Děčín
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
ČSSD
54 zastupitelů (10.31%)
konečné výsledky
Chomutov
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
ČSSD
82 zastupitelů (17.98%)
konečné výsledky
Litoměřice
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
ODS
65 zastupitelů (6.64%)
konečné výsledky
Louny
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
KSČM
79 zastupitelů (12.06%)
konečné výsledky
Most
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
ODS
45 zastupitelů (15.00%)
konečné výsledky
Teplice
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
KSČM
60 zastupitelů (14.05%)
konečné výsledky
Ústí nad Labem
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (15.25%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Občanská demokratická strana získali 17 zastupitelů | 17 |
Česká strana sociálně demokratická získali 9 zastupitelů | 9 |
Komunistická strana Čech a Moravy získali 3 zastupitele | 3 |
TOP 09 získali 3 zastupitele | 3 |
Věci veřejné získali 1 zastupitele | 1 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Teplice.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana ( 17 zastupitelů ) | 51.52% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jaroslav Kubera kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 63 let, primátor, Teplice | 7627 (3.80%) | |
2. | Pavel Šustáček kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 63 let, náměstek primátora, Teplice | 6439 (3.21%) | |
3. | Mgr. Petra Melíšková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 35 let, učitelka jazyků, Teplice | 6389 (3.18%) | |
4. | MUDr. Erich Knoblauch kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 16 68 let, lékař, Teplice | 6329 (3.15%) | |
5. | MUDr. Renata Dohnalová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 14 41 let, lékařka, Teplice | 6304 (3.14%) | |
6. | Mgr. Iva Dvořáková kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 12 34 let, advokátka, Teplice | 6289 (3.13%) | |
7. | Pavel Tetřev kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 49 let, sportovní manažer, Teplice | 6283 (3.13%) | |
8. | Mgr. Milan Zuna kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 69 let, advokát, Teplice | 6205 (3.09%) | |
9. | Hynek Hanza kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 33 let, obchodní manažer realit.kancel, Teplice | 6205 (3.09%) | |
10. | Jaromír Pospíšil kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 60 let, provozní technik, Teplice | 6153 (3.07%) | |
11. | Ing. Luděk Forman kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 15 58 let, OSVČ, Teplice | 6134 (3.06%) | |
12. | Josef Benda kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 64 let, elektrotechnik, Teplice | 6126 (3.05%) | |
13. | Ondřej Boehm kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 13 58 let, programátor, Teplice | 6110 (3.04%) | |
14. | Jaroslav Hanza kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 73 let, soudní znalec, Teplice | 6102 (3.04%) | |
15. | Ing. Renata Zunová kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 53 let, podnikatelka, Teplice | 6091 (3.03%) | |
16. | Miroslav Havelka kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 63 let, technik, Teplice | 6070 (3.02%) | |
17. | Petr Werner kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 17 61 let, technik, Teplice | 6016 (3.00%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 9 zastupitelů ) | 27.27% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Michal Kasal kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 39 let, manažer, Teplice | 3551 (3.48%) | |
2. | MUDr. Ladislav Němeček kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 9 59 let, primář odd. chirur.nemoc. Tep., Teplice | 3484 (3.41%) | |
3. | Ing. Dagmar Waicová kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 48 let, zástupkyně ředitele školy, Teplice | 3412 (3.34%) | |
4. | Svatopluk Habanec kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 41 let, fotbalový trenér, Teplice | 3399 (3.33%) | |
5. | MUDr. Svatopluk Černý kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 46 let, gynekolog, Teplice | 3393 (3.32%) | |
6. | JUDr. Zdeněk Lavička kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 64 let, předseda Kontr.výb.Zast.Úst.kr, Teplice | 3301 (3.23%) | |
7. | Mgr. Radka Růžičková kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 39 let, odborná asistentka na VŠ, Teplice | 3270 (3.20%) | |
8. | Martin Prokeš kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 41 let, podnikatel, Teplice | 3112 (3.05%) | |
9. | Ing. Petr Benda kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 39 let, předseda předst.Kraj.zdrav.a.s, Teplice | 2963 (2.90%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 3 zastupitelé ) | 9.09% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Ing. Jaromír Kohlíček, CSc. kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 57 let, poslanec EP, Teplice | 1907 (4.23%) | |
2. | Ing. Lubomír Škarda kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 57 let, ekonom, Teplice | 1607 (3.56%) | |
3. | Bc. Markéta Kubeschová kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 34 let, zaměstnanec, Teplice | 1569 (3.48%) |
TOP 09 ( 3 zastupitelé ) | 9.09% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Petr Stolař kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 8 39 let, ředitel umělecké společnosti, Teplice | 1923 (4.78%) | |
2. | Mgr. Jiří Řehák kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 42 let, středoškolský učitel, Teplice | 1869 (4.65%) | |
3. | MUDr. Petr Najman kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 37 let, primář ORL, Teplice | 1692 (4.21%) |
Věci veřejné ( 1 zastupitel ) | 3.03% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Tomáš Jarolím kandidátní listina: Věci veřejné obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 41 let, vydavatel, Teplice | 1367 (6.21%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Ústecký
41.56 %
oprávněných voličů
58.44 %
nevolilo