Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Pátek 21. září 2018 Matouš

Lesůňky (Třebíč) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 7 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

Ing. JANA CHRÁSTECKÁ
pořadíkandidát
1.
Ing. Jana Chrástecká
42 let, inspektorka, Lesůňky
Bc. KAREL NEJEDLÍK
pořadíkandidát
1.
Bc. Karel Nejedlík
30 let, Art Director, Lesůňky
PETR DRÁPELA
pořadíkandidát
1.
Petr Drápela
41 let, sanitář nemocnice Třebíč, Lesůňky
TOMÁŠ PALÁSEK
pořadíkandidát
1.
Tomáš Palásek
32 let, strojník, Lesůňky
BLANKA DRÁPELOVÁ
pořadíkandidát
1.
Blanka Drápelová
36 let, invalidní důchodce, Lesůňky
MILOSLAVA DVOŘÁKOVÁ
pořadíkandidát
1.
Miloslava Dvořáková
40 let, VPP - uklízeč veřejných prostranství Lesůňky, Lesůňky
JAROSLAV SÝKORA
pořadíkandidát
1.
Jaroslav Sýkora
41 let, výpravčí, Lesůňky
RADOSLAV VEJTASA
pořadíkandidát
1.
Radoslav Vejtasa
48 let, operátor, Lesůňky
Zvolte obec
Babice
Bačice
Bačkovice
Benetice
Biskupice-Pulkov
Blatnice
Bohušice
Bochovice
Bransouze
Březník
Budišov
Budkov
Cidlina
Čáslavice
Častohostice
Čechočovice
Čechtín
Červená Lhota
Číhalín
Číchov
Čikov
Číměř
Dalešice
Dědice
Dešov
Dolní Lažany
Dolní Vilémovice
Domamil
Dukovany
Hartvíkovice
Heraltice
Hluboké
Hodov
Horní Heřmanice
Horní Smrčné
Horní Újezd
Horní Vilémovice
Hornice
Hrotovice
Hroznatín
Hvězdoňovice
Chlístov
Chlum
Chotěbudice
Jakubov u Moravských Budějovic
Jaroměřice nad Rokytnou
Jasenice
Jemnice
Jinošov
Jiratice
Kamenná
Kdousov
Kladeruby nad Oslavou
Klučov
Kojatice
Kojatín
Kojetice
Komárovice
Koněšín
Kostníky
Kouty
Kozlany
Kožichovice
Krahulov
Kralice nad Oslavou
Kramolín
Krhov
Krokočín
Kuroslepy
Láz
Lesná
Lesní Jakubov
Lesonice
Lesůňky
Lhánice
Lhotice
Lipník
Litohoř
Litovany
Lomy
Loukovice
Lovčovice
Lukov
Markvartice
Martínkov
Mastník
Menhartice
Meziříčko
Mikulovice
Mladoňovice
Mohelno
Moravské Budějovice
Myslibořice
Naloučany
Náměšť nad Oslavou
Nárameč
Nimpšov
Nová Ves
Nové Syrovice
Nový Telečkov
Ocmanice
Odunec
Okarec
Okřešice
Okříšky
Opatov
Oponešice
Ostašov
Pálovice
Petrovice
Petrůvky
Pokojovice
Police
Popůvky
Pozďatín
Přeckov
Předín
Přešovice
Přibyslavice
Příštpo
Pucov
Pyšel
Rácovice
Račice
Radkovice u Budče
Radkovice u Hrotovic
Radonín
Radošov
Radotice
Rapotice
Rohy
Rokytnice nad Rokytnou
Rouchovany
Rudíkov
Římov
Sedlec
Slavětice
Slavičky
Slavíkovice
Smrk
Stařeč
Stropešín
Střítež
Studenec
Studnice
Sudice
Svatoslav
Šebkovice
Štěměchy
Štěpkov
Trnava
Třebelovice
Třebenice
Třebíč
Třesov
Valdíkov
Valeč
Vícenice
Vícenice u Náměště nad Oslavou
Vladislav
Vlčatín
Výčapy
Zahrádka
Zárubice
Zašovice
Zvěrkovice
Želetava
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz