iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Výsledky pro městskou část Praha 4 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,60 %
volební účast

Celkem se volí 45 zastupitelů

Legenda

10Piráti+N

9ODS

9Zelení+NK

7ANO

6KDU-ČSL+STAN

4TOP 09

Počet zvolených zastupitelů v obci

PIRÁTI A NEZÁVISLÍ (18,88 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 339 818 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Občanská demokratická strana (17,52 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 315 377 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí (17,49 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 314 798 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
ANO 2011 (14,31 % hlasů)
obhajuje 12 mandátů, strana získala 257 637 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL (10,82 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 194 835 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
TOP 09 (8,57 % hlasů)
obhajuje 10 mandátů, strana získala 154 285 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,67 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 66 012 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (3,17 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 57 013 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY (3,04 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 54 636 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
4 pro 4 (2,17 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 39 071 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
DOST JE DOST ! Občané za svá práva (0,36 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 458 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PIRÁTI A NEZÁVISLÍ10 mandátů
18,88 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petra Rejchrtová

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3, volební obvod: 1

49let, učitelka, Praha 4
8 387
2.
Mgr. Tibor Vansa

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1, volební obvod: 1

34let, analytik finančních rizik v bankovnictví, Praha 4
8 354
3.
Ing. Jan Hora

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2, volební obvod: 1

34let, programátor a analytik, Praha 4
8 229
4.
Marek Paris, M.A.

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4, volební obvod: 1

26let, analytik ve zdravotnictví, Praha 4
7 974
5.
Josef Vlach

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5, volební obvod: 1

39let, projektový manažer, Praha 4
7 929
6.
JUDr. Matej Šandor, Ph.D.

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 6, volební obvod: 1

34let, právník, manažer, Praha 4
8 010
7.
Ing. Marie Jelínková

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 7, volební obvod: 1

52let, daňový poradce, Praha 4
8 012
8.
Bc. Vladimíra Sýkorová

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 8, volební obvod: 1

55let, státní zaměstnanec, Praha 4
7 788
9.
Mgr. Adam Jaroš

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 9, volební obvod: 1

25let, vědecký pracovník v oboru chemie, Praha 4
7 825
10.
Mgr. Viktor Derka

kandidátní listina: PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 10, volební obvod: 1

26let, právník, Praha 4
7 801
Občanská demokratická strana9 mandátů
17,52 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslav Míth

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1, volební obvod: 1

44let, ekonom, radní pro školství, starosta Sokola, Praha 4
7 826
2.
Bc. Lucie Michková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2, volební obvod: 1

41let, předsedkyně výboru pro bezpečnost ZMČ P4, Praha 4
7 564
3.
Ing. Zdeněk Kovářík

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3, volební obvod: 1

56let, systémový inženýr, místostarosta, podnikatel, Praha 4
7 401
4.
Ing. Hana Horálková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4, volební obvod: 1

50let, OSVČ, Praha 4
7 258
5.
Patrik Opa, MBA

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5, volební obvod: 1

49let, manažer, Praha 4
7 188
6.
Ing. Ondřej Kubín, MBA

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6, volební obvod: 1

36let, ředitel pro inovace, Praha 4
7 224
7.
Ing. Olgerd Pukl

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7, volební obvod: 1

53let, stavební inženýr, Praha 4
7 212
8.
RNDr. Pavel Fikar

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8, volební obvod: 1

34let, energetický specialista, podnikatel, Praha 4
7 204
9.
MUDr. Klára Cingrošová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9, volební obvod: 1

51let, manažer klinického hodnocení léčiv, Praha 4
7 221
Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí9 mandátů
17,49 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Štěpánek, CSc.

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1, volební obvod: 1

53let, starosta Prahy 4, přírodovědec, Praha 4
9 066
2.
Mgr. Iva Kotvová

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2, volební obvod: 1

59let, místostarostka Prahy 4, geografka, Praha 4
7 945
3.
Mgr. Alžběta Rejchrtová

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4, volební obvod: 1

71let, radní MČ Praha 4 pro územní rozvoj, překladatelka, Praha 4
7 770
4.
RNDr. Jiří Bendl, CSc.

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3, volební obvod: 1

63let, zastupitel MČ Praha 4, přírodovědec, Praha 4
7 689
5.
Petr Kutílek, M.A., M.S.

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 5, volební obvod: 1

42let, zastupitel MČ Praha 4, VŠ pedagog, Praha 4
7 513
6.
Mgr. Jan Slanina

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 6, volební obvod: 1

40let, právník, jednatel Krasohledného spolku Dobeška, Praha 4
7 568
7.
Ing. Daniel Kunc

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 7, volební obvod: 1

46let, zastupitel MČ Praha 4, daňový poradce, Praha 4
7 302
8.
Bc. Verona Ballay

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 8, volební obvod: 1

36let, marketing a public relations specialistka, Praha 4
7 161
9.
akad. arch. Jaromíra Eismannová

kandidátní listina: Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
pořadí na kandidátce: 9, volební obvod: 1

73let, architektka, předsedkyně komise územního rozvoje, Praha 4
7 409
ANO 20117 mandátů
14,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Irena Michalcová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1, volební obvod: 1

54let, ředitelka MŠ, Praha 4
6 463
2.
Zdeněk Ziegler

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2, volební obvod: 1

64let, manažer, jednatel, Praha 4
6 297
3.
Robert Králíček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3, volební obvod: 1

41let, poslanec, Praha 4
6 278
4.
Ing. Radek Lacko

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4, volební obvod: 1

50let, člen Rady hl. m. Prahy, Praha 4
6 328
5.
RNDr. Tomáš Hrdinka, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5, volební obvod: 1

38let, hydrolog, geograf, Praha 4
6 413
6.
Tomáš Chaloupka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6, volební obvod: 1

52let, podnikatel, Praha 4
6 234
7.
Jana Svatá

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7, volební obvod: 1

54let, referentka ministerstva obrany, Praha 4
6 235
SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL6 mandátů
10,82 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Lukáš Zicha

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
pořadí na kandidátce: 1, volební obvod: 1

35let, místostarosta MČ Praha 4, manažer, Praha 4
5 442
2.
Ing. Ondřej Růžička

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
pořadí na kandidátce: 3, volební obvod: 1

39let, strojní inženýr, člen rady, člen sokola Lhotka, Praha 4
5 199
3.
Mgr. Tomáš Kaplan

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
pořadí na kandidátce: 2, volební obvod: 1

46let, advokát, předseda spolku Naše Michle, Praha 4
4 998
4.
Ing. Josef Svoboda, Ph.D.

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
pořadí na kandidátce: 4, volební obvod: 1

61let, zastupitel MČ Praha 4, ČVUT pověřenec GDPR, Praha 4
4 812
5.
MUDr. Aneta Krajcová

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
pořadí na kandidátce: 7, volební obvod: 1

37let, plastický rekonstrukční chirurg, VŠ pedagog, Praha 4
4 773
6.
Zdeněk Pokorný, MBA

kandidátní listina: SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
pořadí na kandidátce: 5, volební obvod: 1

45let, člen Rady MČ Praha 4, manažer, Praha 4
4 732
TOP 094 mandáty
8,57 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Michal Hroza

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1, volební obvod: 1

42let, ředitel odboru ÚSTR a hudebník, Praha 4
4 056
2.
PhDr. Petr Kučera

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 3, volební obvod: 1

34let, manažer, spoluorganizátor Zažít Krč jinak, Praha 4
4 049
3.
Filip Vácha

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2, volební obvod: 1

40let, energetik, Praha 4
3 887
4.
Ing. Jitka Zykánová

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 4, volební obvod: 1

64let, redaktorka, Praha 4
3 810

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
PIRÁTI A NEZÁVISLÍ
0+1010
Občanská demokratická strana
5+49
Praha 4 sobě - Zelení a nezávislí
0+99
ANO 2011
12-57
SPOLEČNĚ PRO PRAHU 4 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ S KDU - ČSL
0+66
TOP 09
10-64
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Česká strana sociálně demokratická
5-50
KOMUNISTICKÁ STRANA ČECH A MORAVY
000
4 pro 4
000
DOST JE DOST ! Občané za svá práva
000
Pro Prahu
2-20
Koalice KDU-ČSL, Zelení a STAN
11-110
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz