Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 21. září 2017 Matouš

Zvolení zastupitelé Jihomoravský kraj - konečné výsledky

100,00 %
okrsků sečteno
36,84 %
zúčastněných voličů
ANO 2011 15 mandátů
20,84 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Petr Vokřál

pořadí na kandidátce: 14

52 let, primátor Brna, Brno
4 066
2.
JUDr. Bohumil Šimek

pořadí na kandidátce: 1

57 let, ředitel městské policie, Brno
3 252
3.
Mgr. Ing. Taťána Malá

pořadí na kandidátce: 2

35 let, právnička, vysokoškolský pedagog, Lelekovice
1 862
4.
RNDr. Miroslav Kubásek, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 3

42 let, informatik, environmentalista, Brno
1 175
5.
MUDr. Miloslav Janulík

pořadí na kandidátce: 4

54 let, lékař, poslanec, Valtice
1 429
6.
Ing. Pavel Zůna, MSS., Ph.D.

pořadí na kandidátce: 5

54 let, vysokoškolský pedagog, Dražovice
778
7.
JUDr. Jana Pejchalová

pořadí na kandidátce: 6

57 let, advokátka, Brno
922
8.
Ing. Jan Nečas

pořadí na kandidátce: 7

46 let, provozní dispečer, Blansko
602
9.
Ing. arch. Jana Kochová

pořadí na kandidátce: 8

31 let, architektka, Znojmo
1 247
10.
Ing. Robert Plaga, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 9

38 let, náměstek ministryně školství, Brno
510
11.
Ing. Petr Hýbler

pořadí na kandidátce: 10

38 let, geolog, Hrušovany u Brna
472
12.
Ing. Martin Kyjovský

pořadí na kandidátce: 11

45 let, obchodní manažer, Kyjov
550
13.
Mgr. Lenka Dražilová, MBA

pořadí na kandidátce: 12

53 let, ředitelka domova pro seniory, Blansko
791
14.
Bc. Petr Ženožička

pořadí na kandidátce: 13

36 let, místostarosta Rosic, Rosice
398
15.
Milan Vojta, M.A.

pořadí na kandidátce: 15

33 let, strategický nákupčí, Břeclav
358
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová 11 mandátů
15,94 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Stanislav Juránek

pořadí na kandidátce: 2

60 let, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, Brno
14 269
2.
Ing. Roman Celý

pořadí na kandidátce: 1

42 let, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, Vyškov
9 407
3.
Ing. Jiří Němec

pořadí na kandidátce: 3

45 let, radní Jihomoravského kraje a soukromý zemědělec, Přeskače
2 834
4.
Ing. Antonín Tesařík

pořadí na kandidátce: 4

56 let, radní Jihomoravského kraje, Hodonín
2 252
5.
Marie Kousalová

pořadí na kandidátce: 5

56 let, starostka obce, Sivice
1 859
6.
Mgr. Richard Zemánek

pořadí na kandidátce: 6

48 let, předs. výb. pro region. rozvoj, bývalý místostar., Břeclav
1 079
7.
Ing. Jaromíra Vítková

pořadí na kandidátce: 7

58 let, místostarostka města, Boskovice
2 431
8.
PhDr. Jiří Horák, Ph.D.

pořadí na kandidátce: 8

32 let, místostarosta města, sociolog, Bučovice
1 255
9.
Mgr. Jan Grolich

pořadí na kandidátce: 9

32 let, starosta obce, Velatice
1 647
10.
Ing. Jan Zámečník

pořadí na kandidátce: 10

31 let, finanční ředitel, Brno
1 002
11.
Mgr. Zdeněk Juránek

pořadí na kandidátce: 11

35 let, místostarosta města, Moravský Krumlov
908
Česká strana sociálně demokratická 11 mandátů
15,49 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
JUDr. Michal Hašek

pořadí na kandidátce: 1

40 let, hejtman Jihomoravského kraje, Brno
8 103
2.
Bc. Roman Hanák

pořadí na kandidátce: 3

32 let, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, Kobeřice u Brna
3 590
3.
Mgr. Marek Šlapal

pořadí na kandidátce: 2

41 let, náměstek hejtmana Jihomoravského kraje, Brno
3 191
4.
Mgr. Petr Šelepa

pořadí na kandidátce: 4

36 let, člen Rady Jihomoravského kraje, Veselí nad Moravou
2 408
5.
Ing. Naděžda Křemečková

pořadí na kandidátce: 5

42 let, ekonom, Brno
1 977
6.
Vít Rajtšlégr

pořadí na kandidátce: 6

49 let, starosta obce, Ráječko
1 073
7.
Jan Grois, MBA

pořadí na kandidátce: 7

36 let, místostarosta města, Znojmo
1 960
8.
Ing. Jaroslav Válka

pořadí na kandidátce: 8

54 let, místostarosta města, Břeclav
1 049
9.
Ing. Tomáš Soukal

pořadí na kandidátce: 9

35 let, ekonom, Rajhrad
890
10.
Ing. Kateřina Kalinová

pořadí na kandidátce: 10

54 let, místostarostka městské části, Brno
657
11.
Igor Chlup

pořadí na kandidátce: 11

38 let, člen Rady Jihomoravského kraje, Podivín
709
Komunistická strana Čech a Moravy 7 mandátů
9,69 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Mgr. Ivo Pojezný

pořadí na kandidátce: 1

55 let, poslanec Parlamentu České republiky, Kyjov
1 822
2.
Stanislav Navrkal

pořadí na kandidátce: 2

67 let, předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva JMK, Blansko
987
3.
JUDr. Helena Sýkorová

pořadí na kandidátce: 3

61 let, právnička, Brno
1 183
4.
Ing. Bohumil Smutný

pořadí na kandidátce: 4

37 let, projektový manažer, Ivančice
654
5.
Ing. Petr Krátký

pořadí na kandidátce: 5

65 let, předs. Výboru pro vých., vzděl. Zastupitelstva JMK, Znojmo
899
6.
Bc. Zdeněk Tesařík

pořadí na kandidátce: 6

50 let, starosta obce Tvrdonice, Tvrdonice
1 250
7.
Ing. arch. Zdeněk Koudelka

pořadí na kandidátce: 7

60 let, vedoucí střediska odpadového hospodářství, Bučovice
618
Občanská demokratická strana 6 mandátů
8,07 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Crha

pořadí na kandidátce: 1

56 let, místostarosta města Blanska, Blansko
1 535
2.
JUDr. Markéta Vaňková

pořadí na kandidátce: 2

39 let, advokátka, Brno
966
3.
Mgr. Vladimír Šmerda

pořadí na kandidátce: 3

57 let, starosta obce Žabčice, Žabčice
800
4.
Rostislav Koštial

pořadí na kandidátce: 4

55 let, starosta města Mikulov, Mikulov
756
5.
Karel Jurka

pořadí na kandidátce: 5

43 let, místostarosta města Vyškov, Vyškov
318
6.
Kristýna Švarcová

pořadí na kandidátce: 6

26 let, manažerka, Brno
335
TOP 09 s podporou starostů a "Žít Brno" 4 mandáty
6,67 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Jan Vitula

pořadí na kandidátce: 1

47 let, starosta Židlochovic, Židlochovice
2 018
2.
Bc. Michal Doležel

pořadí na kandidátce: 3

30 let, místostarosta Sokola Brno I, Brno
1 614
3.
PaedDr. Hana Potměšilová

pořadí na kandidátce: 2

56 let, starostka, Hustopeče
940
4.
Ing. Petr Kunc

pořadí na kandidátce: 4

38 let, místostarosta Brno-Židenice, Brno
636
Starostové pro Jižní Moravu 4 mandáty
6,21 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Mgr. Drago Sukalovský

pořadí na kandidátce: 4

54 let, starosta, Kuřim
1 237
2.
Mgr. Martin Maleček

pořadí na kandidátce: 1

47 let, starosta, Brno
839
3.
Radomír Pavlíček

pořadí na kandidátce: 2

55 let, starosta, Železné
656
4.
Ing. Jiří Lukášek

pořadí na kandidátce: 3

56 let, starosta, Rousínov
434
Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů 4 mandáty
5,66 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA, LL.M.

pořadí na kandidátce: 1

39 let, vysokoškolský pedagog, ředitel vzdělávacího centra, Blansko
1 067
2.
Mgr. Marian Keremidský

pořadí na kandidátce: 2

48 let, středoškolský učitel, Znojmo
506
3.
Bc. Libor Bláha

pořadí na kandidátce: 3

36 let, živnostník, Vyškov
279
4.
Lubomír Španěl

pořadí na kandidátce: 4

61 let, elektromontér, Šardice
461
Zelení a Piráti 3 mandáty
5,11 % hlasů
pořadí zvolený zastupitel preferenční hlasy
1.
Ing. Jana Drápalová

pořadí na kandidátce: 4

53 let, starostka MČ Brno-Nový Lískovec, Brno
2 026
2.
Ing. Jiří Hlavenka

pořadí na kandidátce: 1

51 let, podnikatel, Braníškov
1 512
3.
PaedDr. Ivo Vašíček

pořadí na kandidátce: 2

54 let, manažer v informačních a komunikačních technolog., Čejkovice
1 215
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad. Pro zobrazení všech funkcí musíte mít v prohlížeči povolen JavaScript.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.