iDNES.cz / Volby

  • Úterý 11. prosince 2018 Dana

Výsledky pro městskou část Praha 11 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
44,35 %
volební účast

Celkem se volí 45 zastupitelů

Legenda

13HPP 11

9Piráti

7ANO

6TOP+STAN

5ODS

3JM-ND

2SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

Hnutí pro Prahu 11 (24,74 % hlasů)
obhajuje 18 mandátů, strana získala 268 076 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
Česká pirátská strana (18,55 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 200 963 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
ANO 2011 (14,91 % hlasů)
obhajuje 9 mandátů, strana získala 161 543 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
TOP 09 a Starostové a nezávislí (11,78 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 127 617 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Občanská demokratická strana (10,63 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 115 151 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Jižní Město - náš domov (6,03 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 65 334 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 54 669 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (3,94 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 42 643 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,49 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 26 934 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana svobodných občanů (1,35 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 14 638 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická aliance - KRÁSNÁ PRAHA 11 (0,46 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 005 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI (0,09 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 995 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Hnutí pro Prahu 1113 mandátů
24,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Štyler

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 1

52let, živnostník, Chodovský spolek, Praha 11
6 276
2.
PhDr. Šárka Zdeňková

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 2

40let, socioložka, předsedkyně Zelené Roztyly z.s., Praha 11
6 329
3.
Ing. Ladislav Kos

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 3

60let, senátor, Praha 11
6 215
4.
Ing. Václav Šmrha

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 4

62let, stavební konzultant, Praha 11
6 125
5.
Martin Farmačka

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 5

44let, přenosový technik, Praha 11
6 160
6.
RNDr. Kateřina Zelenková

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 6

58let, ekolog, Chodovský spolek, Praha 11
6 206
7.
Ing. Aleš Kulhánek, Ph.D.

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 7

40let, ekolog, projektový manager, Zelené Roztyly z.s., Praha 11
6 251
8.
RNDr. Zuzana Malá, Ph.D.

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 8

54let, fyzik, VŠ pedagog, Ochrana Roztyl z.s., Praha 11
6 253
9.
Ing. Irena Řivnáčová

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 9

69let, stavebně dopravní inženýrka, Praha 11
6 101
10.
Bc. Libor Vrkoč

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 10

52let, technik, Chodovský spolek, Praha 11
6 101
11.
Alžběta Šafránková

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 11

70let, zdravotní sestra, Klub vozíčkářů Petýrkova o.p.s., Praha 11
6 093
12.
Václav Tejkl

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 12

38let, obchodní zástupce, Chodovský spolek, Praha 11
6 015
13.
Ivana Hovorková

kandidátní listina: Hnutí pro Prahu 11
pořadí na kandidátce: 13

32let, knihovnice a informační specialistka, Praha 11
6 084
Česká pirátská strana9 mandátů
18,55 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Dohnal

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

41let, zastupitel MČ Praha 11, člen Koalice Trojmezí, Praha 11
4 946
2.
Mgr. Zuzana Ujhelyiová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

35let, teoložka, Praha 11
4 768
3.
Mgr. Martin Duška

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

26let, politolog, Praha 11
4 722
4.
Ing. Ladislav Kos

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

32let, konzultant online marketingu, Praha 11
4 719
5.
Michal Kovařík

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

30let, nakladatelský pracovník, publicista, Praha 11
4 656
6.
Josef Kocourek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

54let, provozní dispečer, Praha 11
4 605
7.
Mgr. Jan Mejsnar

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

33let, meteorolog, vědecký pracovník, Praha 11
4 722
8.
Mgr. Zuzana Böhmová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

28let, učitelka, Praha 11
4 666
9.
Mag. Martin Muzikant, Ph.D.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 9

47let, manažer kvality, Praha 11
4 611
ANO 20117 mandátů
14,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Jirava

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

69let, starosta MČ Praha 11, Praha 11
3 846
2.
Jan Říčař, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

34let, podnikatel, Praha 11
3 754
3.
Ing. Ondřej Prokop

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

32let, podnikatel, Praha 11
3 737
4.
Ing. Oldřich Balík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

61let, ekonom, Praha 11
3 730
5.
Marta Šorfová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

69let, ekonomka, Praha 11
3 775
6.
Ing. Martin Horák

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

46let, ekonom, Praha 11
3 729
7.
Tomáš Bříza

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

45let, správce telekomunikační sítě, Praha 11
3 693
TOP 09 a Starostové a nezávislí6 mandátů
11,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jakub Lepš, M.A.

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

44let, místostarosta, VŠ pedagog, Praha 11
3 288
2.
Ing. Radka Soukupová

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

57let, zástup. ředitele Agentury pro soc. začleňování, Praha 11
3 146
3.
Mgr. Jan Stárek

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

35let, právník, zastupitel MČ Praha 11, Praha 11
3 060
4.
Bc. Jan Mareš

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

42let, specialista projektu bazény, Praha 11
2 935
5.
Mgr. Blanka Janečková

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 5

60let, ředitelka základní školy, předsedkyně SVJ, Praha 11
3 097
6.
Mgr. Tomáš Jileček

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové a nezávislí
pořadí na kandidátce: 6

37let, produktový manažer, Praha 11
2 931
Občanská demokratická strana5 mandátů
10,63 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Pavel Dittrich

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

61let, ředitel školy, Praha 11
2 893
2.
MUDr. Petr Křiváček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

53let, kardiochirurg, Praha 11
2 773
3.
Ing. Martin Sedeke

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

52let, konzultant, Praha 11
2 668
4.
Luděk Zítka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

58let, podnikatel, Praha 11
2 636
5.
Jan Navrátil

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

31let, technik energetických zařízení, Praha 11
2 646
Jižní Město - náš domov3 mandáty
6,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Souček

kandidátní listina: Jižní Město - náš domov
pořadí na kandidátce: 1

50let, podnikatel a vodní záchranář, Praha 11
1 705
2.
MUDr. Jitka Vydrová

kandidátní listina: Jižní Město - náš domov
pořadí na kandidátce: 7

61let, lékařka ORL, ředitelka polikliniky, Praha 1
1 701
3.
Petr Sýkora

kandidátní listina: Jižní Město - náš domov
pořadí na kandidátce: 3

53let, fotbalový trenér mádeže FK Dukla Jižní Město, Praha 11
1 646
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)2 mandáty
5,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Robert Vašíček

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

39let, marketingový expert, Praha 11
1 356
2.
Libor Pechmann

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 2

54let, střelmistr, Praha 11
1 314

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Hnutí pro Prahu 11
18-513
Česká pirátská strana
0+99
ANO 2011
9-27
TOP 09 a Starostové a nezávislí
0+66
Občanská demokratická strana
3+25
Jižní Město - náš domov
303
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
3-30
Česká strana sociálně demokratická
4-40
Strana svobodných občanů
000
Občanská demokratická aliance - KRÁSNÁ PRAHA 11
000
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI
000
TOP 09
5-50
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz