Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 21. září 2017 Matouš

Výsledky pro zastupitelstvo města Pardubice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
35,20 %
volební účast

Celkem se volí 39 zastupitelů

Legenda

11ANO 2011

6ČSSD

4Koalice stran

4ODS

4KSČM

3Koalice stran

3Koalice stran

2Koalice stran

2Koalice stran

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (21,44 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 184 920 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
Česká strana sociálně demokratická (12,19 % hlasů)
obhajuje 11 mandátů, strana získala 105 143 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE (9,42 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 81 286 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Občanská demokratická strana (8,72 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 75 203 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (8,69 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 74 930 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
PARDUBÁCI (7,19 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 62 026 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
TOP 09 a nezávislí (6,17 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 53 196 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
PATRIOTI PARDUBIC (5,31 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 45 813 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI) (5,07 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 43 689 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Svobodní (3,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 30 378 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Pardubice pro lidi a Soukromníci (3,21 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 27 648 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Naše Pardubice - "Nechceme Vám vládnout, chceme s Vámi spolupracovat" (2,9 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 25 016 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana zelených (2,77 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 23 855 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Úsvit přímé demokracie (1,47 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 12 661 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÍ (0,97 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 346 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
DOMOV (0,78 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 751 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ZEMANOVCI (0,19 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 612 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 201111 mandátů
21,44 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Martin Charvát

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

41let, stavební inženýr, místopředseda představenstva RFP, Rosice
5 633
2.
Ing. Helena Dvořáčková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

57let, projektant, jednatel projekční společnosti, Svítkov
5 198
3.
Ing. Jan Řehounek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

39let, manažer ve švýcarské finanční instituci, Svítkov
5 176
4.
Ing. Martin Kolovratník

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

39let, poslanec Parlamentu ČR, Bílé Předměstí
5 400
5.
Ing. arch. Jaroslav Menšík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

63let, architekt, starosta MO Pardubice I, Zelené Předměstí
5 363
6.
Ing. Lea Tomková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

61let, místopředsedkyně představ. Služeb města Pardubice, Zelené Předměstí
5 112
7.
Ivana Dolečková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

53let, ředitelka České abilympijské asociace, Bílé Předměstí
5 131
8.
Ing. Miroslav Rubeš, CSc.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

69let, zastupitel města Pardubic, místostarosta MO Pce VI, Svítkov
5 095
9.
Dušan Salfický

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

42let, sportovní manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Zelené Předměstí
5 575
10.
Ing. Věra Laurynová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

63let, soukr. podnikatelka v IT, zastupitelka MO Pce VI, Staré Čívice
4 908
11.
Václav Shejbal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 11

61let, sportovní manažer, Bílé Předměstí
4 709
Česká strana sociálně demokratická6 mandátů
12,19 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Vladimír Ninger, Ph.D.

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

50let, ředitel nemocnice a lékař, Bílé Předměstí
3 394
2.
MUDr. Vítězslav Novohradský, Ph.D.

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

55let, všeobecné praktické lékařství, Studánka
3 080
3.
Ing. Aleš Vavřička

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

41let, jednatel společnosti, Studánka
2 884
4.
Ing. Jiří Rozinek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

61let, finanční analytik a specialista, Zelené Předměstí
3 144
5.
Mgr. Jakub Rychtecký

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

30let, tiskový mluvčí Pardub. kraje, městský zastupitel, Trnová
3 028
6.
MUDr. Pavel Svoboda

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 9

44let, lékař a ředitel Zdrav. záchr. služby Pardub. kraje, Studánka
3 135
SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE4 mandáty
9,42 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Štěpánka Fraňková

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
pořadí na kandidátce: 1

49let, primátorka města, lékařka, Rosice
3 243
2.
Ing. Tomáš Pelikán

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
pořadí na kandidátce: 4

39let, ředitel Dopravního podniku města Pardubice a.s., Svítkov
2 732
3.
Ing. Jiří Hájek

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
pořadí na kandidátce: 7

53let, starosta, správce kaple Sv. Anny, Zelené Předměstí
2 911
4.
Vladimír Martinec

kandidátní listina: SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
pořadí na kandidátce: 10

64let, šéftrenér klubu HC ČSOB Pardubice, Zelené Předměstí
2 996
Občanská demokratická strana4 mandáty
8,72 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Janků

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

37let, ředitel společnosti, zakl. STARTUP CENTRA GoUP!, Zelené Předměstí
2 624
2.
Ing. Petr Klimpl

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

59let, ředitel Úřadu práce v Pardubicích, trenér mládeže, Zelené Předměstí
2 635
3.
PaedDr. Jan Mazuch

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

49let, ředitel festivalu šachu a her Czech open, Polabiny
2 438
4.
Mgr. Karel Haas

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

41let, právník, Pardubičky
2 455
Komunistická strana Čech a Moravy4 mandáty
8,69 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Václav Snopek, CSc.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

63let, sociolog, Zelené Předměstí
2 374
2.
Pavel Studnička

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

61let, trenér atletiky, Nové Jesenčany
2 275
3.
Radim Fülle

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

39let, předák - čerpač, Bílé Předměstí
2 010
4.
Bc. Otakar Kovařík

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

29let, softwarový vývojář, Rosice
2 033
PARDUBÁCI3 mandáty
7,19 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
František Brendl

kandidátní listina: PARDUBÁCI
pořadí na kandidátce: 1

38let, náměstek primátorky města Pardubic, Studánka
2 558
2.
Ing. arch. Milan Košař

kandidátní listina: PARDUBÁCI
pořadí na kandidátce: 2

68let, architekt, Bílé Předměstí
2 489
3.
Ing. arch. Aleš Klose

kandidátní listina: PARDUBÁCI
pořadí na kandidátce: 4

43let, architekt, Bílé Předměstí
2 284
TOP 09 a nezávislí3 mandáty
6,17 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Libor Slezák, CSc.

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

61let, specialista v radiolokaci, Lány na Důlku
1 762
2.
prim. PharmDr. Jiří Skalický, Ph.D.

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

60let, poslanec, primář, Staročernsko
2 127
3.
Ludmila Ministrová

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

53let, jednatelka obchodní společnosti, Bílé Předměstí
1 704
PATRIOTI PARDUBIC2 mandáty
5,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Lejhanec

kandidátní listina: PATRIOTI PARDUBIC
pořadí na kandidátce: 1

49let, podnikatel, Zelené Předměstí
2 592
2.
Ing. Jan Linhart

kandidátní listina: PATRIOTI PARDUBIC
pořadí na kandidátce: 7

63let, předseda Klubu přátel Pardubicka, Studánka
1 742
Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI)2 mandáty
5,07 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. František Weisbauer

kandidátní listina: Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI)
pořadí na kandidátce: 1

51let, ekolog, Cihelna
1 554
2.
Mgr. Marie Hubálková

kandidátní listina: Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI)
pořadí na kandidátce: 3

48let, ředitelka Oblastní charity Pardubice, Pardubice-Staré Město
1 544

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
ANO 2011
0+1111
Česká strana sociálně demokratická
11-56
SDRUŽENÍ PRO PARDUBICE
9-54
Občanská demokratická strana
7-34
Komunistická strana Čech a Moravy
404
PARDUBÁCI
0+33
TOP 09 a nezávislí
303
PATRIOTI PARDUBIC
0+22
Koalice pro Pardubice (KDU-ČSL a NESTRANÍCI)
0+22
Svobodní
000
Pardubice pro lidi a Soukromníci
000
Naše Pardubice - "Nechceme Vám vládnout, chceme s Vámi spolupracovat"
000
Strana zelených
000
Úsvit přímé demokracie
000
NEZÁVISLÍ
000
DOMOV
000
ZEMANOVCI
000
Zvolte obec Účast
Barchov 38,75 %
Bezděkov 52,28 %
Borek 79,90 %
Brloh 61,73 %
Břehy 67,30 %
Bukovina nad Labem 73,08 %
Bukovina u Přelouče 85,71 %
Bukovka 59,63 %
Býšť 47,52 %
Časy 60,65 %
Čeperka 42,74 %
Čepí 75,83 %
Černá u Bohdanče 54,12 %
Dašice 51,95 %
Dolany 74,18 %
Dolní Roveň 50,19 %
Dolní Ředice 29,94 %
Dříteč 56,04 %
Dubany 73,85 %
Hlavečník 49,77 %
Holice 42,30 %
Holotín 77,27 %
Horní Jelení 48,70 %
Horní Ředice 36,17 %
Hrobice 50,00 %
Choltice 62,63 %
Choteč 50,20 %
Chrtníky 74,65 %
Chvaletice 43,31 %
Chvojenec 39,96 %
Chýšť 70,45 %
Jankovice 65,02 %
Jaroslav 76,37 %
Jedousov 42,97 %
Jeníkovice 37,97 %
Jezbořice 67,34 %
Kasalice 27,88 %
Kladruby nad Labem 62,31 %
Kojice 54,21 %
Kostěnice 63,03 %
Křičeň 67,43 %
Kunětice 42,42 %
Labské Chrčice 78,17 %
Lázně Bohdaneč 52,36 %
Libišany 67,87 %
Lipoltice 37,24 %
Litošice 69,91 %
Malé Výkleky 80,56 %
Mikulovice 51,13 %
Mokošín 60,54 %
Morašice 75,29 %
Moravany 49,64 %
Němčice 47,79 %
Neratov 43,80 %
Opatovice nad Labem 51,56 %
Ostřešany 54,80 %
Ostřetín 41,55 %
Pardubice 35,20 %
Pardubice I 30,13 %
Pardubice II 32,99 %
Pardubice III 36,26 %
Pardubice IV 43,75 %
Pardubice V 35,25 %
Pardubice VI 44,18 %
Pardubice VII 41,65 %
Pardubice VIII 35,81 %
Plch 69,23 %
Poběžovice u Holic 68,88 %
Poběžovice u Přelouče 66,67 %
Podůlšany 65,67 %
Pravy 65,91 %
Přelouč 40,12 %
Přelovice 68,68 %
Přepychy 81,08 %
Ráby 65,06 %
Rohovládova Bělá 61,42 %
Rohoznice 51,38 %
Rokytno 58,06 %
Rybitví 39,95 %
Řečany nad Labem 63,57 %
Selmice 65,69 %
Semín 59,92 %
Sezemice 47,23 %
Slepotice 57,75 %
Sopřeč 59,57 %
Sovolusky 44,44 %
Spojil 81,68 %
Srch 42,01 %
Srnojedy 62,70 %
Staré Hradiště 48,31 %
Staré Jesenčany 68,68 %
Staré Ždánice 60,31 %
Starý Mateřov 81,23 %
Stéblová 62,37 %
Stojice 58,38 %
Strašov 62,65 %
Svinčany 68,64 %
Svojšice 58,65 %
Tetov 66,19 %
Trnávka 73,26 %
Trusnov 70,11 %
Třebosice 55,62 %
Turkovice 54,79 %
Uhersko 59,31 %
Úhřetická Lhota 67,62 %
Újezd u Přelouče 78,71 %
Újezd u Sezemic 42,40 %
Urbanice 91,53 %
Valy 39,95 %
Vápno 65,45 %
Veliny 45,94 %
Veselí 44,90 %
Vlčí Habřina 60,82 %
Voleč 81,59 %
Vysoké Chvojno 69,88 %
Vyšehněvice 70,50 %
Zdechovice 69,67 %
Žáravice 65,74 %
Živanice 70,48 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.




Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.