Benešov
ODS
73 zastupitelů (7.00%)
konečné výsledky
ODS
73 zastupitelů (7.00%)
konečné výsledky
Beroun
ODS
85 zastupitelů (10.94%)
konečné výsledky
ODS
85 zastupitelů (10.94%)
konečné výsledky
Kladno
ODS
87 zastupitelů (9.83%)
konečné výsledky
ODS
87 zastupitelů (9.83%)
konečné výsledky
Kolín
ODS
52 zastupitelů (6.81%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (6.81%)
konečné výsledky
Kutná Hora
ČSSD
98 zastupitelů (13.07%)
konečné výsledky
ČSSD
98 zastupitelů (13.07%)
konečné výsledky
Mělník
ODS
89 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
ODS
89 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
Mladá Boleslav
ODS
106 zastupitelů (10.58%)
konečné výsledky
ODS
106 zastupitelů (10.58%)
konečné výsledky
Nymburk
ODS
80 zastupitelů (10.99%)
konečné výsledky
ODS
80 zastupitelů (10.99%)
konečné výsledky
Praha-východ
ODS
113 zastupitelů (10.93%)
konečné výsledky
ODS
113 zastupitelů (10.93%)
konečné výsledky
Praha-západ
ODS
79 zastupitelů (9.94%)
konečné výsledky
ODS
79 zastupitelů (9.94%)
konečné výsledky
Příbram
ODS
63 zastupitelů (5.79%)
konečné výsledky
ODS
63 zastupitelů (5.79%)
konečné výsledky
Rakovník
KSČM
56 zastupitelů (8.64%)
konečné výsledky
KSČM
56 zastupitelů (8.64%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Občanská demokratická strana získali 5 zastupitelů | 5 |
Česká strana sociálně demokratická získali 4 zastupitele | 4 |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 4 zastupitele | 4 |
TOP 09 získali 4 zastupitele | 4 |
Koalice KDU-ČSL, Nestraníci získali 3 zastupitele | 3 |
Součet ostatních (1)
získali 1 zastupitele | 1 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Český Brod.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana ( 5 zastupitelů ) | 23.81% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Bc. Jakub Nekolný kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 39 let, místostarosta, Český Brod | 718 (8.00%) | |
2. | Jaromír Fischer kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 4 65 let, starosta, Český Brod | 663 (7.39%) | |
3. | Martin Vlasák kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 38 let, ředitel firmy, Český Brod | 545 (6.07%) | |
4. | Ing.arch. Josef Němeček kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 32 let, projektant, Český Brod | 515 (5.74%) | |
5. | František Fuchs kandidátní listina: Občanská demokratická strana obvod: 1 pořadí na kandidátce: 11 59 let, živnostník, Český Brod | 510 (5.68%) |
Česká strana sociálně demokratická ( 4 zastupitelé ) | 19.05% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Jan Firbas kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 48 let, zaměstnanec Českých drah, Český Brod | 554 (7.65%) | |
2. | JUDr. Vojtěch Pavel Traurig kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 30 let, právník, Liblice | 417 (5.75%) | |
3. | Bc. Marek Binko kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 33 let, dopravní expert, Liblice | 411 (5.67%) | |
4. | Luboš Adam kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat. obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 52 let, živnostník, Český Brod | 404 (5.58%) |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 4 zastupitelé ) | 19.05% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Mgr. František Janík kandidátní listina: Sdruž.nez.-Zájmy Českého Brodu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 62 let, ředitel SOŠ, Liblice | 725 (9.17%) | |
2. | Mgr. Pavel Janík kandidátní listina: Sdruž.nez.-Zájmy Českého Brodu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 58 let, učitel SŠ, Český Brod | 617 (7.80%) | |
3. | Ing. Jaroslav Majer kandidátní listina: Sdruž.nez.-Zájmy Českého Brodu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 7 62 let, obchodník, Český Brod | 565 (7.15%) | |
4. | Ludmila Raková kandidátní listina: Sdruž.nez.-Zájmy Českého Brodu obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 57 let, fyzioterapeut, Český Brod | 527 (6.66%) |
TOP 09 ( 4 zastupitelé ) | 19.05% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Petr Blažek kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 39 let, lékař radiolog, Český Brod | 673 (8.56%) | |
2. | MUDr. Magdalena Blažková kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 10 38 let, praktická lékařka, Český Brod | 557 (7.09%) | |
3. | Jana Kratochvílová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 5 39 let, ředitelka Leccos,o.s., Český Brod | 526 (6.69%) | |
4. | MUDr. Jana Forstová kandidátní listina: TOP 09 obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 48 let, primář LDN, Český Brod | 512 (6.51%) |
Koalice KDU-ČSL, Nestraníci ( 3 zastupitelé ) | 14.29% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | MUDr. Pavel Štěpán kandidátní listina: Koalice pro Český Brod obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 26 let, lékař, Český Brod | 475 (8.78%) | |
2. | Ing. Jan Přikryl kandidátní listina: Koalice pro Český Brod obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, projektový manažer, Český Brod | 451 (8.34%) | |
3. | Ing. Aleš Kašpar kandidátní listina: Koalice pro Český Brod obvod: 1 pořadí na kandidátce: 6 42 let, tajemník MěÚ, Štolmíř | 408 (7.54%) |
Komunistická strana Čech a Moravy ( 1 zastupitel ) | 4.76% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Václav Korec kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 66 let, stavitel, Český Brod | 330 (13.59%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Středočeský
52.13 %
oprávněných voličů
47.87 %
nevolilo