Benešov
ODS
73 zastupitelů (7.00%)
konečné výsledky
ODS
73 zastupitelů (7.00%)
konečné výsledky
Beroun
ODS
85 zastupitelů (10.94%)
konečné výsledky
ODS
85 zastupitelů (10.94%)
konečné výsledky
Kladno
ODS
87 zastupitelů (9.83%)
konečné výsledky
ODS
87 zastupitelů (9.83%)
konečné výsledky
Kolín
ODS
52 zastupitelů (6.81%)
konečné výsledky
ODS
52 zastupitelů (6.81%)
konečné výsledky
Kutná Hora
ČSSD
98 zastupitelů (13.07%)
konečné výsledky
ČSSD
98 zastupitelů (13.07%)
konečné výsledky
Mělník
ODS
89 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
ODS
89 zastupitelů (13.86%)
konečné výsledky
Mladá Boleslav
ODS
106 zastupitelů (10.58%)
konečné výsledky
ODS
106 zastupitelů (10.58%)
konečné výsledky
Nymburk
ODS
80 zastupitelů (10.99%)
konečné výsledky
ODS
80 zastupitelů (10.99%)
konečné výsledky
Praha-východ
ODS
113 zastupitelů (10.93%)
konečné výsledky
ODS
113 zastupitelů (10.93%)
konečné výsledky
Praha-západ
ODS
79 zastupitelů (9.94%)
konečné výsledky
ODS
79 zastupitelů (9.94%)
konečné výsledky
Příbram
ODS
63 zastupitelů (5.79%)
konečné výsledky
ODS
63 zastupitelů (5.79%)
konečné výsledky
Rakovník
KSČM
56 zastupitelů (8.64%)
konečné výsledky
KSČM
56 zastupitelů (8.64%)
konečné výsledky
Pro podrobnější výsledky v okresu klikněte na zvolenou oblast.
Úspěšnost politických stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem získali 9 zastupitelů | 9 |
Popis grafu
Graf zobrazuje, kolik zastupitelů která strana získala. Platí pro obec Staňkovice.
Zvolení zastupitelé podle stran
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem ( 9 zastupitelů ) | 100.00% zastupitelů | ||
---|---|---|---|
1. | Alena Drobková kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Chlum obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 64 let, důchodkyně, Chlum | 105 (48.61%) | |
2. | Jaroslav Kulhavý kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Staňkovice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 53 let, řidič autobusu, Staňkovice | 98 (36.70%) | |
3. | Jaroslav Zahradníček kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Staňkovice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 3 45 let, zemědělský technik, Staňkovice | 88 (32.95%) | |
4. | Ing. Miroslav Stoupa kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Ostašov obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 48 let, technik, Ostašov | 86 (65.15%) | |
5. | Jiří Kmoch kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Staňkovice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 58 let, opravář.zem.strojů,řidič, Staňkovice | 81 (30.33%) | |
6. | Jaroslav Urban kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Smilovice obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 63 let, důchodce, Smilovice | 79 (44.88%) | |
7. | Radek Vedral kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Nová Ves obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 31 let, tavič skla, Nová Ves | 71 (37.36%) | |
8. | Vladimír Melda kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Chlum obvod: 1 pořadí na kandidátce: 2 56 let, hasič, Chlum | 70 (32.40%) | |
9. | Josef Rettig kandidátní listina: Sdruž.nezáv.kand.-Nová Ves obvod: 1 pořadí na kandidátce: 1 53 let, řezník, Nová Ves | 68 (35.78%) |
Výsledky voleb
100,00 % | |
Podíl zpracovaných volebních okrsků | 100.0 % |
Volební účast
Kraj Středočeský
52.13 %
oprávněných voličů
47.87 %
nevolilo