Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Česká strana sociálně demokratická získali 11 zastupitelů | 11 |
Občanská demokratická strana získali 9 zastupitelů | 9 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 5 zastupitelů | 5 |
Strana Zdraví Sportu Prosperity získali 5 zastupitelů | 5 |
TOP 09 získali 5 zastupitelů | 5 |
Součet ostatních (1)
získali 2 zastupitele | 2 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Ústí nad Labem.
Zvolení zastupitelé podle stran
Česká strana sociálně demokratická ( 11 zastupitelů ) | 29.73% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Pavel Dlouhý kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 49 let, primář v KN, Skorotice | 5721 (2.96%) | |
2. | PaedDr. Gustav Krov kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 46 let, ředitel Muzea města Ústí n.L., Klíše | 5646 (2.92%) | |
3. | Bc. Zuzana Kailová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 36 let, náměstkyně primátora města, Ústí nad Labem-centrum | 5598 (2.90%) | |
4. | Josef Macík kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 49 let, místostarosta-Severní Terasa, Ústí nad Labem-Severní Terasa | 5463 (2.83%) | |
5. | Mgr. Arno Fišera kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 48 let, náměstek hejtmanky Úst.kraje, Bukov | 5456 (2.82%) | |
6. | Ing. Vít Mandík kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 41 let, ekonom, Krásné Březno | 5393 (2.79%) | |
7. | MUDr. Michaela Vaňková kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 51 let, lékařka, Brná | 5393 (2.79%) | |
8. | Ing. Václav Křeček kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 64 let, místostarosta-Střekov, Střekov | 5340 (2.76%) | |
9. | Michal Rožec kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 44 let, manager projektu, Vaňov | 5316 (2.75%) | |
10. | Bc. Marcel Běhounek kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 35 let, finanční manager, Ústí nad Labem-Severní Terasa | 5300 (2.74%) | |
11. | Josef Záveský kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 58 let, servisní technik, Neštěmice | 5292 (2.74%) |
Občanská demokratická strana ( 9 zastupitelů ) | 24.32% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. Jan Tvrdík kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 53 let, místostarosta, Klíše | 4511 (2.87%) | |
2. | Bc. Jan Řeřicha kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 48 let, náměstek primátora, Skorotice | 4454 (2.83%) | |
3. | MUDr. Tomáš Indra kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 44 let, lékař, manažer, podnikatel, Ústí nad Labem-centrum | 4440 (2.83%) | |
4. | Doc. PhDr. Jana Pyšná, Ph.D. kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 33 let, docent, Klíše | 4410 (2.81%) | |
5. | MUDr. Tomáš Nedvěd kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 37 let, lékař, Skorotice | 4370 (2.78%) | |
6. | Ing. Libor Turek, Ph.D. kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 39 let, náměstek primátora, Všebořice | 4363 (2.78%) | |
7. | Mgr. Petr Procházka kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 47 let, konzultant, Klíše | 4313 (2.74%) | |
8. | Mgr. Helena Kubcová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 55 let, pedagog, Ústí nad Labem-centrum | 4302 (2.74%) | |
9. | Martin Svoboda kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 44 let, živnostník, Mojžíř | 4242 (2.70%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 5 zastupitelů ) | 13.51% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | PaedDr. Květoslava Čelišová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 64 let, pedagog, Církvice | 3060 (3.03%) | |
2. | Pavel Vodseďálek kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 55 let, seřizovač, Krásné Březno | 2881 (2.85%) | |
3. | Ing. Jaroslava Šamsová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 59 let, ekonom, Ústí nad Labem-Severní Terasa | 2867 (2.84%) | |
4. | Viktor Malinkovič kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 57 let, osoba samost.výděl.činná, Svádov | 2856 (2.83%) | |
5. | František Minárik kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 44 let, technik, Předlice | 2845 (2.82%) |
Strana Zdraví Sportu Prosperity ( 5 zastupitelů ) | 13.51% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | PaedDr. Jan Eichler kandidátní listina: Str.Zdraví Sportu Prosperity obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 49 let, ředitel domu dětí a mládeže, Ústí nad Labem-Severní Terasa | 3400 (3.40%) | |
2. | MUDr. Petr Kačer kandidátní listina: Str.Zdraví Sportu Prosperity obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 63 let, lékař ortoped, Ústí nad Labem-Severní Terasa | 3350 (3.35%) | |
3. | MUDr. Pavel Kacerovský kandidátní listina: Str.Zdraví Sportu Prosperity obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 48 let, lékař ortoped, Skorotice | 3292 (3.29%) | |
4. | MUDr. Josef Liehne kandidátní listina: Str.Zdraví Sportu Prosperity obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 51 let, lékař urolog, Střekov | 2995 (2.99%) | |
5. | MUDr. Blanka Vraspírová kandidátní listina: Str.Zdraví Sportu Prosperity obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 52 let, primářka klin.plast.chirurgie, Střekov | 2880 (2.88%) |
TOP 09 ( 5 zastupitelů ) | 13.51% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Karola Haasová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 46 let, lékařka - alergoložka, Klíše | 2942 (3.07%) | |
2. | Ing. Jakub Zavoral, Ph.D. kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 36 let, stavební inženýr, učitel VŠ, Brná | 2939 (3.06%) | |
3. | Mgr. Liběna Dobrovolná kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 50 let, soudkyně, Ústí nad Labem-centrum | 2855 (2.98%) | |
4. | JUDr. Miloslava Coufalová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 47 let, advokátka, Svádov | 2845 (2.97%) | |
5. | Pavel Boček kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 47 let, jednatel společnosti, Střekov | 2831 (2.95%) |
Severočeši.cz ( 2 zastupitelé ) | 5.41% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Jiří Morštadt kandidátní listina: Severočeši.cz obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 43 let, vydavatel, Ústí nad Labem-centrum | 1650 (3.35%) | |
2. | Mgr. Hana Bergerová, Dr. kandidátní listina: Severočeši.cz obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 52 let, akademická pracovnice, Ústí nad Labem-Severní Terasa | 1530 (3.11%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo