iDNES.cz / Volby

  • Úterý 11. prosince 2018 Dana

Výsledky pro městskou část Praha 13 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
45,48 %
volební účast

Celkem se volí 35 zastupitelů

Legenda

13ODS

11Zelení+Piráti

5ANO

3TOP 09

3KDU-ČSL+STAN

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (30,92 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 196 575 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
Zelení a Piráti pro 13 (25,14 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 159 833 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
ANO 2011 (12,79 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 81 328 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
TOP 09 (7,75 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 49 249 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
LIDOVCI (KDU-ČSL), STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN) (7,13 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 45 349 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí (3,49 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 22 212 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svobodní z Prahy 13 (3,32 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 21 080 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (3,27 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 20 806 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (3,18 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 20 213 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 19 074 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana13 mandátů
30,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. David Vodrážka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

47let, starosta MČ Praha 13, Praha 13
6 903
2.
David Zelený

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

45let, předseda Finančního výboru, Praha 13
5 964
3.
Petr Zeman

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

57let, místostarosta MČ Praha 13, Praha 13
5 974
4.
Zbyněk Pastrňák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

65let, podnikatel, Praha 13
5 799
5.
Ing. Vít Bobysud

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

47let, živnostník, Praha 13
5 877
6.
Mgr. Šárka Skopalíková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

44let, právník, Praha 13
5 871
7.
Ing. Vojtěch Provazník

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

35let, úředník, Praha 13
5 743
8.
Ludmila Tichá

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

63let, živnostnice-správkyně nemovitostí, Praha 13
5 702
9.
Milan Vávra

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

42let, řidič, Praha 13
5 684
10.
Ondřej Zeman

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

35let, podnikatel, Praha 13
5 678
11.
Jeanette Cejnarová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 11

69let, starobní důchodkyně, Praha 13
5 615
12.
Jaroslav Matýsek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 12

58let, vedoucí OHS, Praha 13
5 705
13.
Rudolf Weyda

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 13

41let, živnostník, Praha 13
5 660
Zelení a Piráti pro 1311 mandátů
25,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Murňák

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 1

38let, softwarový operátor, zastupitel MČ Praha 13, Praha 13
5 089
2.
Ing. Zuzana Drhová, Ph.D.

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 2

55let, zastupitelka MČ Praha 13, sociální ekoložka, Praha 13
4 960
3.
Mgr. Václav Hrdlička, DiS.

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 3

38let, manažer v telekomunikační společnosti, Praha 13
4 972
4.
Mgr. Filip Ryant

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 4

34let, web developer, Praha 13
4 668
5.
Bc. Jiří Koudelka

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 5

37let, mobilní vývojář, Praha 13
4 846
6.
Mgr. Jakub Vaverka, Ph.D.

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 6

35let, vědecký pracovník, Praha 13
4 736
7.
Adam Kopetzký

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 7

20let, student, Praha 13
4 693
8.
Václava Balabánová

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 8

63let, arteterapeutka, zastupitelka MČ Praha 13, Praha 13
4 585
9.
Ing. Petr Kolář

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 9

26let, programátor, Praha 13
4 775
10.
Mgr. & Bc. Václav Mucala

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 10

28let, právník, Praha 13
4 597
11.
Mgr. Jana Horká

kandidátní listina: Zelení a Piráti pro 13
pořadí na kandidátce: 11

56let, vedoucí knihovny HAMU, Praha 13
4 746
ANO 20115 mandátů
12,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
RNDr. Marcela Plesníková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

55let, místostarostka MČ Praha 13, Praha 13
2 658
2.
Ing. Michal Drábek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

58let, radní MČ Praha 13, Praha 13
2 529
3.
Ing. Josef Zobal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

63let, předseda výboru pro dopravu a bezpeč. ZMČ Praha 13, Praha 13
2 495
4.
Bc. Yveta Kvapilová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

46let, předsedkyně Majetkového výboru ZMČ Praha 13, Praha 13
2 494
5.
Bc. Libor Hadrava

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

56let, radní HMP, Praha 13
2 440
TOP 093 mandáty
7,75 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ivana Todlová

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

52let, ekonom, zastupitel MČ Praha 13, Praha 13
1 800
2.
doc. Ing. Petr Praus, CSc.

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 3

58let, vysokoškolský pedagog, Praha 13
1 778
3.
PaedDr. Blanka Janovská

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 7

64let, pedagog, ředitelka ZŠ, Praha 13
1 719
LIDOVCI (KDU-ČSL), STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN)3 mandáty
7,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Aneta Ečeková Maršálová

kandidátní listina: LIDOVCI (KDU-ČSL), STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN)
pořadí na kandidátce: 1

42let, podnikatelka v oboru pomůcek pro osoby se ZP, Praha 13
1 719
2.
RNDr. Jiří Mašek, CSc.

kandidátní listina: LIDOVCI (KDU-ČSL), STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN)
pořadí na kandidátce: 5

61let, ředitel Střediska soc. sl. Praha 13, ek. geograf, Praha 13
1 690
3.
Daria Křivánková

kandidátní listina: LIDOVCI (KDU-ČSL), STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN)
pořadí na kandidátce: 2

44let, informatik, správce sítě, Praha 13
1 621

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
9+413
Zelení a Piráti pro 13
5+611
ANO 2011
8-35
TOP 09
7-43
LIDOVCI (KDU-ČSL), STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (STAN)
0+33
Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí
000
Svobodní z Prahy 13
000
Česká strana sociálně demokratická
4-40
Komunistická strana Čech a Moravy
2-20
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz