iDNES.cz / Volby

  • Úterý 11. prosince 2018 Dana

Výsledky pro městskou část Praha 8 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
43,74 %
volební účast

Celkem se volí 45 zastupitelů

Legenda

9ODS+Svob.

8Piráti

8SMS+NK

8ANO

6TOP+STAN

3KDUČSL+Zel.+NK

3PatČR+REAL+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana + Svobodní (17,38 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 244 815 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Česká pirátská strana (15,86 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 223 419 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů (14,7 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 207 116 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
ANO 2011 (14,43 % hlasů)
obhajuje 11 mandátů, strana získala 203 288 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8 (11,29 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 159 080 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
OSMIČKA SOBĚ - ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí (6,06 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 85 406 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
PATRIOTI PRO PRAHU 8 (5,63 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 79 384 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (4,81 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 67 704 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (4,18 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 58 930 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,5 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 49 297 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
STAROSTOVÉ PRO PRAHU (2,11 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 29 715 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
S.O.S ZA PRÁVA ZVÍŘAT - sdružení DSZ a NK (0,06 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 829 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana + Svobodní9 mandátů
17,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Vladimíra Ludková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 1

39let, metodička sociálních služeb, Praha 8
6 439
2.
Ondřej Gros

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 2

43let, manažer, opoziční zastupitel, Praha 8
5 794
3.
Mgr. Martin Cibulka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 3

46let, správce lesního hospodářství, Praha 8
5 742
4.
Bc. Josef Slobodník

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 4

35let, živnostník, Praha 8
5 606
5.
Bc. Tomáš Mrázek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 5

44let, tiskový mluvčí, Praha 8
5 578
6.
Mgr. Libor Paulus

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 6

47let, facility manager, Praha 8
5 557
7.
Mgr. Martin Roubíček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 7

47let, právník, Praha 8
5 654
8.
Bc. Tomáš Bína

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 8

56let, technik, Praha 8
5 532
9.
Tomáš Mikulenka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana + Svobodní
pořadí na kandidátce: 9

53let, jednatel firmy, Praha 8
5 507
Česká pirátská strana8 mandátů
15,86 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Alice Hamalová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

28let, chemik, technolog laboratoří, Praha 8
5 429
2.
Karel Ptáček, DiS.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

36let, projektový manažer, Praha 8
5 387
3.
Mgr. Jitka Novotná

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

28let, informatička, Praha 8
5 339
4.
Mgr. Ivo Slávka

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

52let, právník, Praha 8
5 374
5.
Michal Novák, MBA

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

46let, nezávislý konzultant, Praha 8
5 233
6.
Bc. Anna Filínová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

36let, projektová manažerka, Praha 8
5 201
7.
Mgr. Pavel Franc

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

39let, IT manažer, Praha 8
5 225
8.
Jan Hamal Dvořák

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

31let, informatik, Praha 8
5 124
OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů8 mandátů
14,7 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. et Mgr. Tomáš Němeček

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 1

45let, právník, zastupitel MČ Praha 8, Praha 8
5 679
2.
MVDr. Bc. Vladislava Vojtíšková

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 2

31let, manažerka vědeckých projektů, zast. MČ Praha 8, Praha 8
5 283
3.
Ilona Tůmová

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 4

52let, asistentka v nakl. Portál, org.sousedských setkání, Praha 8
5 089
4.
Bc. Ondřej Buršík

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 5

25let, výzk. prac. v ÚJV Řež a ved. skaut. střediska, Praha 8
5 064
5.
Václav Stránský

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 3

40let, projektový manažer v let. sp. a majitel prod. kol, Praha 8
5 013
6.
RNDr. Dana Blahunková

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 6

47let, středoškolská učitelka, zastupitelka MČ Praha 8, Praha 8
5 003
7.
Ing. Perla Kuchtová, Ph.D.

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 7

59let, vysokoškolská učitelka, zastupitelka MČ Praha 8, Praha 8
5 057
8.
Mgr. Jiří Derfl

kandidátní listina: OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
pořadí na kandidátce: 8

51let, personalista a daňový expert, Praha 8
4 773
ANO 20118 mandátů
14,43 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Dita Protopopová, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

38let, lékařka, Praha 8
4 789
2.
Michal Fišer, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

34let, výkonný ředitel, Praha 8
4 712
3.
Mgr. et Mgr. Jana Solomonová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

34let, radní MČ Praha 8, Praha 8
4 806
4.
PhDr. Ing. Matěj Fichtner, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

34let, manažer, Praha 8
4 688
5.
Radomír Nepil

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

33let, místostarosta MČ Praha 8, Praha 8
4 728
6.
Mgr. Kateřina Halfarová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

41let, ředitelka Osmičky pro rodinu, Praha 8
4 714
7.
Ing. Anna Kroutil

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

36let, specialistka strukturálních fondů Evropské unie, Praha 8
4 678
8.
doc. Ing. Bohumír Garlík, CSc.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

75let, vysokoškolský učitel, Praha 8
4 582
TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 86 mandátů
11,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Hřebík, Ph.D.

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
pořadí na kandidátce: 2

38let, ekonom, pedagog, Praha 8
4 042
2.
Mgr. Tomáš Tatranský

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
pořadí na kandidátce: 1

41let, lektor a konzultant, Praha 8
4 002
3.
Tomáš Slabihoudek

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
pořadí na kandidátce: 3

40let, ředitel společnosti, Praha 8
3 915
4.
Bc. Martin Jedlička

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
pořadí na kandidátce: 4

32let, dopravní a motoristický novinář, Praha 8
3 793
5.
Ing. Petr Pelc

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
pořadí na kandidátce: 5

30let, marketingový specialista, Praha 8
3 760
6.
Mgr. Hana Krausová

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
pořadí na kandidátce: 6

27let, výkonná ředitelka v oblasti cestovního ruchu, Praha 8
3 792
OSMIČKA SOBĚ - ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí3 mandáty
6,06 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MgA. Petr Vilgus, Ph.D.

kandidátní listina: OSMIČKA SOBĚ - ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

44let, zást. starosty MČ Praha 8, fotograf, VŠ pedagog, Praha 8
2 616
2.
Mgr. Tomáš Pavlů, BD

kandidátní listina: OSMIČKA SOBĚ - ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

52let, lektor, zastupitel, předkl.us. na záchr. Lib.mostu, Praha 8
2 308
3.
Ing. Hana Matoušová

kandidátní listina: OSMIČKA SOBĚ - ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

34let, radní MČ Praha 8, datová analytička, Praha 8
2 221
PATRIOTI PRO PRAHU 83 mandáty
5,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Vítek

kandidátní listina: PATRIOTI PRO PRAHU 8
pořadí na kandidátce: 1

45let, hasič, lektor civilní ochrany, předs. BD Řešovská, Praha 8
2 748
2.
Mgr. Michal Janovský

kandidátní listina: PATRIOTI PRO PRAHU 8
pořadí na kandidátce: 2

50let, učitel na gymnáziu, předseda BD/SVJ Hlivická, Praha 8
2 245
3.
Bc. Michal Švarc

kandidátní listina: PATRIOTI PRO PRAHU 8
pořadí na kandidátce: 3

53let, org. amat. hud. festivalů, předs.ŠR ZŠ B.Hrabala, Praha 8
2 160

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana + Svobodní
0+99
Česká pirátská strana
0+88
OSMIČKA ŽIJE, nezávislí kandidáti podpoření podpisy občanů
0+88
ANO 2011
11-38
TOP 09 a Starostové a nezávislí - spojené síly pro Prahu 8
0+66
OSMIČKA SOBĚ - ZELENÍ, KDU-ČSL a nezávislí
0+33
PATRIOTI PRO PRAHU 8
0+33
Komunistická strana Čech a Moravy
5-50
Česká strana sociálně demokratická
5-50
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
STAROSTOVÉ PRO PRAHU
000
S.O.S ZA PRÁVA ZVÍŘAT - sdružení DSZ a NK
000
Strana zelených
4-40
Občanská demokratická strana
9-90
Sdružení KDU-ČSL, NK
4-40
TOP 09
7-70
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz