Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Pátek 21. září 2018 Matouš

Moravské Budějovice (Třebíč) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 21 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

  • Vyberte kraj
  • Obce
    v okrese
  • Zapamatovat
    obec
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadíkandidát
1.
Ing. Petr Žák
42 let, vedoucí, Moravské Budějovice
2.
Jiří Vojtíšek
45 let, OSVČ, Moravské Budějovice
3.
Mgr. Anna Prokopová
29 let, rodičovská dovolená, Moravské Budějovice
4.
Mgr. Petr Jičínský
46 let, archivář, Moravské Budějovice
5.
Tomáš Taflíř
42 let, projektant, Moravské Budějovice
6.
Bc. Eva Karlíková
23 let, student, Moravské Budějovice
7.
Ing. Josef Růžička
35 let, specialista jaderné bezpečnosti, Moravské Budějovice
8.
Eva Karásková
42 let, obchodník, Moravské Budějovice
9.
Mgr. Ludmila Slabá
45 let, lékárnice, Moravské Budějovice
10.
Ing. Tomáš Nekula
49 let, podnikatel, Moravské Budějovice
11.
Martin Kouřil
52 let, informatik, Moravské Budějovice
12.
Ing. Jaromír Bastl
57 let, živnostník, Moravské Budějovice
13.
Kateřina Ramachová
43 let, vedoucí stravování, Moravské Budějovice
14.
Stanislav Karlík
57 let, podnikatel, Moravské Budějovice
15.
Bc. Lucie Stejskalová
47 let, úřednice, Moravské Budějovice
16.
Bc. Lucie Lusková
28 let, administrativní pracovnice, Lažínky
17.
Jaroslav Scherrer
58 let, výpravčí SŽDC, Moravské Budějovice
18.
MUDr. Jiří Lojda
63 let, lékař chirurg, Praha 10
19.
Zdeněk Šplíchal
71 let, rolník, Moravské Budějovice
20.
Hana Janoušková
53 let, zaměstnanec DSVA, Moravské Budějovice
21.
Ing. Jiří Pálenský
52 let, asistent jednatele, Moravské Budějovice
Česká strana sociálně demokratická
pořadíkandidát
1.
Mgr. František Zvěřina
65 let, důchodce, Moravské Budějovice
2.
Lubomír Janoušek
64 let, důchodce - předseda KD, Moravské Budějovice
3.
Bc. Brigita Špičáková
51 let, učitelka, Moravské Budějovice
4.
Ing. Antonín Novák
65 let, důchodce, Moravské Budějovice
5.
Miroslava Jenerálová
37 let, v domácnosti, Moravské Budějovice
6.
David Pastucha
45 let, stavbyvedoucí, Moravské Budějovice
7.
Dana Špačková
32 let, mistrová výroby, Moravské Budějovice
8.
Miroslava Benháková
65 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
9.
Jaroslav Šebek
66 let, důchodce, Moravské Budějovice
10.
Dušan Petera
38 let, pekař, Moravské Budějovice
11.
MUDr. Lubomír Jahelka
63 let, lékař, Moravské Budějovice
12.
Kamil Šimon
44 let, živnostník, Moravské Budějovice
13.
Jana Brychtová
54 let, prodavačka, Moravské Budějovice
14.
Eva Benáčková
45 let, zaměstnanec, Moravské Budějovice
15.
Jaroslava Petříčková
42 let, zaměstnanec, Moravské Budějovice
16.
Regina Šulová
42 let, zaměstnanec, Moravské Budějovice
17.
Marie Motalová
59 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
18.
Jaroslav Jenšovský
81 let, důchodce, Moravské Budějovice
19.
Martin Gottvald
66 let, důchodce, Moravské Budějovice
20.
Věra Kličková
69 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
21.
Karel Šulista
76 let, důchodce, Moravské Budějovice
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
Miloš Urbánek
65 let, podnikatel, Moravské Budějovice
2.
Lubomír Binka
60 let, podnikatel, Moravské Budějovice
3.
David Mitáš
26 let, montér, Moravské Budějovice
4.
Jiřina Jínová
49 let, inspektorka prodeje, Moravské Budějovice
5.
Radek Růžička
49 let, pracovník ostrahy, Moravské Budějovice
6.
Jaromír Málek
74 let, důchodce, Moravské Budějovice
7.
Silvie Paculová
45 let, prodavačka, Moravské Budějovice
8.
Zdeněk Prokop
62 let, dělník, Moravské Budějovice
9.
Emilie Málková
64 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
10.
Michal Maršálek
28 let, bezpečnostní pracovník, Moravské Budějovice
11.
František Kubíček
60 let, technik, Moravské Budějovice
12.
Pavel Šplíchal
71 let, důchodce, Moravské Budějovice
13.
Miroslav Puklický
71 let, důchodce, Moravské Budějovice
14.
Ladislav Kočí
63 let, důchodce, Moravské Budějovice
15.
Emilie Kanavalová
77 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
16.
Věra Puklická
71 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
17.
Antonín Hotový
72 let, důchodce, Moravské Budějovice
18.
Marie Hrdá
70 let, důchodkyně, Moravské Budějovice
19.
Jindřich Částek
74 let, důchodce, Moravské Budějovice
20.
Ferdinand Bursa
76 let, důchodce, Moravské Budějovice
21.
Rudolf Szabó
80 let, důchodce, Moravské Budějovice
Za lepší Budějovice a Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
Mgr. Jan Švaříček
34 let, starosta TJ Sokol Moravské Budějovice, Moravské Budějovice
2.
Ing. Drahoslav Bastl
49 let, vedoucí provozu TSMB s.r.o., Vranín
3.
Mgr. Olga Honsová
43 let, učitelka, Moravské Budějovice
4.
František Dostál
62 let, ředitel základní školy, Moravské Budějovice
5.
Mgr. Petr Stejskal
49 let, lektor/konzultant, Moravské Budějovice
6.
Ing. Jaroslav Doležal
61 let, ředitel střední školy, Moravské Budějovice
7.
Ing. Jiřina Veselá DiS.
35 let, zootechnička, Lažínky
8.
Ing. Yvona Švaříčková
59 let, učitelka, Moravské Budějovice
9.
Mgr. Květa Bretšnajdrová
39 let, učitelka, Moravské Budějovice
10.
Ing. Marek Lovicar
53 let, vedoucí střediska VODOTOPO, Moravské Budějovice
11.
František Chvátal
34 let, učitel odborného výcviku, provozovatel autoškoly, Moravské Budějovice
12.
Václava Vomáčková
53 let, spolumajitelka Vendy ateliér, Moravské Budějovice
13.
Miroslav Kratochvíl
41 let, jednatel Miko Office, s.r.o., Moravské Budějovice
14.
Bc. Jitka Tobolková
56 let, vedoucí oddělení MěÚ Třebíč, Moravské Budějovice
15.
Ing. Miloslav Trojan
42 let, zahradní a krajinný architekt, greenkeeper, Moravské Budějovice
16.
Karel Doležal
56 let, hlavní konstruktér a člen představenstva KPS Metal, Moravské Budějovice
17.
Ing. Jiří Houserek
30 let, týmový vedoucí elektroniky Automotive Lighting, Moravské Budějovice
18.
Ing. Jan Nekula
76 let, důchodce, Moravské Budějovice
19.
Dominik Doseděl
19 let, student gymnázia, Moravské Budějovice
20.
Lubomír Žák
73 let, důchodce, bezpečnostní technik, Moravské Budějovice
21.
František Veverka
60 let, majitel firmy Uhelná paliva, Moravské Budějovice
SDRUŽENÍ OBČANŮ MORAVSKÝCH BUDĚJOVIC (SOMB)
pořadíkandidát
1.
Ing. Vlastimil Bařinka
60 let, starosta, Moravské Budějovice
2.
Bc. Jana Kiesewetterová
43 let, podnikatelka, Moravské Budějovice
3.
Jan Kocáb
68 let, místostarosta, Moravské Budějovice
4.
Ing. Eva Šafránková
39 let, vedoucí banky, Moravské Budějovice
5.
Miroslav John
38 let, hasič-velitel družstva, Moravské Budějovice
6.
Jaromír Klouda
37 let, OSVČ, Moravské Budějovice
7.
Miroslava Svobodová
44 let, pracovnice v sociálních službách, Lažínky
8.
Mgr. Martin Ferdan
45 let, vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství, Moravské Budějovice
9.
