Výsledky pro obec Vysoké Mýto Volby do zastupitelstev obcí 2014 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
47,20 %
volební účast |
|
Celkem se volí 21 zastupitelů
Legenda
5SPO
3Nestran.
2ODS
2KDU-ČSL
2ANO 2011
2Koalice stran
2VPM
1TOP 09
1NEZ
1ČSSD
Počet zvolených zastupitelů v obci
Strana Práv Občanů (19,92 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 17 164 hlasů (obsadili 5 mandátů) | |
5 | |
NESTRANÍCI (10,84 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 9 337 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Občanská demokratická strana (10,06 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 8 668 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (10,05 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 8 655 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
ANO 2011 (8,4 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 239 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
PATRIOTI pro VM (8,37 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 211 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Volba pro město (6,89 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 5 939 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
TOP 09 (6,78 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 5 844 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
NEZÁVISLÍ (5,97 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 5 143 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Česká strana sociálně demokratická (5,93 % hlasů)obhajuje 5 mandátů, strana získala 5 107 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (4,87 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 4 197 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Úsvit přímé demokracie (1,54 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 323 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 | |
Dělnická strana sociální spravedlnosti - Za bezpečné město (0,37 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 322 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
Strana Práv Občanů | 5 mandátů 19,92 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Miloslav Soušekkandidátní listina: Strana Práv Občanů | 1 620 |
2. | MUDr. Lubomír Kellnerkandidátní listina: Strana Práv Občanů | 946 |
3. | Zdeněk Klátkandidátní listina: Strana Práv Občanů | 948 |
4. | doc. PhDr. Jan Klímakandidátní listina: Strana Práv Občanů | 1 348 |
5. | Mgr. Vladimír Běloušekkandidátní listina: Strana Práv Občanů | 997 |
NESTRANÍCI | 3 mandáty 10,84 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. František Jiraskýkandidátní listina: NESTRANÍCI | 896 |
2. | Mgr. Blanka Kysilkovákandidátní listina: NESTRANÍCI | 755 |
3. | Jaroslav Bendlkandidátní listina: NESTRANÍCI | 660 |
Občanská demokratická strana | 2 mandáty 10,06 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Martin Krejzakandidátní listina: Občanská demokratická strana | 731 |
2. | Mgr. Stanislava Burešovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 692 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 mandáty 10,05 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Bc. Helena Kejzlarovákandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 813 |
2. | Mgr. Jiří Junekkandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 723 |
ANO 2011 | 2 mandáty 8,4 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Helena Mandíkovákandidátní listina: ANO 2011 | 550 |
2. | Mgr. Jan Lipavskýkandidátní listina: ANO 2011 | 523 |
PATRIOTI pro VM | 2 mandáty 8,37 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Roman Baťakandidátní listina: PATRIOTI pro VM | 662 |
2. | Ing. Jiří Fišerkandidátní listina: PATRIOTI pro VM | 523 |
Volba pro město | 2 mandáty 6,89 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Pavel Vacekkandidátní listina: Volba pro město | 587 |
2. | Jiří Kovaříkkandidátní listina: Volba pro město | 635 |
TOP 09 | 1 mandát 6,78 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | MUDr. Jiřina Šafrovákandidátní listina: TOP 09 | 646 |
NEZÁVISLÍ | 1 mandát 5,97 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ivana Zemkovákandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 547 |
Česká strana sociálně demokratická | 1 mandát 5,93 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Miloslav Coufalkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 477 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2010 | +/- | celkem 2014 | trend |
---|---|---|---|---|
Strana Práv Občanů | 0 | +5 | 5 | |
NESTRANÍCI | 3 | 0 | 3 | |
Občanská demokratická strana | 4 | -2 | 2 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 1 | +1 | 2 | |
ANO 2011 | 0 | +2 | 2 | |
PATRIOTI pro VM | 0 | +2 | 2 | |
Volba pro město | 3 | -1 | 2 | |
TOP 09 | 1 | 0 | 1 | |
NEZÁVISLÍ | 1 | 0 | 1 | |
Česká strana sociálně demokratická | 5 | -4 | 1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 | -1 | 0 | |
Úsvit přímé demokracie | 0 | 0 | 0 | |
Dělnická strana sociální spravedlnosti - Za bezpečné město | 0 | 0 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Albrechtice | 63,47 % |
Anenská Studánka | 48,43 % |
Běstovice | 64,71 % |
Bošín | 40,51 % |
Brandýs nad Orlicí | 56,07 % |
Bučina | 52,51 % |
Bystřec | 62,63 % |
Cotkytle | 63,46 % |
Čenkovice | 68,87 % |
Červená Voda | 48,77 % |
Česká Rybná | 61,08 % |
Česká Třebová | 41,04 % |
České Heřmanice | 68,00 % |
České Libchavy | 58,30 % |
České Petrovice | 70,08 % |
Damníkov | 71,69 % |
Dlouhá Třebová | 58,21 % |
Dlouhoňovice | 45,79 % |
Dobříkov | 54,74 % |
Dolní Čermná | 64,03 % |
Dolní Dobrouč | 52,79 % |
Dolní Morava | 78,33 % |
Džbánov | 61,57 % |
Hejnice | 64,37 % |
Helvíkovice | 60,61 % |
Hnátnice | 55,51 % |
Horní Čermná | 62,75 % |
Horní Heřmanice | 67,34 % |
Horní Třešňovec | 65,41 % |
Hrádek | 72,09 % |
Hrušová | 69,78 % |
Choceň | 43,72 % |
Jablonné nad Orlicí | 58,05 % |
Jamné nad Orlicí | 72,05 % |
Javorník | 72,94 % |
Jehnědí | 68,09 % |
Kameničná | 70,75 % |
Klášterec nad Orlicí | 61,56 % |
Koldín | 67,03 % |
Kosořín | 63,33 % |
Králíky | 44,75 % |
Krasíkov | 53,10 % |
Kunvald | 61,86 % |
Lanškroun | 45,48 % |
Leština | 60,34 % |
Letohrad | 58,29 % |
Libecina | 67,79 % |
Libchavy | 45,83 % |
Lichkov | 65,39 % |
Líšnice | 58,84 % |
Lubník | 70,77 % |
Lukavice | 52,80 % |
Luková | 59,77 % |
Mistrovice | 60,66 % |
Mladkov | 63,08 % |
Mostek | 65,43 % |
Nasavrky | 74,11 % |
Nekoř | 67,07 % |
Nové Hrady | 65,22 % |
Orlické Podhůří | 62,00 % |
Orličky | 65,97 % |
Ostrov | 52,53 % |
Oucmanice | 54,44 % |
Pastviny | 70,82 % |
Petrovice | 70,77 % |
Písečná | 41,50 % |
Plchovice | 63,77 % |
Podlesí | 63,89 % |
Přívrat | 74,30 % |
Pustina | 72,73 % |
Radhošť | 51,49 % |
Rudoltice | 54,57 % |
Rybník | 57,40 % |
Řepníky | 59,88 % |
Řetová | 54,59 % |
Řetůvka | 48,44 % |
Sázava | 41,12 % |
Seč | 78,63 % |
Semanín | 66,60 % |
Skořenice | 47,98 % |
Slatina | 61,59 % |
Sobkovice | 64,68 % |
Sopotnice | 64,82 % |
Sruby | 39,92 % |
Stradouň | 52,41 % |
Strážná | 78,82 % |
Studené | 68,42 % |
Sudislav nad Orlicí | 58,82 % |
Sudslava | 67,13 % |
Svatý Jiří | 76,19 % |
Šedivec | 74,19 % |
Tatenice | 69,38 % |
Těchonín | 67,61 % |
Tisová | 67,23 % |
Trpík | 93,33 % |
Třebovice | 61,29 % |
Týnišťko | 72,79 % |
Újezd u Chocně | 33,81 % |
Ústí nad Orlicí | 45,36 % |
Velká Skrovnice | 58,44 % |
Verměřovice | 72,39 % |
Vinary | 80,41 % |
Voděrady | 72,30 % |
Vraclav | 41,63 % |
Vračovice-Orlov | 57,05 % |
Výprachtice | 66,88 % |
Vysoké Mýto | 47,20 % |
Zádolí | 73,97 % |
Záchlumí | 56,33 % |
Zálší | 59,49 % |
Zámrsk | 36,17 % |
Zářecká Lhota | 66,22 % |
Žamberk | 48,16 % |
Žampach | 55,23 % |
Žichlínek | 57,59 % |