iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Výsledky pro městskou část Praha 10 Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
32,68 %
volební účast

Celkem se volí 40 zastupitelů

Legenda

9ANO 2011

8Koalice stran

8TOP 09

5ČSSD

3ODS

3SZ

2KSČM

2NPP10-HPLD

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (19,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 192 592 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES (17,77 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 179 672 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
TOP 09 (17,37 % hlasů)
obhajuje 10 mandátů, strana získala 175 649 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
Česká strana sociálně demokratická (10,54 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 106 573 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Občanská demokratická strana (8,14 % hlasů)
obhajuje 11 mandátů, strana získala 82 293 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Strana zelených (6,3 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 63 739 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (5,9 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 59 703 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU (5,3 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 53 590 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Desítka pro domácí a Pro Prahu (4,96 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 50 192 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana svobodných občanů (3,96 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 40 087 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
DOMOV (0,48 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 893 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
LEV 21 - Národní socialisté (0,11 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 127 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Národní kongres - koalice DSSS a Národní demokracie (0,1 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 979 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20119 mandátů
19,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Radmila Kleslová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

51let, zástupce starosty MČ Praha 10, Praha 10
5 238
2.
Doc. Ing. Petr David, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

56let, vysokoškolský pedagog, Praha 10
5 192
3.
Jaroslav Štěpánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

63let, ředitel společnosti, Praha 10
4 976
4.
Ing. Dagmar Lešenarová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

62let, ekonom, Praha 10
4 998
5.
Ing. Jindřich Nepevný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

50let, stavební inženýr, Praha 10
5 069
6.
Mgr. Tereza Hauffenová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

36let, středoškolský pedagog, Praha 10
5 019
7.
Pavel Plesník

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

52let, grafik-designer, Praha 10
4 921
8.
JUDr. Magdaléna Lukovičová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

59let, právník, Praha 10
5 013
9.
Ing. Robert Keller

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

37let, IT analytik, Praha 10
4 977
VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES8 mandátů
17,77 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Renata Chmelová

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 1

43let, spoluorganizátorka referenda Stop miliard. radnici, Praha 10
5 572
2.
Mgr. Pavel Mareš

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 2

38let, redaktor Karmelitánského nakladatelství, Praha 10
4 854
3.
Ing. Martin Moravec

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 3

37let, ekonom, organizátor dobrovolnikých úklidů Prahy 10, Praha 10
5 071
4.
Ing. Milan Maršálek

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 4

31let, VŠ učitel, vedoucí ochránců přírody v Malešicích, Praha 10
4 961
5.
Mgr. Milan Mraček

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 5

36let, právník, člen představ.držstva fanoušků Bohemians, Praha 10
4 763
6.
RNDr. Miloslav Müller, Ph.D.

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 6

38let, VŠ učitel, iniciátor obnovy školky na Sychrově, Praha 10
4 770
7.
PhDr. Olga Richterová

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 7

29let, překladatelka a zakladatelka Zaostřeno na 10, Praha 10
4 875
8.
Karel Duchek

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
pořadí na kandidátce: 8

70let, odborný garant, živnostník, Praha 10
4 514
TOP 098 mandátů
17,37 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. et Mgr. Pavlína Hájková

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

53let, zastupitelka MČ Praha 10, Praha 10
4 916
2.
Jiří Liška

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

61let, živnostník, Praha 10
4 645
3.
Bc. Radek Lojda

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 3

34let, živnostník, Praha 10
4 637
4.
Ing. Michal Narovec

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 4

41let, obchodní inženýr, Praha 10
4 636
5.
Ing. Jan Šnajdr

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 5

43let, ekonom, Praha 10
4 658
6.
Mgr. Ondřej Počarovský

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 6

43let, speciální pedagog, Praha 10
4 609
7.
Ing. Tomáš Pek, S.E.

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 7

50let, živnostník, Praha 10
4 542
8.
Ing. Jan Moravec, Ph.D.

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 8

40let, manažer, vědecký pracovník, Praha 10
4 576
Česká strana sociálně demokratická5 mandátů
10,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Hana Nováková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

56let, předsedkyně komise pro výchovu a vzdělávání, Praha 10
2 996
2.
Kateřina Peštová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

31let, konzultantka ve zdravotnictví, Praha 10
2 840
3.
Ing. Vladimír Novák

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

58let, ekonom,1. zástupce starosty MČ Praha 10, Praha 10
2 855
4.
Jiřina Vondráková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

63let, radní MČ Praha 10, Praha 10
2 785
5.
Lukáš Rázl

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

40let, finanční analytik, Praha 10
2 812
Občanská demokratická strana3 mandáty
8,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Milan Richter

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

38let, bývalý starosta MČ Praha 10, podnikatel, Praha 10
2 222
2.
JUDr. PhDr. Oldřich Choděra

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

65let, advokát, Praha 10
2 400
3.
MUDr. Markéta Jirásková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

65let, lékařka, Praha 10
2 299
Strana zelených3 mandáty
6,3 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ivana Cabrnochová

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 1

40let, místostarostka MČ, pedagog zdravotně postižených, Praha 10
2 342
2.
Ing. Zdeněk Vávra, Ph.D.

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 2

40let, zastupitel MČ Praha 10, vysokoškolský pedagog, Praha 10
2 023
3.
Bc. Jana Komrsková

kandidátní listina: Strana zelených
pořadí na kandidátce: 7

36let, finanční manažer pro Evropské fondy, Praha 10
1 824
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
5,9 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jana Čunátová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

69let, ekonom, Praha 10
1 698
2.
JUDr. Lubomír Ledl

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

62let, jednatel společnosti, Praha 10
1 596
NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU2 mandáty
5,3 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Bohumil Zoufalík

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU
pořadí na kandidátce: 1

46let, starosta, Praha 10
1 924
2.
Bc. Markéta Petrová

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU
pořadí na kandidátce: 2

36let, hlavní sestra, Praha 10
1 577

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2010 +/- celkem  2014 trend
ANO 2011
0+99
VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL a LES
0+88
TOP 09
10-28
Česká strana sociálně demokratická
8-35
Občanská demokratická strana
11-83
Strana zelených
2+13
Komunistická strana Čech a Moravy
202
NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU
0+22
Desítka pro domácí a Pro Prahu
000
Strana svobodných občanů
000
DOMOV
000
LEV 21 - Národní socialisté
000
Národní kongres - koalice DSSS a Národní demokracie
000
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 37,72 %
Praha 1 37,49 %
Praha 2 35,64 %
Praha 3 33,70 %
Praha 4 35,62 %
Praha 5 35,58 %
Praha 6 43,93 %
Praha 7 39,43 %
Praha 8 36,12 %
Praha 9 32,89 %
Praha 10 32,68 %
Praha 11 38,40 %
Praha 12 33,97 %
Praha 13 37,16 %
Praha 14 30,28 %
Praha 15 35,85 %
Praha 16 50,15 %
Praha 17 34,23 %
Praha 18 36,42 %
Praha 19 54,87 %
Praha 20 42,18 %
Praha 21 45,85 %
Praha 22 45,46 %
Praha-Běchovice 56,05 %
Praha-Benice 70,19 %
Praha-Březiněves 52,40 %
Praha-Čakovice 45,44 %
Praha-Ďáblice 48,34 %
Praha-Dolní Chabry 53,13 %
Praha-Dolní Měcholupy 58,45 %
Praha-Dolní Počernice 51,65 %
Praha-Dubeč 52,20 %
Praha-Klánovice 59,80 %
Praha-Koloděje 69,93 %
Praha-Kolovraty 56,64 %
Praha-Královice 47,54 %
Praha-Křeslice 54,60 %
Praha-Kunratice 49,01 %
Praha-Libuš 38,66 %
Praha-Lipence 58,87 %
Praha-Lochkov 50,65 %
Praha-Lysolaje 55,74 %
Praha-Nebušice 57,84 %
Praha-Nedvězí 73,00 %
Praha-Petrovice 38,67 %
Praha-Přední Kopanina 44,85 %
Praha-Řeporyje 52,48 %
Praha-Satalice 65,77 %
Praha-Slivenec 43,65 %
Praha-Suchdol 50,52 %
Praha-Šeberov 57,85 %
Praha-Štěrboholy 49,18 %
Praha-Troja 63,48 %
Praha-Újezd 53,34 %
Praha-Velká Chuchle 56,47 %
Praha-Vinoř 53,02 %
Praha-Zbraslav 45,58 %
Praha-Zličín 42,98 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz