Výsledky pro obec Kyjov Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
49,28 %
volební účast |
|
Celkem se volí 27 zastupitelů
Legenda
12SNK-CELK
3ČSSD
3KDU-ČSL
3KSČM
2ODS
2ANO 2011
2SN
Počet zvolených zastupitelů v obci
Sedmadvacítka nezávislých (39,21 % hlasů), strana získala 44 602 hlasů (obsadili 12 mandátů) | |
12 | |
Česká strana sociálně demokratická (11,22 % hlasů)obhajuje 5 mandátů, strana získala 12 766 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (10,48 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 11 922 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (10,27 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 11 686 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Občanská demokratická strana (7,84 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 8 917 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
ANO 2011 (7,38 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 393 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
"Sdružení nestraníků" (7,32 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 328 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Strana Práv Občanů (3,96 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 4 504 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Moravané (1,24 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 415 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Česká pirátská strana (1,06 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 205 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
Sedmadvacítka nezávislých | 12 mandátů 39,21 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. František Lukl, MPAkandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 2 232 |
2. | Ing. Marie Gustyovákandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 815 |
3. | MUDr. Petr Hudečekkandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 883 |
4. | Mgr. Jana Truschingerovákandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 825 |
5. | Bc. Antonín Kuchařkandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 891 |
6. | Mgr. Hana Bednaříkovákandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 740 |
7. | MUDr. Vlastimil Valentakandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 825 |
8. | Mgr. Michaela Moudrákandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 702 |
9. | PaedDr. Jan Navrátilkandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 830 |
10. | Mgr. Jovanka Rybovákandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 696 |
11. | Mario Kudelakandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 750 |
12. | MUDr. Jan Felsingerkandidátní listina: Sedmadvacítka nezávislých | 1 861 |
Česká strana sociálně demokratická | 3 mandáty 11,22 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Oldřich Talaškandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 649 |
2. | Ing. Jiří Froleckandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 639 |
3. | Mgr. Danuše Křivákovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 691 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 mandáty 10,48 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Pavel Berkakandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 660 |
2. | Ing. Pavel Celýkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 618 |
3. | MUDr. Pavel Šalšakandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 582 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 3 mandáty 10,27 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Antonín Rajdakandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 580 |
2. | Mgr. Ivo Pojeznýkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 735 |
3. | Jiří Klajnkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 565 |
Občanská demokratická strana | 2 mandáty 7,84 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Kamil Filípekkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 643 |
2. | Mgr. Dana Mezihorákovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 592 |
ANO 2011 | 2 mandáty 7,38 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Martin Kyjovskýkandidátní listina: ANO 2011 | 526 |
2. | MUDr. Luděk Šimečekkandidátní listina: ANO 2011 | 502 |
"Sdružení nestraníků" | 2 mandáty 7,32 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Petr Valihrachkandidátní listina: "Sdružení nestraníků" | 476 |
2. | Mgr. et MgA. Barbora Lungovákandidátní listina: "Sdružení nestraníků" | 588 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 11 | +1 | 12 | |
Česká strana sociálně demokratická | 5 | -2 | 3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 | 0 | 3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 4 | -1 | 3 | |
Občanská demokratická strana | 3 | -1 | 2 | |
ANO 2011 | 0 | +2 | 2 | |
"Sdružení nestraníků" | 0 | +2 | 2 | |
Strana Práv Občanů | 1 | -1 | 0 | |
Moravané | 0 | 0 | 0 | |
Česká pirátská strana | 0 | 0 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Archlebov | 56,09 % |
Blatnice pod Svatým Antonínkem | 61,49 % |
Blatnička | 66,85 % |
Bukovany | 63,95 % |
Bzenec | 49,76 % |
Čejč | 58,16 % |
Čejkovice | 43,93 % |
Čeložnice | 63,29 % |
Dambořice | 52,69 % |
Dolní Bojanovice | 52,50 % |
Domanín | 63,19 % |
Dražůvky | 39,65 % |
Dubňany | 46,78 % |
Hodonín | 29,26 % |
Hovorany | 68,11 % |
Hroznová Lhota | 51,52 % |
Hrubá Vrbka | 64,49 % |
Hýsly | 66,46 % |
Javorník | 55,74 % |
Ježov | 63,88 % |
Josefov | 56,21 % |
Karlín | 82,18 % |
Kelčany | 65,67 % |
Kněždub | 58,23 % |
Kostelec | 66,62 % |
Kozojídky | 75,87 % |
Kuželov | 73,70 % |
Kyjov | 49,28 % |
Labuty | 62,26 % |
Lipov | 56,25 % |
Louka | 60,17 % |
Lovčice | 77,42 % |
Lužice | 41,64 % |
Malá Vrbka | 80,54 % |
Mikulčice | 49,88 % |
Milotice | 52,06 % |
Moravany | 67,91 % |
Moravský Písek | 54,23 % |
Mouchnice | 67,18 % |
Mutěnice | 54,20 % |
Násedlovice | 41,04 % |
Nechvalín | 70,97 % |
Nenkovice | 67,72 % |
Nová Lhota | 49,47 % |
Nový Poddvorov | 68,32 % |
Ostrovánky | 77,84 % |
Petrov | 48,18 % |
Prušánky | 53,89 % |
Radějov | 56,57 % |
Ratíškovice | 49,96 % |
Rohatec | 47,86 % |
Skalka | 53,42 % |
Skoronice | 59,72 % |
Sobůlky | 61,23 % |
Starý Poddvorov | 56,04 % |
Stavěšice | 60,87 % |
Strážnice | 52,46 % |
Strážovice | 71,25 % |
Sudoměřice | 58,62 % |
Suchov | 31,69 % |
Svatobořice-Mistřín | 51,46 % |
Syrovín | 57,63 % |
Šardice | 57,65 % |
Tasov | 62,58 % |
Těmice | 61,75 % |
Terezín | 62,72 % |
Tvarožná Lhota | 59,65 % |
Uhřice | 70,80 % |
Vacenovice | 56,59 % |
Velká nad Veličkou | 54,40 % |
Veselí nad Moravou | 38,26 % |
Věteřov | 71,43 % |
Vlkoš | 54,04 % |
Vnorovy | 49,09 % |
Vracov | 40,79 % |
Vřesovice | 66,99 % |
Žádovice | 60,88 % |
Žarošice | 59,70 % |
Ždánice | 61,81 % |
Želetice | 66,97 % |
Žeravice | 60,00 % |
Žeraviny | 69,64 % |