Výsledky pro obec Vrbno pod Pradědem Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
39,96 %
volební účast |
|
Celkem se volí 21 zastupitelů
Legenda
7ANO
6SNK-CELK
3ČSSD
3SNK ED
2KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
ANO 2011 (32,66 % hlasů)obhajuje 5 mandátů, strana získala 10 554 hlasů (obsadili 7 mandátů) | |
7 | |
VRBNO I PRO MLADÉ (17,57 % hlasů)strana získala 5 676 hlasů (obsadili 4 mandáty) | |
4 | |
Česká strana sociálně demokratická (13,95 % hlasů)obhajuje 5 mandátů, strana získala 4 506 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
SNK Evropští demokraté (13,16 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 252 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Sportovci Vrbno p. P. (12,84 % hlasů)strana získala 4 149 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (9,82 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 174 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 |
ANO 2011 | 7 mandátů 32,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Květa Kubíčkovákandidátní listina: ANO 2011 | 683 |
2. | Mgr. Jan Vavříkkandidátní listina: ANO 2011 | 633 |
3. | Ing. Pavla Müllerovákandidátní listina: ANO 2011 | 630 |
4. | Ing. Petr Grosskandidátní listina: ANO 2011 | 629 |
5. | Petr Kopíneckandidátní listina: ANO 2011 | 602 |
6. | Martin Plevakandidátní listina: ANO 2011 | 586 |
7. | Pavel Kamenskýkandidátní listina: ANO 2011 | 558 |
VRBNO I PRO MLADÉ | 4 mandáty 17,57 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ludmila Knápkovákandidátní listina: VRBNO I PRO MLADÉ | 448 |
2. | Bedřich Opatrnýkandidátní listina: VRBNO I PRO MLADÉ | 393 |
3. | Karel Drtilkandidátní listina: VRBNO I PRO MLADÉ | 390 |
4. | Rudolf Kudelakandidátní listina: VRBNO I PRO MLADÉ | 336 |
Česká strana sociálně demokratická | 3 mandáty 13,95 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Bc. Ondřej Chalupakandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 462 |
2. | Ing. Helena Kudelovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 391 |
3. | Mgr. Zdeněk Bártekkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 369 |
SNK Evropští demokraté | 3 mandáty 13,16 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Iveta Pešatovákandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 461 |
2. | Hana Jankůkandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 328 |
3. | Josef Dudíkkandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 275 |
Sportovci Vrbno p. P. | 2 mandáty 12,84 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Petr Obrusníkkandidátní listina: Sportovci Vrbno p. P. | 340 |
2. | René Darmovzalkandidátní listina: Sportovci Vrbno p. P. | 326 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 mandáty 9,82 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Dušan Pechalkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 352 |
2. | Jana Soudkovákandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 298 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
ANO 2011 | 5 | +2 | 7 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 7 | -1 | 6 | |
Česká strana sociálně demokratická | 5 | -2 | 3 | |
SNK Evropští demokraté | 2 | +1 | 3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | 0 | 2 |