (3.82%) | |
3. | Jan Babnič kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 56 let, technik, Plzeň 1 | 3693 (3.76%) | |
4. | Jaroslav Výborný kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 57 let, horizontkář, Plzeň 1 | 3690 (3.75%) | |
5. | Petra Šlajsová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 56 let, úřednice, Plzeň 1 | 3685 (3.75%) | |
6. | Josef Vágner kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 42 let, vedoucí provozu, Plzeň 1 | 3679 (3.74%) | |
7. | Ing. Antonín Diviš kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 57 let, OSVČ, Plzeň 1 | 3672 (3.74%) | |
8. | Jindřich Krisl kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 25 let, obchodní zástupce, Plzeň 1 | 3656 (3.72%) |
Občanská demokratická strana ( 8 zastupitelů ) | 29.63% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jiří Uhlík kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 40 let, starosta MO Plzeň 1, Plzeň 1 | 3589 (4.01%) | |
2. | Jiří Winkelhöfer kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 38 let, manažer, Plzeň 1 | 3452 (3.86%) | |
3. | Ing. Vladimír Tichý kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 37 let, radní města Plzně, Plzeň 1 | 3444 (3.85%) | |
4. | Ing. Tomáš Kotora kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 44 let, vedoucí ekonom.odd.nemocnice, Plzeň 1 | 3438 (3.84%) | |
5. | Ing. Vladislav Bartman kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 57 let, stavební inženýr, Plzeň 1 | 3432 (3.84%) | |
6. | Ivana Brůhová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 47 let, hlavní účetní, Plzeň 1 | 3396 (3.80%) | |
7. | Mgr. Radek Mráz kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 27 let, správce nemovitostí, Plzeň 1 | 3361 (3.76%) | |
8. | Jan Přecechtěl, MBA kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 28 let, jednatel společnosti, Plzeň 1 | 3331 (3.72%) |
TOP 09 ( 4 zastupitelé ) | 14.81% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Michal Vozobule kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 29 let, zástupce ředitelky gymnázia, Plzeň 1 | 2100 (4.21%) | |
2. | Mgr. Ilona Jehličková kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 47 let, zástupkyně ředitele ZŠ, Plzeň 1 | 2030 (4.07%) | |
3. | JUDr. Václav Bednář, Ph.D. kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 34 let, vysokoškolský pedagog, Plzeň 1 | 2029 (4.07%) | |
4. | Tomáš Trnka kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 28 let, projektový manažer, Plzeň 1 | 1939 (3.89%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) | 11.11% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jitka Pyrgalová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 59 let, administrativní pracovnice, Plzeň 1 | 1492 (3.83%) | |
2. | Václav Heřman kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 37 let, automechanik, Plzeň 1 | 1473 (3.78%) | |
3. | Ing. Pavel Březina kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 65 let, technik, Plzeň 1 | 1471 (3.78%) |
Pravá volba pro Plzeň ( 2 zastupitelé ) | 7.41% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Jiří Podlipný kandidátní listina: Pravá volba pro Plzeň obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 41 let, lékař a VŠ učitel, Plzeň 1 | 1218 (4.72%) | |
2. | Ing. Stanislav Rauch kandidátní listina: Pravá volba pro Plzeň obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, kartograf, Plzeň 1 | 1174 (4.55%) |
Sdružení ALTER., KČ, SOS, SNK ED, US-DEU, NK ( 2 zastupitelé ) | 7.41% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Pavel Denk kandidátní listina: Plzeňská aliance obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 43 let, geodet, výtvarník, Plzeň 1 | 1223 (4.50%) | |
2. | Ing. Helena Šteinová kandidátní listina: Plzeňská aliance obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 40 let, ekonom, finanční specialista, Plzeň 1 | 1151 (4.24%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Plzeňský
47.0 %
oprávněných voličů
53.0 %
nevolilo