iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 13. prosince 2018 Lucie

Výsledky pro zastupitelstvo Praha hl.m. Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
46,44 %
volební účast

Celkem se volí 65 zastupitelů

Legenda

14ODS

13Piráti

13SNK-CELK

13TOP+STAN

12ANO

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (17,87 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 4 527 920 hlasů (obsadili 14 mandátů)
14
Česká pirátská strana (17,07 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 4 326 041 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
PRAHA SOBĚ (16,57 % hlasů)
strana získala 4 197 578 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu" (16,29 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 127 063 hlasů (obsadili 13 mandátů)
13
ANO 2011 (15,37 % hlasů)
obhajuje 17 mandátů, strana získala 3 893 968 hlasů (obsadili 12 mandátů)
12
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (3,54 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 895 859 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (3,26 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 827 036 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (2,87 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 727 826 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
STAROSTOVÉ PRO PRAHU (1,92 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 486 991 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana zelených (1,84 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 467 071 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PATRIOTI (0,47 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 118 985 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
protiPIRÁTSKÁ kandidátka - mládí a zkušenost vpřed. PRAHU DÁL ROZKRÁDAT NEDÁME! (0,46 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 117 075 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí (0,45 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 114 350 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Evropská koalice pro Prahu (0,36 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 91 957 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PRO Zdraví a Sport (0,29 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 74 686 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ ALIANCE - KRÁSNÁ PRAHA (0,25 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 64 401 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ROZUMNÍ (0,23 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 58 262 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Strana soukromníků České republiky (0,16 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 39 654 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÍ (0,14 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 34 911 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Zemanovci (0,11 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 26 736 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
DOST JE DOST ! Občané za svá práva (0,1 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 26 102 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Dělnická strana sociální spravedlnosti (0,08 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 717 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
S.O.S ZA PRÁVA ZVÍŘAT - sdružení DSZ a NK (0,08 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 688 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
PLUS (0,08 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 19 293 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Otevřená radnice (0,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 12 373 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
JAUNER Československo 2018 (0,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 12 063 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET (0,02 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 275 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Romská demokratická strana (0,02 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 005 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
SDRUŽENÍ PRO REPUBLIKU - REPUBLIKÁNSKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA MIROSLAVA SLÁDKA (0,01 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 788 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana14 mandátů
17,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

74let, lékař, Praha 2
77 434
2.
Ing. Alexandra Udženija

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

42let, místostarostka MČ Praha 2, zastupitelka hl.m.Prahy, Praha 2
73 727
3.
Mgr. Tomáš Portlík

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

40let, ekonom, místostarosta MČ Praha 9, Praha 9
72 523
4.
Mgr. Zdeněk Zajíček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

51let, advokát, Praha 5
71 765
5.
PharmDr. Petr Fifka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

51let, manažer, zastupitel hlavního města Prahy, Praha 4
71 444
6.
Ing. Ondřej Martan

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 6

36let, starosta MČ Praha-Běchovice, zastupitel hl.m.Prahy, Praha-Běchovice
71 966
7.
JUDr. Jaroslava Janderová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

68let, zastupitelka hl. m. Prahy, právnička, Praha 1
71 166
8.
Ing. David Vodrážka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

47let, starosta MČ Prahy 13, Praha 13
71 895
9.
Jiří Zajac

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

41let, místostarosta MČ Praha 14, Praha 14
70 885
10.
Bc. Tomáš Štampach

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 10

33let, odborný referent, Praha 3
70 819
11.
Mgr. Jakub Stárek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 11

36let, ředitel, Praha 6
70 959
12.
Ing. Martin Sedeke

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 12

52let, konzultant, Praha 11
70 257
13.
MUDr. Tomáš Kaštovský

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 13

42let, praktický lékař, Praha 7
70 705
14.
Mgr. Karel Hanzlík

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 14

52let, starosta MČ Praha 16, Praha 16
70 865
Česká pirátská strana13 mandátů
17,07 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Zdeněk Hřib

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

37let, manažer a informatik, Praha 10
75 082
2.
Adam Zábranský

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 2

24let, zastupitel hlavního města Prahy, Praha 16
72 301
3.
RNDr. Daniel Mazur, Ph.D.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

40let, vysokoškolský pedagog a výzkumník, Praha 5
72 550
4.
Viktor Mahrik

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 4

36let, specialista internet. výzkumů a zastupitel hl.m.P., Praha 6
71 240
5.
PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 5

32let, vysokoškolský učitel a skaut, Praha 10
71 958
6.
Michaela Krausová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 6

25let, koordinátorka dobrovolníků, Praha 16
69 771
7.
Mgr. Eva Horáková

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 7

38let, medicínská konzultantka, Praha 5
69 637
8.
Tomáš Murňák

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

38let, softwarový operátor a zastupitel Prahy 13, Praha 13
69 375
9.
Mgr. Tibor Vansa

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 9

34let, analytik finančních rizik v bankovnictví, Praha 4
69 601
10.
Ing. Pavel Hájek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 10

35let, učitel na základní škole a předseda SVJ, Praha 10
69 362
11.
Mgr. Ing. Jaromír Beránek

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 11

32let, finanční manažer, Praha 12
68 523
12.
Jiří Dohnal

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 12

41let, projektový manažer, Praha 11
68 286
13.
Ondřej Kallasch

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 13

27let, aplikační specialista, Praha 22
67 952
PRAHA SOBĚ13 mandátů
16,57 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jan Čižinský

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 1

40let, učitel, starosta Prahy 7, poslanec, Praha 7
80 552
2.
MgA. Hana Třeštíková

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 2

36let, filmová producentka, producentka filmu Šmejdi, Praha 7
76 720
3.
Petr Zeman

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 3

50let, vedoucí hospodářské správy, Praha 14
70 880
4.
Ing. Mariana Čapková

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 4

35let, ministerský rada na odboru vědy a výzkumu na MZ, Praha 6
69 162
5.
Ing. Adam Scheinherr, MSc., Ph.D.

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 5

31let, strojní inženýr, fyzik, manažer projektu OSN, Praha 4
69 224
6.
Mgr. Milena Johnová

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 6

51let, expertka na sociální oblast, Praha 6
68 225
7.
Pavel Vyhnánek, M. A.

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 7

36let, ekonom, místostarosta Prahy 7 pro finance, invest., Praha 7
68 215
8.
MgA. Kamila Matějková

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 8

42let, expertka na komunikaci, dobrovolnice spolku, Praha 9
67 646
9.
Mgr. Jiří Knitl

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 9

43let, úředník, kavárník a pivovarník, Praha 7
67 045
10.
Ing. arch., PhDr. Lenka Burgerová, Ph.D.

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 10

40let, urbanistka, radní Prahy 7 pro rozvoj, Praha 7
68 705
11.
Mgr. Martin Benda

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 11

35let, živnostník, politolog, expert na komunikaci, Praha 6
66 372
12.
Pavel Zelenka

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 12

47let, radní MČ pro staveb. projekty, grafický designér, Praha 7
66 538
13.
Ing. Monika Weinerová

kandidátní listina: PRAHA SOBĚ
pořadí na kandidátce: 13

53let, geodetka, asistentka pedagoga, Praha 8
66 082
TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"13 mandátů
16,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Hana Kordová Marvanová

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 2

55let, právnička, zakladatelka protikorupčních organizací, Praha 7
79 006
2.
JUDr. Jiří Pospíšil

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 1

42let, právník, předseda správní rady Museum Kampa, Praha 1
77 850
3.
doc. Ing. arch. Petr Hlaváček

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 3

57let, architekt a vysokoškolský pedagog, Praha 1
69 156
4.
Jan Wolf

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 4

46let, radní hl. m. Prahy pro oblast kultury, Praha 18
67 855
5.
Ing. Petr Hlubuček

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 5

44let, starosta MČ Praha-Lysolaje, ekonom, předseda Svazu, Praha-Lysolaje
67 115
6.
Ing. Pavel Richter

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 6

52let, starosta MČ Praha 5, strojní inženýr, Praha 5
66 455
7.
Mgr. Radek Vondra

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 7

46let, starosta MČ Praha 14, IT specialista, Praha 14
66 122
8.
RNDr. Jana Plamínková

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 8

59let, radní hl. m. Prahy pro infrastrukturu, tech. vyb., Praha-Slivenec
67 215
9.
doc. Ing. Mgr. Martin Dlouhý, Dr., MSc.

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 9

48let, vysokoškolský pedagog, ekonom, zastup. hl.m. Prahy, Praha 3
66 253
10.
Mgr. Jan Chabr

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 10

30let, business analytik, ředitel společnosti, zastupitel, Praha 6
65 095
11.
Ing. Miloš Růžička

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 11

55let, starosta MČ Praha-Ďáblice, zastupitel hl. m. Prahy, Praha-Ďáblice
65 558
12.
Mgr. Jiří Koubek, DiS.

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 12

42let, starosta MČ Praha-Libuš, sociální pedagog, Praha-Libuš
65 045
13.
Mgr. Petr Kubíček

kandidátní listina: TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
pořadí na kandidátce: 13

31let, právník, zastupitel MČ Praha 7, Praha 7
64 650
ANO 201112 mandátů
15,37 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Stuchlík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

41let, zakladatel Fincentra, Praha 1
62 651
2.
Ing. Patrik Nacher

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

43let, poslanec, ekonom, majitel serveru, Praha 9
63 251
3.
Ing. Ivan Pilný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

74let, politik, manažer, podnikatel v IT, Praha 6
63 037
4.
RNDr. Marcela Plesníková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

55let, místostarostka městské části, Praha 13
61 388
5.
Mgr. Marta Gellová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

49let, ekonomická expertka, Praha 5
61 379
6.
Radomír Nepil

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

33let, projektový manažer, místostarosta městské části, Praha 8
61 048
7.
Václav Bílek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

50let, místostarosta městské části, Praha 15
60 949
8.
Ing. Ondřej Prokop

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

32let, ekonomický manažer, podnikatel v marketingu, Praha 11
60 864
9.
JUDr. Petr Novotný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

33let, právník, Praha 2
61 022
10.
Ing. Lubomír Brož

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

52let, marketingový ředitel, Praha 5
60 659
11.
Milan Maruštík

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 11

60let, starosta městské části, Praha 12
60 736
12.
Ing. Radek Lacko

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 12

50let, člen Rady hl. m. Prahy, Praha 4
60 656

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
8+614
Česká pirátská strana
4+913
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+1313
TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu"
0+1313
ANO 2011
17-512
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
000
Komunistická strana Čech a Moravy
4-40
Česká strana sociálně demokratická
8-80
STAROSTOVÉ PRO PRAHU
000
Strana zelených
000
PATRIOTI
000
protiPIRÁTSKÁ kandidátka - mládí a zkušenost vpřed. PRAHU DÁL ROZKRÁDAT NEDÁME!
000
Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí
000
Evropská koalice pro Prahu
000
PRO Zdraví a Sport
000
OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ ALIANCE - KRÁSNÁ PRAHA
000
ROZUMNÍ
000
Strana soukromníků České republiky
000
NEZÁVISLÍ
000
Zemanovci
000
DOST JE DOST ! Občané za svá práva
000
Dělnická strana sociální spravedlnosti
000
S.O.S ZA PRÁVA ZVÍŘAT - sdružení DSZ a NK
000
PLUS
000
Otevřená radnice
000
JAUNER Československo 2018
000
Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET
000
Romská demokratická strana
000
SDRUŽENÍ PRO REPUBLIKU - REPUBLIKÁNSKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA MIROSLAVA SLÁDKA
000
TOP 09
16-160
Koalice KDU-ČSL, Zelení a STAN
8-80
Zvolte obec Účast
Praha hl.m. 46,44 %
Praha 1 46,35 %
Praha 2 45,03 %
Praha 3 43,01 %
Praha 4 45,60 %
Praha 5 45,22 %
Praha 6 52,40 %
Praha 7 48,89 %
Praha 8 43,74 %
Praha 9 42,52 %
Praha 10 42,66 %
Praha 11 44,35 %
Praha 12 44,50 %
Praha 13 45,48 %
Praha 14 39,13 %
Praha 15 44,43 %
Praha 16 56,39 %
Praha 17 41,72 %
Praha 18 43,69 %
Praha 19 59,30 %
Praha 20 49,86 %
Praha 21 55,38 %
Praha 22 52,60 %
Praha-Běchovice 63,74 %
Praha-Benice 57,97 %
Praha-Březiněves 60,60 %
Praha-Čakovice 51,83 %
Praha-Ďáblice 54,71 %
Praha-Dolní Chabry 63,91 %
Praha-Dolní Měcholupy 57,10 %
Praha-Dolní Počernice 60,52 %
Praha-Dubeč 60,04 %
Praha-Klánovice 59,01 %
Praha-Koloděje 71,16 %
Praha-Kolovraty 63,24 %
Praha-Královice 45,45 %
Praha-Křeslice 70,18 %
Praha-Kunratice 54,84 %
Praha-Libuš 49,44 %
Praha-Lipence 63,02 %
Praha-Lochkov 53,36 %
Praha-Lysolaje 61,95 %
Praha-Nebušice 60,46 %
Praha-Nedvězí 59,39 %
Praha-Petrovice 45,48 %
Praha-Přední Kopanina 66,99 %
Praha-Řeporyje 57,62 %
Praha-Satalice 63,87 %
Praha-Slivenec 59,65 %
Praha-Suchdol 60,70 %
Praha-Šeberov 63,96 %
Praha-Štěrboholy 57,32 %
Praha-Troja 65,34 %
Praha-Újezd 57,10 %
Praha-Velká Chuchle 59,01 %
Praha-Vinoř 57,14 %
Praha-Zbraslav 55,08 %
Praha-Zličín 47,61 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz