Výsledky pro městskou část Ústí nad Labem-Neštěmice Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
23,29 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
6ANO 2011
2KSČM
2ČSSD
2Koalice stran
1PSZ
1UFO
1ODS
Počet zvolených zastupitelů v obci
ANO 2011 (30,16 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 17 507 hlasů (obsadili 6 mandátů) | |
6 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (13,2 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 7 665 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Česká strana sociálně demokratická (10,69 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 6 208 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
PRO! Ústí (8,88 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 153 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
PRO Sport a Zdraví (8,79 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 104 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ (7,77 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 511 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Občanská demokratická strana (5,02 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 914 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Čisté Ústí (4,34 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 517 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
TOP 09 (4,13 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 397 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Severočeši Ústí nad Labem (3,15 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 828 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Ústečané (3,11 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 807 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Politické hnutí OBRODA (0,76 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 441 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
ANO 2011 | 6 mandátů 30,16 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Yveta Tomkovákandidátní listina: ANO 2011 | 1 311 |
2. | Mgr. Iveta Hejdukovákandidátní listina: ANO 2011 | 1 251 |
3. | Bc. Roman Fikarkandidátní listina: ANO 2011 | 1 200 |
4. | MUDr. Karla Jankovskákandidátní listina: ANO 2011 | 1 246 |
5. | Petr Frühaufkandidátní listina: ANO 2011 | 1 164 |
6. | Ing. Jan Harhajkandidátní listina: ANO 2011 | 1 173 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 mandáty 13,2 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jan Jirkovskýkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 606 |
2. | Petr Richterkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 726 |
Česká strana sociálně demokratická | 2 mandáty 10,69 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ivana Fišerovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 461 |
2. | Bc. Michelle Skřivanovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 463 |
PRO! Ústí | 2 mandáty 8,88 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jiří Škodakandidátní listina: PRO! Ústí | 414 |
2. | Bc. Denisa Oslejovákandidátní listina: PRO! Ústí | 371 |
PRO Sport a Zdraví | 1 mandát 8,79 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Miloslava Válkovákandidátní listina: PRO Sport a Zdraví | 456 |
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ | 1 mandát 7,77 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | MUDr. Aleš Rosenbaumkandidátní listina: ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ | 413 |
Občanská demokratická strana | 1 mandát 5,02 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Vlastimil Žáčekkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 248 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
ANO 2011 | 0 | +6 | 6 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | 0 | 2 | |
Česká strana sociálně demokratická | 4 | -2 | 2 | |
PRO! Ústí | 0 | +2 | 2 | |
PRO Sport a Zdraví | 0 | +1 | 1 | |
ÚSTECKÉ FÓRUM OBČANŮ | 0 | +1 | 1 | |
Občanská demokratická strana | 3 | -2 | 1 | |
Čisté Ústí | 0 | 0 | 0 | |
TOP 09 | 2 | -2 | 0 | |
Severočeši Ústí nad Labem | 0 | 0 | 0 | |
Ústečané | 0 | 0 | 0 | |
Politické hnutí OBRODA | 0 | 0 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Dolní Zálezly | 56,53 % |
Habrovany | 78,03 % |
Homole u Panny | 74,75 % |
Chabařovice | 50,40 % |
Chlumec | 45,91 % |
Chuderov | 55,65 % |
Libouchec | 52,69 % |
Malé Březno | 58,05 % |
Malečov | 62,32 % |
Petrovice | 56,78 % |
Povrly | 39,94 % |
Přestanov | 78,18 % |
Ryjice | 66,24 % |
Řehlovice | 44,66 % |
Stebno | 61,01 % |
Tašov | 64,00 % |
Telnice | 68,18 % |
Tisá | 60,08 % |
Trmice | 45,70 % |
Ústí nad Labem | 31,06 % |
Ústí nad Labem-město | 32,91 % |
Ústí nad Labem-Neštěmice | 23,29 % |
Ústí nad Labem-Severní Terasa | 33,09 % |
Ústí nad Labem-Střekov | 36,46 % |
Velké Březno | 50,06 % |
Velké Chvojno | 51,19 % |
Zubrnice | 76,96 % |