Výsledky pro obec Kdyně Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
49,68 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
8ODS
2ČSSD
2SNK-CELK
2KDU-ČSL
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
Občanská demokratická strana (47,21 % hlasů)obhajuje 9 mandátů, strana získala 12 648 hlasů (obsadili 8 mandátů) | |
8 | |
Česká strana sociálně demokratická (15,82 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 238 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
PRO - Kdyňsko (Podpora rozvoje obcí - Kdyňsko) (12,76 % hlasů), strana získala 3 417 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (11,77 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 152 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (11,08 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 967 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Demokratická strana zelených a nezávislí kandidáti - sdružení DSZ a NK (1,37 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 367 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
Občanská demokratická strana | 8 mandátů 47,21 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jan Löffelmannkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 1 107 |
2. | Ing. Vladislav Vilímeckandidátní listina: Občanská demokratická strana | 1 105 |
3. | Ing. Ivan Trojankandidátní listina: Občanská demokratická strana | 903 |
4. | Ing. Miroslav Výškrabkakandidátní listina: Občanská demokratická strana | 981 |
5. | Sylva Heidlerovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 734 |
6. | Ladislav Mrázkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 848 |
7. | Ing. Vlasta Kůtovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 843 |
8. | Jindřich Dvořákkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 854 |
Česká strana sociálně demokratická | 2 mandáty 15,82 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jan Jandakandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 438 |
2. | Ing. Ota Královeckandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 524 |
PRO - Kdyňsko (Podpora rozvoje obcí - Kdyňsko) | 2 mandáty 12,76 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Oskar Hamruskandidátní listina: PRO - Kdyňsko (Podpora rozvoje obcí - Kdyňsko) | 527 |
2. | Ing. Věra Říhovákandidátní listina: PRO - Kdyňsko (Podpora rozvoje obcí - Kdyňsko) | 359 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 mandáty 11,77 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jan Kadleckandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 336 |
2. | Antonín Váchalkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 455 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 11,08 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jaroslava Mlezivovákandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 323 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Občanská demokratická strana | 9 | -1 | 8 | |
Česká strana sociálně demokratická | 2 | 0 | 2 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 0 | +2 | 2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 | 0 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | -1 | 1 | |
Demokratická strana zelených a nezávislí kandidáti - sdružení DSZ a NK | 0 | 0 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Babylon | 61,21 % |
Bělá nad Radbuzou | 47,71 % |
Blížejov | 48,57 % |
Brnířov | 58,50 % |
Bukovec | 81,69 % |
Čečovice | 30,30 % |
Čermná | 56,10 % |
Černovice | 57,24 % |
Česká Kubice | 40,70 % |
Díly | 62,97 % |
Domažlice | 45,30 % |
Drahotín | 51,75 % |
Draženov | 61,61 % |
Hlohová | 67,91 % |
Hlohovčice | 60,13 % |
Holýšov | 41,87 % |
Hora Svatého Václava | 72,88 % |
Horní Kamenice | 68,23 % |
Horšovský Týn | 42,33 % |
Hostouň | 47,76 % |
Hradiště | 45,31 % |
Hvožďany | 40,74 % |
Chocomyšl | 52,04 % |
Chodov | 60,81 % |
Chodská Lhota | 57,74 % |
Chrastavice | 60,26 % |
Kanice | 62,58 % |
Kaničky | 80,77 % |
Kdyně | 49,68 % |
Klenčí pod Čerchovem | 59,03 % |
Koloveč | 60,36 % |
Kout na Šumavě | 58,41 % |
Křenovy | 60,71 % |
Kvíčovice | 52,79 % |
Libkov | 74,12 % |
Loučim | 72,92 % |
Luženičky | 79,70 % |
Meclov | 52,04 % |
Mezholezy (dříve okres Domažlice) | 78,21 % |
Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn) | 60,71 % |
Milavče | 73,67 % |
Mířkov | 54,96 % |
Mnichov | 62,37 % |
Močerady | 65,38 % |
Mrákov | 58,74 % |
Mutěnín | 62,20 % |
Nemanice | 59,62 % |
Němčice | 66,00 % |
Neuměř | 63,64 % |
Nevolice | 75,51 % |
Nová Ves | 78,51 % |
Nový Kramolín | 77,42 % |
Osvračín | 63,35 % |
Otov | 56,47 % |
Pařezov | 73,77 % |
Pasečnice | 35,43 % |
Pec | 74,87 % |
Pelechy | 57,81 % |
Poběžovice | 46,03 % |
Pocinovice | 60,99 % |
Poděvousy | 62,32 % |
Postřekov | 61,30 % |
Puclice | 60,00 % |
Rybník | 56,03 % |
Semněvice | 57,93 % |
Spáňov | 72,85 % |
Srbice | 68,90 % |
Srby | 55,69 % |
Staňkov | 46,51 % |
Stráž | 62,50 % |
Štichov | 66,67 % |
Tlumačov | 75,00 % |
Trhanov | 57,63 % |
Úboč | 63,16 % |
Újezd | 62,70 % |
Únějovice | 46,34 % |
Úsilov | 41,74 % |
Velký Malahov | 50,93 % |
Vidice | 70,31 % |
Vlkanov | 64,29 % |
Všekary | 77,38 % |
Všepadly | 78,05 % |
Všeruby | 23,57 % |
Zahořany | 46,82 % |
Ždánov | 75,21 % |