Výsledky pro obec Chodová Planá Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
47,53 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
5STAN
3SNK-CELK
3Koalice stran
2KSČM
2Koalice stran
Počet zvolených zastupitelů v obci
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (27,3 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 448 hlasů (obsadili 5 mandátů) | |
5 | |
Sdružení ANO 2011 a nezávislí (21,66 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 942 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (14,74 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 322 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - Sdružení pro Chodovou Planou (13,51 % hlasů), strana získala 1 211 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
TRADICE A BUDOUCNOST - ODS a nezávislí (11,99 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 075 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Sdružení nezávislých kandidátů s přímou podporou občanského sdružení za rozvoj a prosperitu areálu a zámku Chodová Planá (10,8 % hlasů), strana získala 968 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 5 mandátů 27,3 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ctirad Hirškandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 336 |
2. | Michal Sudorkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 182 |
3. | Václav Zimákkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 169 |
4. | Michaela Brůhovákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 236 |
5. | Oldřiška Nejedlákandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 225 |
Sdružení ANO 2011 a nezávislí | 3 mandáty 21,66 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Michal Vasilečkokandidátní listina: Sdružení ANO 2011 a nezávislí | 178 |
2. | Karel Bendakandidátní listina: Sdružení ANO 2011 a nezávislí | 172 |
3. | Vlastimil Machoveckandidátní listina: Sdružení ANO 2011 a nezávislí | 180 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 mandáty 14,74 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Zdeňka Štěchovákandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 162 |
2. | Roman Kohoutekkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 129 |
Sdružení nezávislých kandidátů - Sdružení pro Chodovou Planou | 2 mandáty 13,51 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Sylva Zítkovákandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Sdružení pro Chodovou Planou | 116 |
2. | Petr Matyskandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Sdružení pro Chodovou Planou | 112 |
TRADICE A BUDOUCNOST - ODS a nezávislí | 2 mandáty 11,99 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Sáša Sukkandidátní listina: TRADICE A BUDOUCNOST - ODS a nezávislí | 142 |
2. | Luboš Hlačíkkandidátní listina: TRADICE A BUDOUCNOST - ODS a nezávislí | 107 |
Sdružení nezávislých kandidátů s přímou podporou občanského sdružení za rozvoj a prosperitu areálu a zámku Chodová Planá | 1 mandát 10,8 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jan Kestřánekkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů s přímou podporou občanského sdružení za rozvoj a prosperitu areálu a zámku Chodová Planá | 104 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 0 | +5 | 5 | |
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 9 | -6 | 3 | |
Sdružení ANO 2011 a nezávislí | 0 | +3 | 3 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 3 | -1 | 2 | |
TRADICE A BUDOUCNOST - ODS a nezávislí | 0 | +2 | 2 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Benešovice | 63,86 % |
Bezdružice | 51,33 % |
Bor | 35,36 % |
Brod nad Tichou | 48,31 % |
Broumov | 72,83 % |
Cebiv | 34,21 % |
Ctiboř | 63,18 % |
Částkov | 85,96 % |
Černošín | 48,28 % |
Dlouhý Újezd | 79,65 % |
Erpužice | 54,74 % |
Halže | 40,77 % |
Horní Kozolupy | 65,24 % |
Hošťka | 61,76 % |
Chodová Planá | 47,53 % |
Chodský Újezd | 55,68 % |
Kladruby | 55,05 % |
Kočov | 57,96 % |
Kokašice | 51,27 % |
Konstantinovy Lázně | 57,53 % |
Kostelec | 58,22 % |
Kšice | 75,00 % |
Lesná | 47,59 % |
Lestkov | 59,70 % |
Lom u Tachova | 64,44 % |
Milíře | 67,07 % |
Obora | 74,00 % |
Olbramov | 43,14 % |
Ošelín | 84,62 % |
Planá | 39,59 % |
Prostiboř | 41,32 % |
Přimda | 52,39 % |
Rozvadov | 63,28 % |
Skapce | 43,37 % |
Staré Sedliště | 36,83 % |
Staré Sedlo | 60,68 % |
Stráž | 43,90 % |
Stříbro | 36,67 % |
Studánka | 65,86 % |
Sulislav | 56,29 % |
Svojšín | 73,26 % |
Sytno | 39,18 % |
Tachov | 36,01 % |
Tisová | 49,87 % |
Trpísty | 38,50 % |
Třemešné | 61,09 % |
Únehle | 62,37 % |
Vranov | 75,36 % |
Zadní Chodov | 74,04 % |
Záchlumí | 32,48 % |
Zhoř | 26,89 % |