Výsledky pro obec Dolní Lutyně Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
38,12 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
6STAN
2KSČM
2ČSSD
2NEZ
2KDU-ČSL
1COEX
Počet zvolených zastupitelů v obci
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (36,57 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 973 hlasů (obsadili 6 mandátů) | |
6 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (16,3 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 555 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Česká strana sociálně demokratická (14,89 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 246 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
NEZÁVISLÍ (13,26 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 892 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (11,8 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 2 573 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
COEXISTENTIA (7,18 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 565 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 6 mandátů 36,57 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Pavel Buzekkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 961 |
2. | Ing. Pavel Lukaštíkkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 559 |
3. | Ing. Jana Drobilovákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 578 |
4. | Jan Wolfkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 513 |
5. | Ing. Pavel Makoveckandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 596 |
6. | Mgr. Marcel Figurakandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 639 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 mandáty 16,3 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Miloslav Mžykkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 301 |
2. | Vladimír Nemeckandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 272 |
Česká strana sociálně demokratická | 2 mandáty 14,89 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Pavla Petrovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 336 |
2. | Terezie Kantorovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 326 |
NEZÁVISLÍ | 2 mandáty 13,26 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Bc. Jan Fismolkandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 437 |
2. | Mgr. Zdeňka Rončkovákandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 397 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 mandáty 11,8 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Jana Josiekovákandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 487 |
2. | Ing. Petr Semerkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 216 |
COEXISTENTIA | 1 mandát 7,18 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Jan Czapekkandidátní listina: COEXISTENTIA | 199 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 0 | +6 | 6 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 3 | -1 | 2 | |
Česká strana sociálně demokratická | 3 | -1 | 2 | |
NEZÁVISLÍ | 2 | 0 | 2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 1 | +1 | 2 | |
COEXISTENTIA | 0 | +1 | 1 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Albrechtice | 45,62 % |
Bohumín | 32,68 % |
Český Těšín | 36,15 % |
Dětmarovice | 41,88 % |
Dolní Lutyně | 38,12 % |
Doubrava | 46,72 % |
Havířov | 29,01 % |
Horní Bludovice | 49,31 % |
Horní Suchá | 33,36 % |
Chotěbuz | 56,66 % |
Karviná | 27,55 % |
Orlová | 22,85 % |
Petrovice u Karviné | 43,34 % |
Petřvald | 33,85 % |
Rychvald | 39,62 % |
Stonava | 49,87 % |
Těrlicko | 45,33 % |