iDNES.cz / Volby

  • Úterý 16. října 2018 Havel

Výsledky pro městskou část Praha 2 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,03 %
volební účast

Celkem se volí 35 zastupitelů

Legenda

13ODS

7Piráti

4KDU+Zel+ČSSD+NK

4TOP 09

3ANO

2STAN+NK

2OSB

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (32,34 % hlasů)
obhajuje 11 mandátů, strana získala 152 626 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
Česká pirátská strana (19,42 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 91 673 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů (11,39 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 53 770 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
TOP 09 (10,99 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 51 891 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
ANO 2011 (9,87 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 46 583 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Starostové a nezávislí (politické hnutí STAN a nezávislí kandidáti) (6,28 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 29 659 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Občané za spokojené bydlení (5,71 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 26 971 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (2,62 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 12 385 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SVOBODNÍ A STAROSTOVÉ PRO PRAHU (1,36 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 402 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana13 mandátů
32,34 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jana Černochová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

44let, starostka městské části Praha 2, Praha 2
4 909
2.
Ing. Alexandra Udženija

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

42let, místostarostka MČ Praha, zastupitelka hl. města, Praha 2
4 637
3.
Jan Korseska

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

57let, místostarosta MČ Praha 2, Praha 2
4 504
4.
Mgr. Jan Recman

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

37let, právník, Praha 2
4 458
5.
Ing. arch. Václav Vondrášek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

67let, místostarosta městské části Praha 2, Praha 2
4 475
6.
Lenka Mottlová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

38let, manažerka, Praha 2
4 411
7.
Bc. Jaroslav Martin

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

34let, projektový manažer, Praha 2
4 407
8.
Mgr. Ondřej Machů

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

35let, zástupce ředitelky Gymnázia, Praha 2
4 428
9.
Ing. Jaroslav Petrásek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

69let, podnikatel, Praha 2
4 378
10.
Eliška Zemanová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

34let, předsedkyně spr. rady NF Dvojka srdcem, Praha 2
4 448
11.
RNDr. Radim Perlín, Ph.D.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 11

56let, VŠ pedagog, Praha 2
4 457
12.
Mikuláš Halás

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 12

23let, student Právnické fakulty, Praha 2
4 364
13.
Lucie Pechová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 13

37let, podnikatelka, Praha 2
4 370
Česká pirátská strana7 mandátů
19,42 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Němec

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

40let, kurátor architektonických výstav, Praha 2
2 844
2.
Magdalena Valdmanová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

37let, manažerka, Praha 2
2 772
3.
Robert Veverka

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

41let, vydavatel, Praha 2
2 753
4.
Lydie Franka Bartošová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

35let, knihovnice, Praha 2
2 783
5.
Dino Arnautovič

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

24let, student práv, Praha 2
2 685
6.
Mgr. Lukáš Funk, Ph.D.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

36let, archeolog, numismatik, Praha 2
2 710
7.
Ing. Martin Altschmied, MBA

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

35let, business analytik, Praha 2
2 698
DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů4 mandáty
11,39 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Kateřina Jechová

kandidátní listina: DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 5

56let, spoluzakladatelka kom.zah.Smetanka,projekt.manažer, Praha 2
1 777
2.
Ing. Jan Hruška

kandidátní listina: DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 1

47let, finanční manažer, člen spolku Praha 2 žije, Praha 2
1 755
3.
Mgr. Michal Uhl

kandidátní listina: DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 6

33let, sociolog, člen iniciat. Přátelé nuselských schodů, Praha 2
1 717
4.
MUDr. Otto Schwarz

kandidátní listina: DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů
pořadí na kandidátce: 2

65let, lékař, Praha 2
1 692
TOP 094 mandáty
10,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Martin Víšek

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

47let, místostarosta MČ Praha 2, ekonom, IT manažer, Praha 2
1 770
2.
Ing. Michael Grundler

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

55let, místostarosta městské části Praha 2, staveb. ing., Praha 2
1 738
3.
Mgr. Jana Cagašová

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 3

33let, operations manager, předsedkyně TOP 09 Praha 2, Praha 2
1 641
4.
Michal Zuna

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 4

36let, ředitel společnosti JUSTO Česká republika s.r.o., Praha 2
1 575
ANO 20113 mandáty
9,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jan Kolář

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

34let, manažer, pedagog, Praha 2
1 383
2.
JUDr. Petr Novotný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

33let, právník, neuvolněný zastupitel hl.m. Prahy, Praha 2
1 388
3.
Bc. Renáta Kašická

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

40let, OSVČ, Praha 2
1 361
Starostové a nezávislí (politické hnutí STAN a nezávislí kandidáti)2 mandáty
6,28 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jan Ruml

kandidátní listina: Starostové a nezávislí (politické hnutí STAN a nezávislí kandidáti)
pořadí na kandidátce: 4

65let, právník, bývalý ministr vnitra ČR, Praha 2
1 259
2.
Mgr. Karel Koželuh

kandidátní listina: Starostové a nezávislí (politické hnutí STAN a nezávislí kandidáti)
pořadí na kandidátce: 1

42let, historik, ved. správního odboru Nár. tech. muzea, Praha 2
1 182
Občané za spokojené bydlení2 mandáty
5,71 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslav Šolc

kandidátní listina: Občané za spokojené bydlení
pořadí na kandidátce: 1

62let, radní MČ Praha 2 (kultura,sport,občanské aktivity), Praha 2
964
2.
Michaela Mazancová

kandidátní listina: Občané za spokojené bydlení
pořadí na kandidátce: 2

51let, místostarostka MČ Praha 2 (bytová politika), Praha 2
923

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
11+213
Česká pirátská strana
0+77
DVOJKA SOBĚ - koalice Strany zelených, KDU-ČSL, ČSSD a nezávislých kandidátů
0+44
TOP 09
6-24
ANO 2011
5-23
Starostové a nezávislí (politické hnutí STAN a nezávislí kandidáti)
0+22
Občané za spokojené bydlení
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
000
SVOBODNÍ A STAROSTOVÉ PRO PRAHU
000
Česká strana sociálně demokratická
3-30
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
6-60
Sdružení Zelení, NK
4-40
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz