Výsledky pro městskou část Bolatice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
52,30 %
volební účast |
|
Celkem se volí 17 zastupitelů
Legenda
9TOP 09
5SNK-CELK
2SNK ED
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
TOP 09 (48,1 % hlasů)obhajuje 12 mandátů, strana získala 13 389 hlasů (obsadili 9 mandátů) | |
9 | |
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - Pro rozumný rozvoj Bolatic a Borové (16,77 % hlasů), strana získala 4 667 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - Za obec vzkvétající (15,95 % hlasů), strana získala 4 439 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
SNK Evropští demokraté (13,66 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 801 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (5,52 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 537 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
TOP 09 | 9 mandátů 48,1 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Herbert Paverakandidátní listina: TOP 09 | 1 358 |
2. | Martin Bortlíkkandidátní listina: TOP 09 | 1 257 |
3. | MUDr. Renáta Kupkovákandidátní listina: TOP 09 | 797 |
4. | Vlastislav Polášekkandidátní listina: TOP 09 | 688 |
5. | MUDr. Tomáš Papugakandidátní listina: TOP 09 | 995 |
6. | Mgr. David Neuvaldkandidátní listina: TOP 09 | 980 |
7. | Ing. Pavel Bezděkkandidátní listina: TOP 09 | 679 |
8. | Ing. Silvie Hříbkovákandidátní listina: TOP 09 | 675 |
9. | Mgr. Dagmar Tielovákandidátní listina: TOP 09 | 870 |
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - Pro rozumný rozvoj Bolatic a Borové | 3 mandáty 16,77 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. David Jakškandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - Pro rozumný rozvoj Bolatic a Borové | 422 |
2. | Ing. Radek Kotík, Ph.D.kandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - Pro rozumný rozvoj Bolatic a Borové | 547 |
3. | Alena Böhmovákandidátní listina: SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ - Pro rozumný rozvoj Bolatic a Borové | 502 |
Sdružení nezávislých kandidátů - Za obec vzkvétající | 2 mandáty 15,95 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Radek Slivkakandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Za obec vzkvétající | 493 |
2. | Bc. Kristina Adamcovákandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Za obec vzkvétající | 451 |
SNK Evropští demokraté | 2 mandáty 13,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Robert Vitásekkandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 354 |
2. | Mgr. Pavla Frankovákandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 329 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 5,52 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Daniel Kozelkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 335 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
TOP 09 | 12 | -3 | 9 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 4 | +1 | 5 | |
SNK Evropští demokraté | 0 | +2 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 0 | +1 | 1 |