iDNES.cz / Volby

  • Středa 21. listopadu 2018 Albert

Výsledky pro obec Havlíčkův Brod Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,94 %
volební účast

Celkem se volí 25 zastupitelů

Legenda

5ODS

5ŽB+ANO

3KDU-ČSL

3KSČM

2

2Zelení+NK

2TOP 09

1Piráti

1ČSSD

1SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (17,35 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 30 582 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
ANO 2011 - Ženy za Brod (17,29 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 30 478 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (11,62 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 20 484 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Komunistická strana Čech a Moravy (10,6 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 18 692 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Broďáci (9,31 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 16 407 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Společně pro Brod (9,24 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 16 283 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TOP 09 (7,69 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 13 555 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká pirátská strana (6,69 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 11 797 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (5,78 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 10 186 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (4,45 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 837 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Občanská demokratická strana5 mandátů
17,35 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jan Tecl, MBA

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

55let, starosta města, Havlíčkův Brod
2 396
2.
Ing. Jana Fischerová, CSc.

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 22

63let, náměstkyně hejtmana, zastupitelka města, Havlíčkův Brod
1 665
3.
Zbyněk Stejskal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

43let, podnikatel, radní města, Havlíčkův Brod
1 586
4.
Mgr. Veronika Vošická Buráňová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

27let, krajská koordinátorka dopravní prevence, Dlouhá Ves
1 405
5.
Mgr. et Mgr. Jan Sojka

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

33let, psycholog v klinické praxi, dopravní psycholog, Havlíčkův Brod
1 383
ANO 2011 - Ženy za Brod5 mandátů
17,29 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Lucie Stehlíková

kandidátní listina: ANO 2011 - Ženy za Brod
pořadí na kandidátce: 5

36let, praktický lékař, Havlíčkův Brod
1 624
2.
PhDr. Ivana Štrossová

kandidátní listina: ANO 2011 - Ženy za Brod
pořadí na kandidátce: 2

62let, personalistka, Havlíčkův Brod
1 608
3.
Ing. Vladimír Slávka

kandidátní listina: ANO 2011 - Ženy za Brod
pořadí na kandidátce: 1

60let, lesní inženýr, Havlíčkův Brod
1 500
4.
Eva Vyoralová

kandidátní listina: ANO 2011 - Ženy za Brod
pořadí na kandidátce: 8

76let, učitelka v. v., Havlíčkův Brod
1 500
5.
Libuše Milichovská

kandidátní listina: ANO 2011 - Ženy za Brod
pořadí na kandidátce: 4

52let, pracovník v sociálních službách, Havlíčkův Brod
1 475
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
11,62 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Čeněk Jůzl

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

63let, místostarosta, Šmolovy
1 634
2.
MUDr. Magdalena Chvílová Weberová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

55let, lékařka, Havlíčkův Brod
1 226
3.
Mgr. Jan Kletečka

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

30let, učitel, Havlíčkův Brod
1 150
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
10,6 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Plodík

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 4

62let, podnikatel, Havlíčkův Brod
1 112
2.
PhDr. Zdeněk Dobrý

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

66let, předseda OV KSČM, Havlíčkův Brod
993
3.
Ing. Bc. Vladimír Frič

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

54let, ředitel příspěvkové organizace, Havlíčkův Brod
889
Broďáci2 mandáty
9,31 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jan Schwarz

kandidátní listina: Broďáci
pořadí na kandidátce: 1

54let, umělecký kovář, Havlíčkův Brod
1 451
2.
PaedDr. Veronika Prchalová

kandidátní listina: Broďáci
pořadí na kandidátce: 2

59let, ředitelka zákl. školy, Havlíčkův Brod
1 103
Společně pro Brod2 mandáty
9,24 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Tomáš Hermann

kandidátní listina: Společně pro Brod
pořadí na kandidátce: 2

53let, jednatel Měst. div. a kina Ostrov, člen rady města, Svatý Kříž
1 264
2.
Ing. Václav Hlaváč

kandidátní listina: Společně pro Brod
pořadí na kandidátce: 4

57let, ekolog, Havlíčkův Brod
1 003
TOP 092 mandáty
7,69 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Libor Honzárek

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 1

55let, místostarosta, Havlíčkův Brod
1 240
2.
Mgr. Miloš Fikar

kandidátní listina: TOP 09
pořadí na kandidátce: 2

54let, ředitel základní školy, Havlíčkův Brod
795
Česká pirátská strana1 mandát
6,69 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jan Kerber, DiS.

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

33let, učitel - muzikant, Havlíčkův Brod
794
Česká strana sociálně demokratická1 mandát
5,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Ivana Mojžyšková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

49let, místostarostka, Havlíčkův Brod
837
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
4,45 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Duben

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 2

54let, řidič, Havlíčkův Brod
479

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Občanská demokratická strana
4+15
ANO 2011 - Ženy za Brod
0+55
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
303
Komunistická strana Čech a Moravy
4-13
Broďáci
202
Společně pro Brod
1+12
TOP 09
202
Česká pirátská strana
0+11
Česká strana sociálně demokratická
4-31
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Sdružení Změna, NK
1-10
Ženy za Brod
1-10
ANO 2011
3-30
Zvolte obec Účast
Bačkov 56,86 %
Bartoušov 72,14 %
Bělá 69,04 %
Bezděkov 71,29 %
Bojiště 57,99 %
Boňkov 55,74 %
Borek 47,57 %
Břevnice 74,60 %
Čachotín 53,38 %
Čečkovice 81,69 %
Česká Bělá 60,29 %
Číhošť 76,07 %
Dlouhá Ves 62,92 %
Dolní Krupá 68,37 %
Dolní Město 63,87 %
Dolní Sokolovec 45,95 %
Druhanov 82,11 %
Golčův Jeníkov 58,11 %
Habry 62,40 %
Havlíčkova Borová 65,13 %
Havlíčkův Brod 42,94 %
Herálec 60,35 %
Heřmanice 61,22 %
Hněvkovice 74,74 %
Horní Krupá 69,69 %
Horní Paseka 69,23 %
Hradec 57,64 %
Hurtova Lhota 66,00 %
Chotěboř 51,52 %
Chrtníč 54,90 %
Chřenovice 72,09 %
Jedlá 54,55 %
Jeřišno 63,48 %
Jilem 85,44 %
Jitkov 64,02 %
Kámen 64,20 %
Kamenná Lhota 68,14 %
Klokočov 77,67 %
Knyk 65,99 %
Kochánov 63,49 %
Kojetín 72,03 %
Kouty 46,10 %
Kozlov 64,29 %
Kožlí 67,42 %
Kraborovice 64,63 %
Krásná Hora 54,78 %
Krátká Ves 68,33 %
Krucemburk 65,34 %
Kunemil 76,53 %
Květinov 68,89 %
Kyjov 62,50 %
Kynice 72,86 %
Lány 70,45 %
Ledeč nad Sázavou 45,42 %
Leškovice 75,38 %
Leština u Světlé 67,08 %
Libice nad Doubravou 73,97 %
Lípa 59,51 %
Lipnice nad Sázavou 68,54 %
Lučice 27,66 %
Malčín 65,88 %
Maleč 56,30 %
Michalovice 86,39 %
Modlíkov 82,14 %
Nejepín 61,82 %
Nová Ves u Chotěboře 73,70 %
Nová Ves u Leštiny 67,37 %
Nová Ves u Světlé 64,22 %
Okrouhlice 63,29 %
Okrouhlička 76,92 %
Olešenka 59,72 %
Olešná 61,90 %
Ostrov 62,99 %
Oudoleň 72,88 %
Ovesná Lhota 83,46 %
Pavlov 76,47 %
Podmoklany 64,91 %
Podmoky 81,63 %
Pohled 37,09 %
Pohleď 85,45 %
Prosíčka 68,57 %
Přibyslav 53,50 %
Příseka 51,05 %
Radostín 69,11 %
Rozsochatec 74,52 %
Rušinov 81,94 %
Rybníček 83,64 %
Sázavka 53,38 %
Sedletín 72,46 %
Skorkov 85,71 %
Skryje 50,66 %
Skuhrov 76,15 %
Slavětín 87,01 %
Slavíkov 70,36 %
Slavníč 60,87 %
Sloupno 63,64 %
Služátky 72,44 %
Sobíňov 68,31 %
Stříbrné Hory 65,83 %
Světlá nad Sázavou 43,09 %
Šlapanov 59,88 %
Štoky 54,05 %
Tis 70,75 %
Trpišovice 50,37 %
Uhelná Příbram 67,46 %
Úhořilka 86,11 %
Úsobí 61,49 %
Vepříkov 61,13 %
Veselý Žďár 72,97 %
Věž 62,02 %
Věžnice 67,16 %
Vilémov 55,50 %
Vilémovice 78,49 %
Víska 80,67 %
Vlkanov 69,05 %
Vysoká 77,65 %
Zvěstovice 78,43 %
Ždírec nad Doubravou 52,89 %
Žižkovo Pole 77,78 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz