Výsledky pro obec Broumov Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
40,36 %
volební účast |
|
Celkem se volí 23 zastupitelů
Legenda
8SNK-CELK
3ČSSD
3Nestran.
3KDU-ČSL
3Koalice stran
2Koalice stran
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov (33,49 % hlasů), strana získala 17 225 hlasů (obsadili 8 mandátů) | |
8 | |
Česká strana sociálně demokratická (13,02 % hlasů)obhajuje 5 mandátů, strana získala 6 697 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Nestraníci (12,45 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 403 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (11,79 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 6 064 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Sdružení TOP 09, STAN, NK (11,55 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 942 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
STĚNAVA s VÝCHODOČECHY (8,44 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 342 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (7,06 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 629 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Občanská demokratická strana a nezávislí (2,21 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 136 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 8 mandátů 33,49 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Jiří Myšákkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 997 |
2. | Ing. Jaroslav Bitnarkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 923 |
3. | JUDr. Tomáš Blažekkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 945 |
4. | Monika Mrštinovákandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 847 |
5. | Karel Kutilkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 781 |
6. | Vladimír Vlkkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 760 |
7. | Miroslav Golkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 799 |
8. | MUDr. Ladislav Růžičkakandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Volba pro Broumov | 892 |
Česká strana sociálně demokratická | 3 mandáty 13,02 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ondřej Habartkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 400 |
2. | Bc. Lubomír Franckandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 528 |
3. | Mgr. Eva Bilíkovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 429 |
Nestraníci | 3 mandáty 12,45 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Milan Kotrneckandidátní listina: Nestraníci | 878 |
2. | Arnold Vodochodskýkandidátní listina: Nestraníci | 649 |
3. | Ing. Přemysl Valášek, Ph.D.kandidátní listina: Nestraníci | 335 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 mandáty 11,79 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Jiří Ringelkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 580 |
2. | MUDr. Jiří Veselýkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 486 |
3. | Ing. Milan Mikloš, CSc.kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 372 |
Sdružení TOP 09, STAN, NK | 3 mandáty 11,55 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Kamil Slezákkandidátní listina: Sdružení TOP 09, STAN, NK | 730 |
2. | MUDr. Miroslav Šváblkandidátní listina: Sdružení TOP 09, STAN, NK | 645 |
3. | MUDr. Jan Vodochodskýkandidátní listina: Sdružení TOP 09, STAN, NK | 407 |
STĚNAVA s VÝCHODOČECHY | 2 mandáty 8,44 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mircea Milan Filipcikkandidátní listina: STĚNAVA s VÝCHODOČECHY | 265 |
2. | Bc. Lukáš Plachtakandidátní listina: STĚNAVA s VÝCHODOČECHY | 376 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 7,06 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Josef Grunerkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 336 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 0 | +8 | 8 | |
Česká strana sociálně demokratická | 5 | -2 | 3 | |
Nestraníci | 0 | +3 | 3 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 4 | -1 | 3 | |
Sdružení TOP 09, STAN, NK | 0 | +3 | 3 | |
STĚNAVA s VÝCHODOČECHY | 0 | +2 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | -1 | 1 | |
Občanská demokratická strana a nezávislí | 0 | 0 | 0 |