Výsledky pro městskou část Suché Lazce Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
62,89 %
volební účast |
|
Celkem se volí 11 zastupitelů
Legenda
7ČSSD
3SNK-CELK
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
Česká strana sociálně demokratická (56,67 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 897 hlasů (obsadili 7 mandátů) | |
7 | |
NAŠE OBEC (30,73 % hlasů), strana získala 1 571 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (12,6 % hlasů)obhajuje 8 mandátů, strana získala 644 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
Česká strana sociálně demokratická | 7 mandátů 56,67 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Petr Orieščíkkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 271 |
2. | Pavel Nelešovskýkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 257 |
3. | PhDr. Richard Denerkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 269 |
4. | Vladimíra Lencovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 198 |
5. | Ing. Václav Skuplíkkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 314 |
6. | Ing. Petr Žůrekkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 331 |
7. | David Závěšickýkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 300 |
NAŠE OBEC | 3 mandáty 30,73 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Josef Hrabinakandidátní listina: NAŠE OBEC | 161 |
2. | Mgr. et Mgr. Martina Škrobánkovákandidátní listina: NAŠE OBEC | 234 |
3. | Lukáš Denerkandidátní listina: NAŠE OBEC | 169 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 12,6 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Petr Paláčekkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 159 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Česká strana sociálně demokratická | 0 | +7 | 7 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 3 | 0 | 3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 8 | -7 | 1 |