Výsledky pro obec Zlaté Hory Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
44,12 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
7SNK-CELK
2ČSSD
2STAN
2KDU-ČSL
1KSČM
1ODS
Počet zvolených zastupitelů v obci
"NEZÁVISLÍ 2014" (23,35 % hlasů), strana získala 4 530 hlasů (obsadili 4 mandáty) | |
4 | |
Česká strana sociálně demokratická (14,5 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 812 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Zlaté Hory - Náš domov (12,53 % hlasů), strana získala 2 431 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (11,97 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 321 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (10,81 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 096 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
"NOVÉ ZLATOHORSKO" (9,73 % hlasů), strana získala 1 888 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (7,62 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 1 478 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Občanská demokratická strana (5,5 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 1 066 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
ProZlatohorsko (3,75 % hlasů), strana získala 728 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Úsvit přímé demokracie (0,24 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 47 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
"NEZÁVISLÍ 2014" | 4 mandáty 23,35 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Milan Ráckandidátní listina: "NEZÁVISLÍ 2014" | 686 |
2. | Vojtěch Mockakandidátní listina: "NEZÁVISLÍ 2014" | 393 |
3. | Jiří Tománekkandidátní listina: "NEZÁVISLÍ 2014" | 264 |
4. | MUDr. Antonín Kořenek, Ph.D.kandidátní listina: "NEZÁVISLÍ 2014" | 525 |
Česká strana sociálně demokratická | 2 mandáty 14,5 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Augustín Bitarakandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 274 |
2. | Ladislav Jobkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 313 |
Zlaté Hory - Náš domov | 2 mandáty 12,53 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Robert Šebekkandidátní listina: Zlaté Hory - Náš domov | 277 |
2. | Martin Černatovičkandidátní listina: Zlaté Hory - Náš domov | 249 |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 2 mandáty 11,97 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jiří Kozelkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 434 |
2. | Ing. Jan Kotriskandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 330 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 mandáty 10,81 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Vladimír Začalkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 277 |
2. | Ing. František Kalendakandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 203 |
"NOVÉ ZLATOHORSKO" | 1 mandát 9,73 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jitka Vavrečkovákandidátní listina: "NOVÉ ZLATOHORSKO" | 258 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 7,62 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Norbert Balčirákkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 191 |
Občanská demokratická strana | 1 mandát 5,5 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | RNDr. Stanislav Staněkkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 258 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 8 | -1 | 7 | |
Česká strana sociálně demokratická | 3 | -1 | 2 | |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 0 | +2 | 2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 | 0 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 | 0 | 1 | |
Občanská demokratická strana | 1 | 0 | 1 | |
Úsvit přímé demokracie | 0 | 0 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Bělá pod Pradědem | 56,15 % |
Bernartice | 53,62 % |
Bílá Voda | 70,56 % |
Černá Voda | 60,84 % |
Česká Ves | 46,13 % |
Hradec-Nová Ves | 56,76 % |
Javorník | 52,58 % |
Jeseník | 39,26 % |
Kobylá nad Vidnavkou | 67,48 % |
Lipová-lázně | 47,34 % |
Mikulovice | 46,21 % |
Ostružná | 57,45 % |
Písečná | 57,40 % |
Skorošice | 54,70 % |
Stará Červená Voda | 56,00 % |
Supíkovice | 67,93 % |
Uhelná | 62,32 % |
Vápenná | 48,85 % |
Velká Kraš | 48,59 % |
Velké Kunětice | 68,64 % |
Vidnava | 55,37 % |
Vlčice | 65,17 % |
Zlaté Hory | 44,12 % |
Žulová | 53,41 % |