Výsledky pro obec Doubrava Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
46,72 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
6SNK-CELK
3SNK ED
2NEZ
2ČSSD
1KDU-ČSL
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
NAŠE DOUBRAVA (32,6 % hlasů), strana získala 2 000 hlasů (obsadili 6 mandátů) | |
6 | |
SNK Evropští demokraté (19,1 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 1 172 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
NEZÁVISLÍ (16,04 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 984 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Česká strana sociálně demokratická (15,79 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 969 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (10,66 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 654 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (5,8 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 356 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
NAŠE DOUBRAVA | 6 mandátů 32,6 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jiřina Ferenčíkovákandidátní listina: NAŠE DOUBRAVA | 157 |
2. | MUDr. Pavel Spurnýkandidátní listina: NAŠE DOUBRAVA | 152 |
3. | Šárka Venglářovákandidátní listina: NAŠE DOUBRAVA | 134 |
4. | Libor Trzaskalikkandidátní listina: NAŠE DOUBRAVA | 135 |
5. | Lukáš Szebestakandidátní listina: NAŠE DOUBRAVA | 130 |
6. | Ing. Petr Vrubelkandidátní listina: NAŠE DOUBRAVA | 141 |
SNK Evropští demokraté | 3 mandáty 19,1 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Radomíra Jasenkovákandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 166 |
2. | Ing. Květuše Szyrokákandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 117 |
3. | Bc. Světluše Šotkovskákandidátní listina: SNK Evropští demokraté | 108 |
NEZÁVISLÍ | 2 mandáty 16,04 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Dáša Murycovákandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 111 |
2. | Ivana Siekierovákandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 121 |
Česká strana sociálně demokratická | 2 mandáty 15,79 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Bc. Pavel Krsekkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 96 |
2. | Jiřina Rovňaníkovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 95 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 1 mandát 10,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Libor Dobrýkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 85 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 5,8 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Petr Czapekkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 60 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 0 | +6 | 6 | |
SNK Evropští demokraté | 4 | -1 | 3 | |
NEZÁVISLÍ | 2 | 0 | 2 | |
Česká strana sociálně demokratická | 3 | -1 | 2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 1 | 0 | 1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 | 0 | 1 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Albrechtice | 45,62 % |
Bohumín | 32,68 % |
Český Těšín | 36,15 % |
Dětmarovice | 41,88 % |
Dolní Lutyně | 38,12 % |
Doubrava | 46,72 % |
Havířov | 29,01 % |
Horní Bludovice | 49,31 % |
Horní Suchá | 33,36 % |
Chotěbuz | 56,66 % |
Karviná | 27,55 % |
Orlová | 22,85 % |
Petrovice u Karviné | 43,34 % |
Petřvald | 33,85 % |
Rychvald | 39,62 % |
Stonava | 49,87 % |
Těrlicko | 45,33 % |