iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 18. října 2018 Lukáš

Výsledky pro městskou část Praha 17 Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
41,72 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

11ODS

4ANO

3KDU-ČSL+TOP 09

2PLUS

2HPP+NK

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (40,68 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 63 971 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
ANO 2011 (16,11 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 25 339 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
KDU - ČSL a TOP 09 (14,48 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 22 778 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
PLUS (8,89 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 13 988 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
STAROSTOVÉ PRO PRAHU (7,45 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 11 712 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (5,57 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 8 766 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (3,65 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 5 735 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ŘEPŠTÍ PATRIOTI (3,17 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 978 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana11 mandátů
40,68 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jitka Synková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

54let, starostka MČ Praha 17, Praha 17 - Řepy
3 389
2.
Martin Marek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

41let, místostarosta MČ Praha 17, Praha 17 - Řepy
2 988
3.
Mgr. Václav Soukup

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

52let, učitel, Praha 17 - Řepy
2 931
4.
Jaroslav Bíro

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

44let, ředitel pro projekty a produkt, Praha 17 - Řepy
2 820
5.
doc. PaedDr. Jan Farkač, CSc.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

58let, univerzitní učitel, Praha 17 - Řepy
2 927
6.
Ing. David Števík

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

35let, ekonom - finanční analytik, Praha 17 - Řepy
2 844
7.
Josef Dirbák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

41let, jednatel mediální agentury, Praha 17 - Řepy
2 774
8.
Mgr. Monika Čermáková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

48let, zástupce ředitele Centra Sociálně zdrav. služeb, Praha 17 - Řepy
2 927
9.
Václav Dbalý

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

57let, úředník Magistrátu hl.m. Prahy, Praha 17 - Řepy
2 793
10.
Pavel Maxa

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

48let, jednatel společnosti, Praha 17 - Řepy
2 754
11.
Mgr. Alena Kopejtková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 11

33let, právnička, Praha 17 - Řepy
2 798
ANO 20114 mandáty
16,11 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Miroslav Šoukal

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

62let, dlouholetý ředitel ZŠ, Praha 17 - Řepy
1 212
2.
Mgr. Martin Benkovič

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

29let, projektový manažer, Praha 17 - Řepy
1 174
3.
MUDr. Kateřina Pekárková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

33let, lékařka, Praha 17 - Řepy
1 211
4.
Ing. Marek Francl

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

28let, obchodní manažer, Praha 17 - Řepy
1 137
KDU - ČSL a TOP 093 mandáty
14,48 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Antoine Katra

kandidátní listina: KDU - ČSL a TOP 09
pořadí na kandidátce: 4

64let, lékař, Praha 17 - Řepy
1 381
2.
Ing. arch. Michal Štěpař

kandidátní listina: KDU - ČSL a TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

28let, architekt, Praha 17 - Řepy
1 207
3.
Ing. Jaroslava Šimonová

kandidátní listina: KDU - ČSL a TOP 09
pořadí na kandidátce: 3

59let, ekonomka, Praha 17 - Řepy
1 109
PLUS2 mandáty
8,89 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Masopust

kandidátní listina: PLUS
pořadí na kandidátce: 1

48let, místostarosta, Praha 17 - Řepy
958
2.
MUDr. Jiří Nedělka

kandidátní listina: PLUS
pořadí na kandidátce: 3

67let, primář rehabilitačního oddělení, Praha 17 - Řepy
957
STAROSTOVÉ PRO PRAHU2 mandáty
7,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Bořek Černovský

kandidátní listina: STAROSTOVÉ PRO PRAHU
pořadí na kandidátce: 1

57let, ekonom, Praha 17 - Řepy
773
2.
JUDr. Věra Havlíčková

kandidátní listina: STAROSTOVÉ PRO PRAHU
pořadí na kandidátce: 3

62let, právnička, Praha 17 - Řepy
633
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
5,57 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Miroslav Bartoš

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

57let, OSVČ, Praha 17 - Řepy
465

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
8+311
ANO 2011
0+44
KDU - ČSL a TOP 09
0+33
PLUS
0+22
STAROSTOVÉ PRO PRAHU
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Česká strana sociálně demokratická
4-40
ŘEPŠTÍ PATRIOTI
000
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
1-10
NEZÁVISLÍ
2-20
TOP 09
3-30
Pro Prahu
3-30
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz