iDNES.cz / Volby

  • Sobota 17. listopadu 2018 Státní svátek.

Výsledky pro zastupitelstvo města Jihlava Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
37,48 %
volební účast

Celkem se volí 37 zastupitelů

Legenda

10ANO

7STAN+NK

6ODS

4Zelen+Pirát+TOP

3KSČM

3KDU-ČSL

2ČSSD

2SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (22,61 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 112 935 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
FÓRUM JIHLAVA (18 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 89 908 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Občanská demokratická strana (15,17 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 75 778 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
ŽIJEME JIHLAVOU! (10,09 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 50 384 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (8,46 % hlasů)
obhajuje 6 mandátů, strana získala 42 253 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (8,08 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 40 374 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká strana sociálně demokratická (6,78 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 33 850 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (6,47 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 32 308 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Svobodní a Realisté Společně pro Jihlavu (4,14 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 668 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Moravské zemské hnutí (0,2 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 010 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 201110 mandátů
22,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Radek Popelka, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

47let, náměstek primátora, Horní Kosov
3 598
2.
Ing. Radek Kourek, Ph.D.

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

47let, senior obchodní zástupce, Jihlava
3 260
3.
Ing. Richard Šedivý

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

35let, úředník, Staré Hory
3 214
4.
MUDr. Zdeněk Faltus

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

61let, lékař, Jihlava
3 339
5.
Ing. Rostislav Habán

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

44let, projektant v oblasti energetiky a ekologie, Jihlava
3 236
6.
Ing. Miloslav Neckář

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

56let, jednatel společnosti, Staré Hory
3 169
7.
Daniel Mayer, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

39let, podnikatel, Jihlava
3 146
8.
Ing. Jiří Pokorný

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

43let, OSVČ, Jihlava
3 129
9.
Bc. Jan Jiřiště

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

36let, manažer obchodu, Jihlava
3 123
10.
Magdaléna Skořepová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

48let, vedoucí ústředny a ochranky PN Jihlava, Jihlava
3 124
FÓRUM JIHLAVA7 mandátů
18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MgA. Karolína Koubová

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 1

33let, kulturní manažerka, zakladatelka divadla DIOD, Jihlava
3 292
2.
MgA. Marek Hovorka

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 14

38let, ředitel festivalu a fanoušek města Jihlava, Jihlava
3 165
3.
Libor Kuchyňa

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 5

31let, záchranář, zakladatel sportovní akademie Jihlava, Jihlava
2 969
4.
Ing. Lenka Mikletičová

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 4

40let, koordinátorka projektů, org. a produkční vzd. akcí, Jihlava
2 813
5.
Ing. Miroslav Tomanec, MBA

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 7

61let, stav. inž. a jihl. kavárník, vinárník a pivovarník, Jihlava
2 747
6.
Mgr. Filip Děchtěrenko, Ph.D.

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 9

30let, výzkumník a vedoucí skautského střediska, Horní Kosov
2 741
7.
Bc. Daniel Škarka

kandidátní listina: FÓRUM JIHLAVA
pořadí na kandidátce: 2

39let, výzkumník, Jihlava
2 599
Občanská demokratická strana6 mandátů
15,17 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslav Vymazal

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

63let, zástupce ředitele střední školy, zastupitel města, Jihlava
2 670
2.
Mgr. Vítězslav Schrek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

48let, ředitel domova pro seniory, zastupitel města, Jihlava
2 576
3.
Dr. Ing. arch. Jaroslav Huňáček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

57let, architekt, zastupitel města, místop. před. KHK, Jihlava
2 470
4.
Mgr. Petr Ryška

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

51let, hlavní trenér a jednatel plaveckého klubu, Jihlava
2 458
5.
Mgr. Petr Laštovička

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

39let, středoškolský učitel, podnikatel, Jihlava
2 393
6.
Ing. arch. David Beke

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

38let, architekt, designér inter., urbanista, zast. města, Jihlava
2 338
ŽIJEME JIHLAVOU!4 mandáty
10,09 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vít Zeman

kandidátní listina: ŽIJEME JIHLAVOU!
pořadí na kandidátce: 1

46let, specialista na podporu a koordinaci pl. udrž. roz., Popice
1 856
2.
Bc. Eva Nováková

kandidátní listina: ŽIJEME JIHLAVOU!
pořadí na kandidátce: 3

37let, vedoucí sociální služby, překladatelka, Jihlava
1 698
3.
Mgr. Silvie Čermáková

kandidátní listina: ŽIJEME JIHLAVOU!
pořadí na kandidátce: 2

42let, muzejní pedagožka, autorka a org. kult. projektů, Jihlava
1 685
4.
Josef Sklenář

kandidátní listina: ŽIJEME JIHLAVOU!
pořadí na kandidátce: 9

48let, biozemědělec, provozovatel biofarmy Sasov, Sasov
1 659
Komunistická strana Čech a Moravy3 mandáty
8,46 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Pavel Šlechtický

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 15

74let, odhadce nemovitostí, Jihlava
1 405
2.
MVDr. Božena Kremláčková

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 3

63let, veterinární lékařka, Jihlava
1 397
3.
Ing. Ladislav Vejmělek

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

58let, vedoucí účtárny, Jihlava
1 371
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
8,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. arch. Martin Laštovička

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

53let, architekt, Jihlava
1 559
2.
Ing. Jaromír Kalina

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

52let, náměstek primátora, sládek, Jihlava
1 550
3.
Mgr. Josef Kodet

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

40let, poradce EURES, krajská pobočka Úřadu práce, Staré Hory
1 446
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
6,78 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Bc. Martin Hyský

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

43let, člen Rady Kraje Vysočina, Horní Kosov
1 519
2.
PaedDr. Ing. Rudolf Chloupek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

67let, primátor města, Jihlava
1 219
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)2 mandáty
6,47 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
JUDr. Petr Paul

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 1

69let, učitel na VŠ, Jihlava
1 072
2.
Tomáš Havlík

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 2

46let, směnový mistr, Jihlava
983

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
8+210
FÓRUM JIHLAVA
0+77
Občanská demokratická strana
5+16
ŽIJEME JIHLAVOU!
0+44
Komunistická strana Čech a Moravy
6-33
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
4-13
Česká strana sociálně demokratická
8-62
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+22
Svobodní a Realisté Společně pro Jihlavu
000
Moravské zemské hnutí
000
Sdružení SNK ED, NK
4-40
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Arnolec 57,46 %
Batelov 56,66 %
Bílý Kámen 56,81 %
Bítovčice 55,46 %
Bohuslavice 66,09 %
Borovná 85,51 %
Boršov 66,40 %
Brtnice 53,09 %
Brtnička 51,11 %
Brzkov 75,57 %
Cejle 70,18 %
Cerekvička-Rosice 76,98 %
Černíč 76,70 %
Čížov 77,83 %
Dlouhá Brtnice 63,64 %
Dobronín 53,63 %
Dobroutov 39,27 %
Dolní Cerekev 67,05 %
Dolní Vilímeč 75,00 %
Doupě 66,67 %
Dudín 68,03 %
Dušejov 22,40 %
Dvorce 44,17 %
Dyjice 74,36 %
Hladov 43,79 %
Hodice 62,87 %
Hojkov 63,57 %
Horní Dubenky 52,25 %
Horní Myslová 77,27 %
Hostětice 51,89 %
Hrutov 83,78 %
Hubenov 63,03 %
Hybrálec 68,48 %
Jamné 66,75 %
Jersín 74,66 %
Jezdovice 44,83 %
Ježená 66,06 %
Jihlava 37,48 %
Jihlávka 57,31 %
Jindřichovice 54,76 %
Kalhov 69,81 %
Kaliště 64,03 %
Kamenice 62,06 %
Kamenná 83,97 %
Klatovec 70,49 %
Kněžice 54,99 %
Knínice 56,05 %
Kostelec 60,20 %
Kostelní Myslová 70,00 %
Kozlov 66,58 %
Krahulčí 61,74 %
Krasonice 75,00 %
Lhotka 77,78 %
Luka nad Jihlavou 52,28 %
Malý Beranov 30,06 %
Markvartice 79,01 %
Měšín 60,40 %
Milíčov 59,32 %
Mirošov 67,81 %
Mrákotín 54,38 %
Mysletice 81,90 %
Mysliboř 55,97 %
Nadějov 80,27 %
Nevcehle 50,79 %
Nová Říše 52,06 %
Olšany 62,50 %
Olší 63,46 %
Opatov 59,52 %
Ořechov 82,14 %
Otín 75,36 %
Panenská Rozsíčka 53,51 %
Panské Dubenky 65,66 %
Pavlov 59,55 %
Plandry 65,03 %
Polná 52,90 %
Puklice 61,70 %
Radkov 53,69 %
Rančířov 38,94 %
Rantířov 65,08 %
Rohozná 41,49 %
Rozseč 51,41 %
Růžená 58,36 %
Rybné 51,69 %
Řásná 69,04 %
Řídelov 78,08 %
Sedlatice 78,85 %
Sedlejov 74,26 %
Smrčná 57,45 %
Stáj 58,70 %
Stará Říše 63,49 %
Stonařov 59,88 %
Strachoňovice 64,06 %
Střítež 72,40 %
Suchá 58,00 %
Svojkovice 71,11 %
Šimanov 55,81 %
Švábov 73,44 %
Telč 43,84 %
Třešť 43,70 %
Třeštice 86,49 %
Urbanov 81,25 %
Ústí 55,80 %
Vanov 68,57 %
Vanůvek 81,48 %
Vápovice 91,43 %
Velký Beranov 68,39 %
Větrný Jeníkov 71,14 %
Věžnice 86,15 %
Věžnička 51,89 %
Vílanec 64,64 %
Volevčice 73,58 %
Vyskytná nad Jihlavou 62,45 %
Vysoké Studnice 64,22 %
Vystrčenovice 73,91 %
Záborná 68,32 %
Zadní Vydří 63,89 %
Zbilidy 89,63 %
Zbinohy 77,78 %
Zdeňkov 65,31 %
Zhoř 51,69 %
Zvolenovice 77,03 %
Žatec 70,97 %
Ždírec 36,71 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz