iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Výsledky pro městskou část Praha 3 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
43,01 %
volební účast

Celkem se volí 35 zastupitelů

Legenda

10KDU+ODS+Svobod.

9TOP+STAN

8Piráti

5ANO

3Zelení+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní (22,17 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 158 181 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě (21,08 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 150 402 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Česká pirátská strana (18,61 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 132 774 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
ANO 2011 (12,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 89 312 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Zelení a nezávislí (8,12 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 57 929 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,93 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 28 012 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (3,48 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 24 829 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (3,41 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 24 299 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Volba pro město - Nezávislí kandidáti (3,4 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 24 260 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
STAROSTOVÉ PRO PRAHU (2,96 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 21 114 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Dělnická strana sociální spravedlnosti (0,31 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 178 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Unie Hrdosti, Aktivity, Vlastenectví, Empatie a Lidskosti 2017 (0,01 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 88 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní10 mandátů
22,17 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Alexander Bellu

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 1

31let, starosta, Praha 3
5 051
2.
PhDr. Lýdia Říhová, Ph.D.

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 2

69let, místostarostka, Praha 3
4 669
3.
Ing. Mojmír Mikuláš

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 3

50let, radní, Praha 3
4 722
4.
Mgr. Lucie Vítkovská

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 4

33let, zastupitelka, Praha 3
4 605
5.
Bc. Jan Novotný

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 5

23let, odborný referent, Praha 3
4 580
6.
JUDr. Tomáš Sunegha

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 6

54let, právník, Praha 3
4 647
7.
Bc. Tomáš Kalivoda

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 7

31let, podnikatel, Praha 3
4 603
8.
Bc. Michal Papež

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 8

34let, fleet asistant, Praha 3
4 550
9.
PhDr. Gabriela Pecićová, MBA

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 9

39let, galeristka, Praha 3
4 606
10.
Bc. Tomáš Štampach

kandidátní listina: Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
pořadí na kandidátce: 10

33let, odborný referent, Praha 3
4 602
TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě9 mandátů
21,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Ptáček

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 1

39let, podnikatel v IT, vydavatel Kauza3.cz, Praha 3
4 691
2.
Ing. Tomáš Mikeska

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 2

70let, místostarosta MČ Praha 3, Praha 3
4 661
3.
Mgr. Michal Vronský

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 3

40let, podnikatel v cestovním ruchu, vydavatel Kauza3.cz, Praha 3
4 548
4.
Bc. Jan Bína

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 4

53let, manažer v dopravě, Praha 3
4 425
5.
Mgr. Pavel Dobeš

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 5

36let, ředitel GNSS Centra Excellence, Praha 3
4 465
6.
RNDr. Jan Materna, Ph.D.

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 6

50let, manažer, místostarosta MČ Praha 3, Praha 3
4 531
7.
JUDr. Ing. Ondřej Horázný

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 7

57let, advokát, provozovatel autoškoly, Praha 3
4 415
8.
Mgr. Robert Pecka

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 8

27let, právník, Praha 3
4 406
9.
Mgr. Pavel Křeček

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
pořadí na kandidátce: 9

36let, advokát, Praha 3
4 432
Česká pirátská strana8 mandátů
18,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Štěpán Štrébl

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

27let, ekonom a ekolog, Praha 3
4 267
2.
Bc. Jiří Svrček

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

26let, dendrolog, Praha 3
4 221
3.
Jana Belecová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

41let, OSVČ, Praha 3
4 113
4.
Jan Bartko

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

28let, analytik, Praha 3
4 106
5.
JUDr. Pavel Musil

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

45let, advokát, Praha 3
4 182
6.
Margita Brychtová, DiS.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

35let, rodičovská dovolená, Praha 3
4 009
7.
Mgr. František Doseděl

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

31let, advokátní koncipient, Praha 3
4 028
8.
Anna Kratochvílová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 9

28let, polit. konzultantka, Praha 3
4 008
ANO 20115 mandátů
12,52 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Petr Venhoda

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

32let, projektový manažer, Praha 3
2 702
2.
Bc. Filip Brückner

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

44let, obchodní ředitel, Praha 3
2 684
3.
Ing. Marcela Novotná

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

49let, projektová manažerka, Praha 3
2 686
4.
David Tacl, M.A.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

34let, ekonom, Praha 3
2 653
5.
Bc. David Soukup

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

47let, zakladatel start-upu, Praha 3
2 634
Zelení a nezávislí3 mandáty
8,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ondřej Rut

kandidátní listina: Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

36let, poradce pro veřejnou správu, zastupitel MČ Praha 3, Praha 3
2 228
2.
Mgr. Martina Chmelová

kandidátní listina: Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

53let, terapeutka, koučka, zastupitelka MČ Praha 3, Praha 3
2 010
3.
Ing. arch. Matěj Michalk Žaloudek

kandidátní listina: Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

32let, architekt, vedoucí kanceláře náměstkyně primátorky, Praha 3
1 995

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Koalice pro Prahu 3 - ODS, KDU-ČSL, Svobodní
0+1010
TOP 09 a Starostové (STAN) s podporou Žižkov (nejen) sobě
0+99
Česká pirátská strana
0+88
ANO 2011
0+55
Zelení a nezávislí
0+33
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Komunistická strana Čech a Moravy
2-20
Česká strana sociálně demokratická
5-50
Volba pro město - Nezávislí kandidáti
2-20
STAROSTOVÉ PRO PRAHU
000
Dělnická strana sociální spravedlnosti
000
Unie Hrdosti, Aktivity, Vlastenectví, Empatie a Lidskosti 2017
000
Občanská demokratická strana
5-50
Sdružení KDU-ČSL, Zelení, STAN, NK
11-110
Strana svobodných občanů
2-20
TOP 09
8-80
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz