iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Výsledky pro městskou část Praha 5 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,22 %
volební účast

Celkem se volí 43 zastupitelů

Legenda

11Piráti+N

9ODS

7TOP 09

7ANO

6STAN

3KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5 (18,85 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 204 833 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
Občanská demokratická strana (16,54 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 179 766 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
TOP 09 (13,36 % hlasů)
obhajuje 10 mandátů, strana získala 145 160 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
ANO 2011 (12,09 % hlasů)
obhajuje 11 mandátů, strana získala 131 340 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (10,2 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 110 836 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
KDU-ČSL a nezávislí (5,83 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 63 297 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Strana zelených (4,59 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 49 837 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ŽIVÁ PRAHA 5 a SPOLEČNOST PRO OCHRANU PROKOPSKÉHO A DALEJSKÉHO ÚDOLÍ (3,66 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 39 724 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí (3,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 38 229 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,26 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 35 423 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Petr Mach - Svobodní v Praze 5 (2,73 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 29 667 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,39 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 26 024 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (2,35 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 25 547 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
STAROSTOVÉ PRO PRAHU s podporou ODA-Krásné město Praha 5 (0,64 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 944 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 511 mandátů
18,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
RNDr. Daniel Mazur, Ph.D.

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 1

40let, fyzik, vědec, Praha 5
5 394
2.
Karel Bauer

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 2

57let, podnikatel, účetní, předseda SNOP 5, Praha 5
5 164
3.
Mgr. Eva Horáková

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 3

38let, medicínská konzultantka, Praha 5
5 171
4.
Ing. Petr Bervid, MBA

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 4

48let, projektový manažer, člen SNOP 5, Praha 5
5 105
5.
Ing. Jiří Vejmelka

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 5

68let, důchodce, člen SNOP 5, Praha 5
5 045
6.
Ing. Štěpán Rattay

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 6

41let, místostarosta obce, Praha 5
5 069
7.
Ing. Milan Kryl

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 7

57let, stavební inženýr,jednatel Spol. za och. Barrandova, Praha 5
5 133
8.
MgA. Adam Rut

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 8

32let, manažer programu, Praha 5
4 973
9.
Jiří Krátký

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 9

53let, produkční, člen SNOP 5, Praha 5
4 916
10.
Petr Křičenský

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 10

51let, revizní technik elektro, Praha 5
4 917
11.
Ing. Zdeněk Laciga

kandidátní listina: Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
pořadí na kandidátce: 11

66let, člen výb. sp. Ekolog. a hum. služ. ob. Na Farkáně, Praha 5
4 945
Občanská demokratická strana9 mandátů
16,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Renáta Zajíčková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

51let, ředitelka gymnázia, Praha 5
4 675
2.
Bc. Lukáš Herold

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

48let, zástupce star. MČ P5, předseda Obvodní hos.kom. P5, Praha 5
4 560
3.
Mgr. Zdeněk Doležal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

44let, předseda výboru životního prostředí MČ Praha 5, Praha 5
4 462
4.
Ing. Martin Frélich

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

41let, ekonom, Praha 5
4 361
5.
Ing. Jan Panenka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

52let, OSVČ, Praha 5
4 311
6.
MUDr. Michal Bednář

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

55let, předseda kom. pro kulturu P-5, zastupitel, chirurg, Praha 5
4 447
7.
JUDr. Jakub Blažek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

33let, advokát, Praha 5
4 329
8.
Vladan Brenčič

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

41let, marketingový specialista, Praha 5
4 256
9.
Kateřina Poláková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

43let, projektová manažerka, Praha 5
4 281
TOP 097 mandátů
13,36 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Richter

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

52let, starosta MČ Praha 5, Praha 5
4 238
2.
Bc. Martin Damašek, M.A.

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 3

37let, učitel, radní Prahy 5, Praha 5
3 792
3.
Mgr. Naděžda Priečinská

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

44let, advokátka, Praha 5
3 757
4.
Ing. Jarmila Svobodová

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 4

55let, chemička, Praha 5
3 652
5.
Ing. Jan Kavalírek

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 5

26let, ekonom, předseda TOP tým, Praha 5
3 602
6.
Viktor Čahoj

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 6

31let, podnikatel, Praha 5
3 535
7.
RNDr. Radomír Palovský, CSc.

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 7

59let, radní, Praha 5
3 581
ANO 20117 mandátů
12,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Martin Slabý

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

51let, zástupce starosty MČ Praha 5, Praha 5
3 287
2.
JUDr. Petr Lachnit

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

51let, radní MČ Praha 5, Praha 5
3 334
3.
Jan Trojánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

58let, radní MČ Praha 5, Praha 5
3 208
4.
Ing. Tomáš Mysliveček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

40let, podnikatel, Praha 5
3 128
5.
Josef Endal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

65let, zastupitel MČ Praha 5, Praha 5
3 134
6.
Ing. Lubomír Brož

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

52let, ředitel marketingu, Praha 5
3 087
7.
Ing. Tomáš Adamják

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

55let, ekonom, Praha 5
3 140
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ6 mandátů
10,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jan Hřebejk

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

51let, režisér, Praha 5
3 472
2.
Ing. arch. Zuzana Hamanová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

56let, architektka, zastupitelka,předsedkyně výb.územ.roz, Praha 5
3 126
3.
MgA. David Dušek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

49let, filmový a televizní producent,knižní vydavatel, Praha 5
3 048
4.
JUDr. Tomáš Homola

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

53let, advokát,radní MČ P5,člen spr.rady Buďánka z.ú., Praha 5
3 028
5.
Mgr. František Gemperle, Ph.D.

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

46let, softwarový ing.,předs.Spolku za krajinu kolem nás, Praha 5
2 952
6.
JUDr., Ing. Marie Aschenbrennerová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 6

43let, právnička,trenérka RC Tatra Smíchov,členka výb.MČ, Praha 5
2 862
KDU-ČSL a nezávislí3 mandáty
5,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Marie Ulrichová Hakenová

kandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

70let, dramaturgyně, ombudsmanka a zastupitelka, Praha 5
2 189
2.
Mgr. Vít Šolle

kandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

55let, zástupce starosty MČ Praha 5, učitel, Praha 5
2 065
3.
Ing. Josef Cuhra

kandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

51let, projektant, zastupitel MČ Praha 5, Praha 5
1 844

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých občanů Prahy 5
0+1111
Občanská demokratická strana
6+39
TOP 09
10-37
ANO 2011
11-47
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+66
KDU-ČSL a nezávislí
0+33
Strana zelených
7-70
ŽIVÁ PRAHA 5 a SPOLEČNOST PRO OCHRANU PROKOPSKÉHO A DALEJSKÉHO ÚDOLÍ
000
Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí
000
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Petr Mach - Svobodní v Praze 5
000
Česká strana sociálně demokratická
4-40
Komunistická strana Čech a Moravy
000
STAROSTOVÉ PRO PRAHU s podporou ODA-Krásné město Praha 5
000
Sdružení KDU-ČSL, NK
3-30
Sdružení SD-SN, Patrioti ČR, NK
3-30
Česká pirátská strana
1-10
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz