iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Výsledky pro městskou část Praha 10 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,66 %
volební účast

Celkem se volí 45 zastupitelů

Legenda

11KDU+STAN+DPD+NK

10Piráti

8ODS

7ANO

6

3HPP+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí (20,33 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 294 130 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
Česká pirátská strana (17,85 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 258 189 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Občanská demokratická strana (14,23 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 205 825 hlasů (obsadili 8 mandátů)
8
ANO 2011 (13,38 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 193 537 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí (12,39 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 179 205 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
STAROSTOVÉ PRO PRAHU - ZELENÁ PRO DESÍTKU (6,67 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 96 530 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (3,88 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 56 163 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 50 927 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU (2,69 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 38 934 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,63 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 38 007 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana zelených (2,43 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 35 093 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí11 mandátů
20,33 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Renata Chmelová

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 1

47let, senátorka Parlamentu ČR, zastupitelka, Praha 10
7 514
2.
Mgr. Pavel Mareš

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 2

42let, vedoucí redaktor nakladatelství a Vlastních novin, Praha 10
6 972
3.
MgA. David Kašpar

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 3

41let, ředitel kulturní organizace, VŠ učitel, Praha 10
7 005
4.
doc. Ing. Lucie Sedmihradská, Ph.D.

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 4

44let, VŠ učitelka, ekonomka, zastupitelka, Praha 10
7 158
5.
Ing. Milan Maršálek

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 5

35let, krajinný inženýr, vedoucí ochránců přírody, Praha 10
7 138
6.
Karel Duchek

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 6

74let, elektrotechnik, živnostník, zastupitel, Praha 10
6 718
7.
Mgr. Veronika Žolčáková

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 7

34let, projektová manažerka, na rodičovské, Praha 10
6 774
8.
Mgr. Václav Vlček

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 8

27let, IT analytik,člen Družstva fanoušků Bohemians, Praha 10
6 764
9.
Bc. Matěj Štěpánek

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 9

26let, student politologie, Praha 10
6 696
10.
MgA. Olga Škochová Bláhová

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 10

42let, specialistka na kulturní plánování, Praha 10
6 809
11.
Bc. Adam Šilar

kandidátní listina: VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
pořadí na kandidátce: 11

25let, úředník, předseda Mladých lidovců Praha, Praha 10
6 622
Česká pirátská strana10 mandátů
17,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jana Komrsková

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

40let, projektová manažerka zastupitelka MČ P10, Praha 10
6 439
2.
Ing. Pavel Hájek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

35let, učitel na ZŠ a předseda výboru SVJ ve Vršovicích, Praha 10
6 291
3.
Ing. Petr Beneš

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

34let, manažer odměňování, systémový inženýr, Praha 10
6 120
4.
Mgr. Michal Kočí

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

41let, ministerský rada na MV, Praha 10
6 056
5.
Jiří Komrska

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

46let, marketingový specialista a člen výboru SVJ, Praha 10
6 018
6.
Ing. Miroslav Kos

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

56let, chemik, živnostník, předseda výb.SVJ ve Vršovicích, Praha 10
6 043
7.
Ing. Ivan Mikoláš

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

53let, technik, Praha 10
5 925
8.
Ing. Ladislav Koubek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

39let, projektový manažer a expert OSN, Praha 10
6 016
9.
Mgr. David Satke

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 9

35let, advokát a předseda výboru SVJ ve Vršovicích, Praha 10
5 938
10.
Mgr. Zuzana Freitas Lopesová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 10

50let, asistentka poslankyně a členka výboru SVJ, Praha 10
5 898
Občanská demokratická strana8 mandátů
14,23 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Filip Humplík

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

46let, podnikatel,manažer,zastupitel hl. m. Prahy, Praha 10
4 870
2.
Ing. arch. Martin Valovič

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

54let, architekt, Praha 10
4 829
3.
Bc. Lukáš Tyl

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

40let, podnikatel, Praha 10
4 730
4.
Olga Koumarová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

64let, stavební technik, důchodce, Praha 10
4 659
5.
Ing. Roman Bulíček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

46let, podnikatel, Praha 10
4 687
6.
Mikuláš Pobuda

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

23let, student, Praha 10
4 639
7.
PaedDr. Martin Sekal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

54let, předseda představenstva, Praha 10
4 651
8.
Mgr. Denisa Stonáčková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

30let, vedoucí zaměstnanec TSK, a.s., Praha 10
4 676
ANO 20117 mandátů
13,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Štěpánek, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

67let, předseda výboru zastupitelstva hl. m. Prahy, Praha 10
4 454
2.
JUDr. Radmila Kleslová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

55let, advokátka, Praha 10
4 426
3.
doc. Ing. Petr David, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

60let, ředitel společnosti, Praha 10
4 453
4.
Mgr. Ing. Martin Kopecký

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

32let, advokát, Praha 10
4 459
5.
Mgr. Tereza Hauffenová, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

40let, pedagog, Praha 10
4 458
6.
Ing. Jarmila Bendová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

53let, ekonomka, Praha 10
4 449
7.
Martin Kostka

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

48let, technik, Praha 10
4 406
Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí6 mandátů
12,39 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Pek, S.E.

kandidátní listina: Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

54let, 1. místostarosta MČ Praha 10, vysokoškol. pedagog, Praha 10
4 659
2.
Bc. Radek Lojda

kandidátní listina: Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

38let, místostarosta MČ Praha 10, Praha 10
4 433
3.
Mgr. Ondřej Počarovský

kandidátní listina: Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

47let, speciální pedagog, rodinný terapeut, Praha 10
4 393
4.
Ing. Michal Narovec

kandidátní listina: Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

45let, obchodní inženýr, Praha 10
4 234
5.
Ing. Viktor Lojík

kandidátní listina: Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 5

46let, projektant vodohospodářských staveb, Praha 10
4 280
6.
Ing. Jan Šnajdr

kandidátní listina: Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 6

47let, ekonom, Praha 10
4 227
STAROSTOVÉ PRO PRAHU - ZELENÁ PRO DESÍTKU3 mandáty
6,67 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ivana Cabrnochová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ PRO PRAHU - ZELENÁ PRO DESÍTKU
pořadí na kandidátce: 1

44let, radní MČ P 10, em.senátorka, čl.předs.Č.as.parapl., Praha 10
3 066
2.
Ing. Vladimír Novák

kandidátní listina: STAROSTOVÉ PRO PRAHU - ZELENÁ PRO DESÍTKU
pořadí na kandidátce: 2

62let, starosta MČ Praha 10, ekonom, Praha 10
2 620
3.
Ing. Zdeněk Vávra, Ph.D.

kandidátní listina: STAROSTOVÉ PRO PRAHU - ZELENÁ PRO DESÍTKU
pořadí na kandidátce: 5

44let, předs.Výb.živ. prostř. Zast. MČ P 10, vys.pedagog, Praha 10
2 479

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
VLASTA - koalice občanů Prahy 10, KDU-ČSL,STAN a Desítky pro domácí
0+1111
Česká pirátská strana
0+1010
Občanská demokratická strana
3+58
ANO 2011
9-27
Spojené síly pro Prahu 10 - TOP 09 a nezávislí
0+66
STAROSTOVÉ PRO PRAHU - ZELENÁ PRO DESÍTKU
0+33
Komunistická strana Čech a Moravy
2-20
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
NEZÁVISLÍ PRO PRAHU 10 - HNUTÍ PRO LEPŠÍ DESÍTKU
2-20
Česká strana sociálně demokratická
5-50
Strana zelených
3-30
Sdružení KDU-ČSL, Piráti, LES, NK
8-80
TOP 09
8-80
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz