iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Výsledky pro městskou část Praha 6 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
52,40 %
volební účast

Celkem se volí 45 zastupitelů

Legenda

10KDU-ČSL+TOP 09

10ODS

9Piráti

7STAN

6ANO

3Zelení+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6 (19,94 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 328 665 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Občanská demokratická strana (19,54 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 322 042 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Česká pirátská strana (17,3 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 285 159 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (13,76 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 226 854 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
ANO 2011 (11,95 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 196 874 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Zelení - Strana zelených (7,16 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 117 987 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (3,67 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 60 479 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,8 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 46 072 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (2,78 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 45 813 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
KRÁSNÁ PRAHA 6 (0,95 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 15 664 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občané za odstranění pomníku maršála Koněva (0,15 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 538 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 610 mandátů
19,94 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jiří Růžička

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 5

70let, řed. gym. Jana Keplera, senátor, zast. MČ Praha 6, Praha 6 - Břevnov
8 740
2.
Mgr. Ondřej Kolář

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 1

34let, právník, starosta MČ Prahy 6, Praha 6 - Břevnov
8 600
3.
Ing. arch. Eva Smutná, FEng.

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 2

57let, urbanistka, místostarostka MČ Praha 6, Praha 6 - Břevnov
8 260
4.
MUDr. Marián Hošek

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 3

67let, zubní lékař, zastupitel MČ Praha 6, Praha 6 - Bubeneč
7 957
5.
Ing. Jaromír Vaculík

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 4

60let, ekonom, místostarosta MČ Praha 6, Praha 6 - Bubeneč
7 706
6.
Mgr. Jan Bartůšek

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 6

54let, pedagog, zastupitel MČ Praha 6, Praha 6 - Střešovice
7 717
7.
Mgr. Marek Baxa

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 7

32let, přírodovědec, zastupitel MČ Prahy 6, Praha 6 - Břevnov
7 745
8.
Mgr. Ondřej Dušek

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 8

32let, advokát, Praha 6 - Břevnov
7 599
9.
Mgr. Martina Kaňáková

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 9

28let, občanská iniciátorka, iberoamerikanistka, Praha 6 - Střešovice
7 498
10.
Mgr. Dominika Klepková

kandidátní listina: KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
pořadí na kandidátce: 10

36let, projektová manažerka, Praha 6 - Střešovice
7 519
Občanská demokratická strana10 mandátů
19,54 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jakub Stárek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

36let, zastupitel, ředitel, MČ Praha 6
8 228
2.
Ing. Marie Kubíková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

42let, odbor.rada v oblasti obchodu se zem.komoditami, MČ Praha 6
7 509
3.
Ing. Jiří Lála

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

54let, ředitel IT firmy, MČ Praha 6
7 471
4.
Mgr. Kateřina Bartošová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

43let, bezpečnostní ředitelka, MČ Praha 6
7 386
5.
Ing. Zdeněk Hlinský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

47let, generální ředitel, MČ Praha 6
7 341
6.
JUDr. Mgr. Marcel Petrásek, MBA, LL.M.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

41let, právník, MČ Praha 6
7 397
7.
Jan Dočekal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

54let, manažer u Deutsche Automobil Treuhand, MČ Praha 6
7 308
8.
Ing. Bc. Simona Nesvadbová, Ph.D.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

39let, ředitelka SŠ, MČ Praha 6
7 380
9.
Vladimír Šuvarina

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

39let, IT konzultant, MČ Praha 6
7 328
10.
Mgr. Pavlína Civínová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

28let, historička, MČ Praha 6
7 307
Česká pirátská strana9 mandátů
17,3 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ondřej Chrást

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

38let, projektový manažer v oblasti kultury a vzdělávání, Praha 6 - Bubeneč
7 183
2.
Viktor Mahrik

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

36let, zastupitel Hl.m.Prahy, specialista inter.výzkumů, Praha 6 - Ruzyně
6 982
3.
Jana Kabelová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

59let, stavařka, koordinátorka veřejných zakázek, Praha 6 - Dejvice
6 939
4.
Ing. Miloš Vlach

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

34let, podnikatel a vývojář uživatelské přívětivosti, Praha 6 - Dejvice
6 748
5.
Barbora Hrůzová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

56let, dokumentátorka, spisovatelka, Praha 6 - Břevnov
6 764
6.
Ing. Eva Tichá

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

56let, obchodní manažerka, organizátor.#Praha6Neplastuje, Praha 6 - Dejvice
6 765
7.
Ing. Vladimír Šraier, MBA

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

56let, fin.expert, zastup.Prahy 6, zakl.vel.Holiday World, Praha 6 - Veleslavín
6 896
8.
Mgr. Tomáš Šídlo

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

50let, předseda skautské nadace, sociolog, Praha 6 - Dejvice
6 847
9.
Ing. Jiří Hoskovec

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 9

26let, forenzní specialista na finanční zločin, Praha 6 - Veleslavín
6 760
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ7 mandátů
13,76 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Mgr. Oldřich Kužílek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

62let, poradce pro otevřenost veřejné správy, Praha 6 - Liboc
6 443
2.
Mgr. Jan Lacina

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

48let, místostar. MČ Praha 6, produc.,scénárista,režisér, Praha 6 - Dejvice
6 396
3.
MgA. Petr Prokop

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

40let, vysokoškolský pedagog, předs. AS AMU, herec, Praha 6 - Liboc
6 109
4.
Ing. Mgr. Libor Bezděk

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

48let, radní pro sport a volný čas MČ Praha 6, Praha 6 - Dejvice
5 820
5.
Mgr. Petr Karvánek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 7

59let, ředitel ZŠ a MŠ Ant.Čermáka, uč.biologie a chemie, Praha 6 - Dejvice
5 553
6.
MUDr. Iveta Borská

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 6

54let, lékařka, zastupitelka MČ Praha 6, Praha 6 - Bubeneč
5 549
7.
Zdeněk Hořánek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

62let, radní MČ Praha 6, předs.Komise maj.politiky, Praha 6 - Dejvice
5 531
ANO 20116 mandátů
11,95 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Taťána Klíčová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

57let, manažerka ošetřovatelské a sociální péče, Praha 6
4 677
2.
Ing. Roman Mejstřík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

58let, radní MČ Praha 6, Praha 6
4 702
3.
JUDr. Patricie Pražáková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

45let, právnička, Praha 6
4 629
4.
Ing. arch. Martin Polách

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

39let, místostarosta MČ Praha 6, Praha 6
4 689
5.
Jaroslav Holý, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

39let, ředitel marketingu, Praha 6
4 482
6.
Ing. Petr Macháček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

52let, místopředseda představenstva SNEO a.s., Praha 6
4 485
Zelení - Strana zelených3 mandáty
7,16 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Petr Píša, Ph.D.

kandidátní listina: Zelení - Strana zelených
pořadí na kandidátce: 1

33let, opoziční zast., historik působící na AV ČR, Praha 6 - Dejvice
3 556
2.
Ing. Pavel Weber

kandidátní listina: Zelení - Strana zelených
pořadí na kandidátce: 3

32let, protikorupční expert, IT spec.,spolupřed.Zelených, Praha 6 - Vokovice
3 298
3.
MUDr. Antonín Nechvátal

kandidátní listina: Zelení - Strana zelených
pořadí na kandidátce: 4

54let, lékař, zast.MČ Praha 6, radní pro životní prostř., Praha 6 - Střešovice
3 293

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
KLID. Koalice TOP 09 a KDU-ČSL pro Prahu 6
0+1010
Občanská demokratická strana
6+410
Česká pirátská strana
0+99
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
5+27
ANO 2011
8-26
Zelení - Strana zelených
0+33
Komunistická strana Čech a Moravy
3-30
Česká strana sociálně demokratická
4-40
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
KRÁSNÁ PRAHA 6
000
Občané za odstranění pomníku maršála Koněva
000
Strana zelených
6-60
Sdružení KDU-ČSL, NK
2-20
TOP 09
11-110
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz