Výsledky pro obec Tlustice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
60,46 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
15NK
Počet zvolených zastupitelů v obci
ING. JAN CHALOUPECKÝ (7,85 % hlasů), strana získala 335 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
MAREK HASMAN (6,63 % hlasů), strana získala 283 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Mgr. David HŮLKA (6,23 % hlasů), strana získala 266 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Zdeněk TOBIŠKA (6,09 % hlasů), strana získala 260 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Mgr. EVA HORÁKOVÁ (5,86 % hlasů), strana získala 250 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
JIŘÍ ČERVENKA (5,67 % hlasů), strana získala 242 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
FRANTIŠEK ŠMÍDA (5,67 % hlasů), strana získala 242 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
ERIK PERGL (5,62 % hlasů), strana získala 240 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
PAVEL BUREŠ (5,18 % hlasů), strana získala 221 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Ing. Stanislav Bogdanov ml. (4,87 % hlasů), strana získala 208 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
MARTINA CINTLOVÁ (4,66 % hlasů), strana získala 199 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Mgr. HELENA KAŠŠOVÁ (4,64 % hlasů), strana získala 198 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Josef ALBL (4,19 % hlasů), strana získala 179 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
VÁCLAV SLÁDEK (3,82 % hlasů), strana získala 163 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Mgr. Bc. ZDEŇKA PATKOVÁ, Ph.D. (3,75 % hlasů), strana získala 160 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
VLADIMÍR ŠEFL (3,75 % hlasů), strana získala 160 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
PETR HRABÁK (3,7 % hlasů), strana získala 158 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
KATEŘINA FOLKOVÁ (3,68 % hlasů), strana získala 157 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
JIŘÍ BROTÁNEK (2,86 % hlasů), strana získala 122 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
ANDREA VENCLOVÁ (2,67 % hlasů), strana získala 114 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Žaneta MARKOVÁ (2,6 % hlasů), strana získala 111 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
ING. JAN CHALOUPECKÝ | 1 mandát 7,85 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jan Chaloupeckýkandidátní listina: ING. JAN CHALOUPECKÝ | 335 |
MAREK HASMAN | 1 mandát 6,63 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Marek Hasmankandidátní listina: MAREK HASMAN | 283 |
Mgr. David HŮLKA | 1 mandát 6,23 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. David Hůlkakandidátní listina: Mgr. David HŮLKA | 266 |
Zdeněk TOBIŠKA | 1 mandát 6,09 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Zdeněk Tobiškakandidátní listina: Zdeněk TOBIŠKA | 260 |
Mgr. EVA HORÁKOVÁ | 1 mandát 5,86 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Eva Horákovákandidátní listina: Mgr. EVA HORÁKOVÁ | 250 |
JIŘÍ ČERVENKA | 1 mandát 5,67 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jiří Červenkakandidátní listina: JIŘÍ ČERVENKA | 242 |
FRANTIŠEK ŠMÍDA | 1 mandát 5,67 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | František Šmídakandidátní listina: FRANTIŠEK ŠMÍDA | 242 |
ERIK PERGL | 1 mandát 5,62 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Erik Perglkandidátní listina: ERIK PERGL | 240 |
PAVEL BUREŠ | 1 mandát 5,18 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Pavel Bureškandidátní listina: PAVEL BUREŠ | 221 |
Ing. Stanislav Bogdanov ml. | 1 mandát 4,87 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Stanislav Bogdanovkandidátní listina: Ing. Stanislav Bogdanov ml. | 208 |
MARTINA CINTLOVÁ | 1 mandát 4,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Martina Cintlovákandidátní listina: MARTINA CINTLOVÁ | 199 |
Mgr. HELENA KAŠŠOVÁ | 1 mandát 4,64 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Helena Kaššovákandidátní listina: Mgr. HELENA KAŠŠOVÁ | 198 |
Josef ALBL | 1 mandát 4,19 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Josef Alblkandidátní listina: Josef ALBL | 179 |
VÁCLAV SLÁDEK | 1 mandát 3,82 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Václav Sládekkandidátní listina: VÁCLAV SLÁDEK | 163 |
Mgr. Bc. ZDEŇKA PATKOVÁ, Ph.D. | 1 mandát 3,75 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Bc. Zdeňka Patková, Ph.D.kandidátní listina: Mgr. Bc. ZDEŇKA PATKOVÁ, Ph.D. | 160 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Nezávislí kandidáti | 15 | 0 | 15 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Bavoryně | 32,58 % |
Beroun | 34,90 % |
Běštín | 62,85 % |
Broumy | 67,29 % |
Březová | 56,79 % |
Bubovice | 74,11 % |
Bykoš | 66,48 % |
Bzová | 73,57 % |
Cerhovice | 62,01 % |
Drozdov | 71,57 % |
Felbabka | 64,71 % |
Hlásná Třebaň | 52,88 % |
Hořovice | 40,22 % |
Hostomice | 52,17 % |
Hředle | 52,15 % |
Hudlice | 73,32 % |
Hvozdec | 57,21 % |
Hýskov | 48,23 % |
Chaloupky | 69,75 % |
Chlustina | 35,47 % |
Chodouň | 59,52 % |
Chrustenice | 29,43 % |
Chyňava | 48,86 % |
Jivina | 77,50 % |
Karlštejn | 70,45 % |
Komárov | 51,54 % |
Koněprusy | 75,41 % |
Korno | 86,25 % |
Kotopeky | 39,45 % |
Králův Dvůr | 40,32 % |
Kublov | 45,80 % |
Lážovice | 64,37 % |
Lhotka | 60,15 % |
Libomyšl | 65,86 % |
Liteň | 64,78 % |
Loděnice | 58,41 % |
Lochovice | 56,95 % |
Lužce | 79,57 % |
Malá Víska | 61,84 % |
Málkov | 61,45 % |
Měňany | 44,21 % |
Mezouň | 65,66 % |
Mořina | 66,00 % |
Mořinka | 69,49 % |
Nenačovice | 52,97 % |
Nesvačily | 74,77 % |
Neumětely | 56,28 % |
Nižbor | 58,65 % |
Nový Jáchymov | 72,07 % |
Olešná | 60,36 % |
Osek | 45,87 % |
Osov | 58,74 % |
Otmíče | 54,68 % |
Otročiněves | 58,37 % |
Podbrdy | 80,36 % |
Podluhy | 54,93 % |
Praskolesy | 70,23 % |
Rpety | 62,21 % |
Skřipel | 54,17 % |
Skuhrov | 62,26 % |
Srbsko | 36,89 % |
Stašov | 41,79 % |
Suchomasty | 68,80 % |
Svatá | 44,92 % |
Svatý Jan pod Skalou | 80,74 % |
Svinaře | 57,17 % |
Tetín | 63,52 % |
Tlustice | 60,46 % |
Tmaň | 50,33 % |
Točník | 45,50 % |
Trubín | 72,66 % |
Trubská | 72,86 % |
Újezd | 65,12 % |
Velký Chlumec | 71,74 % |
Vinařice | 76,32 % |
Vižina | 61,76 % |
Vráž | 54,30 % |
Všeradice | 54,25 % |
Vysoký Újezd | 65,62 % |
Zadní Třebaň | 61,38 % |
Zaječov | 66,81 % |
Záluží | 41,38 % |
Zdice | 41,62 % |
Žebrák | 57,01 % |
Železná | 51,18 % |