Ing. Dalibor Janda
69 let, důchodce, Moravské Budějovice
10.
Michal Drexler
44 let, podnikatel, Moravské Budějovice
11.
Mgr. Drahomíra Brzobohatá
49 let, učitelka, Moravské Budějovice
12.
Bohumil Kabelka
68 let, OSVČ, Moravské Budějovice
13.
Zdeněk Hagara
61 let, OSVČ, Moravské Budějovice
14.
Jaroslav Sapík
60 let, pojišťovací úředník, Moravské Budějovice
15.
Miloslava Vočková
59 let, OSVČ, Moravské Budějovice
16.
Ing. Lubomír Pokorný
33 let, podnikatel, Vranín
17.
Mgr. Vítězslav Svoboda
61 let, zástupce ředitele Střední školy řemesel a služeb, Moravské Budějovice
18.
Jiří Holík
41 let, řidič, Vesce
19.
Pavel Suchý
56 let, OSVČ, Moravské Budějovice
20.
Bc. Jitka Němcová
52 let, ředitelka MŠ, Moravské Budějovice
21.
MUDr. Tomáš Pavlíček
50 let, lékař, Moravské Budějovice
Sdružení nezávislých kandidátů MB a hnutí Starostové pro občany (SNK MB a STO)
pořadíkandidát
1.
PhDr. Zdeněk Janderka
59 let, projektový manažer MAP ve vzdělávání, Moravské Budějovice
2.
Josef Horák
62 let, zaměstnanec Bosch, Vesce
3.
PaedDr. Bohuslav Janderka
63 let, zástupce ředitele ZŠ TGM, Moravské Budějovice
4.
RNDr. Věra Pánková
58 let, učitelka SŠ, Moravské Budějovice
5.
Ing. František Večeřa
51 let, ekonom ZD Šebkovice, Moravské Budějovice
6.
Mgr. Romana Průšová
40 let, učitelka ZŠ, Moravské Budějovice
7.
Rudolf Špičák
29 let, grafik, Moravské Budějovice
8.
Iveta Popová
50 let, knihovník, Moravské Budějovice
9.
Aleš Horák
43 let, OSVČ, Moravské Budějovice
10.
Bc. Andrea Kolářová
28 let, zaměstnankyně MěÚ, Moravské Budějovice
11.
Mgr. Ria Hanáková
40 let, učitelka ZŠ, Moravské Budějovice
12.
Lenka Bastlová
50 let, OSVČ, Moravské Budějovice
13.
Ing. Zdeněk Šabatka
59 let, zaměstnanec stavební firmy, Moravské Budějovice
14.
Mgr. Iva Machátová
49 let, učitelka ZŠ, Moravské Budějovice
15.
Bc. Simon Smrčka
24 let, radiologický asistent, Moravské Budějovice
16.
Petr Benáček
41 let, OSVČ, Moravské Budějovice
17.
Bc. Tereza Kolářová
28 let, zaměstnankyně MěÚ, Moravské Budějovice
18.
Olga Pánková
24 let, studentka, Moravské Budějovice
19.
Miroslav Hrabovský
59 let, bezpečnostní technik, Moravské Budějovice
20.
Roman Frűhauf
50 let, zaměstnanec ve výrobě kartonáže, Moravské Budějovice
21.
Drahomíra Urbánková
61 let, OSVČ, Jackov
Zvolte obec
Babice
Bačice
Bačkovice
Benetice
Biskupice-Pulkov
Blatnice
Bohušice
Bochovice
Bransouze
Březník
Budišov
Budkov
Cidlina
Čáslavice
Častohostice
Čechočovice
Čechtín
Červená Lhota
Číhalín
Číchov
Čikov
Číměř
Dalešice
Dědice
Dešov
Dolní Lažany
Dolní Vilémovice
Domamil
Dukovany
Hartvíkovice
Heraltice
Hluboké
Hodov
Horní Heřmanice
Horní Smrčné
Horní Újezd
Horní Vilémovice
Hornice
Hrotovice
Hroznatín
Hvězdoňovice
Chlístov
Chlum
Chotěbudice
Jakubov u Moravských Budějovic
Jaroměřice nad Rokytnou
Jasenice
Jemnice
Jinošov
Jiratice
Kamenná
Kdousov
Kladeruby nad Oslavou
Klučov
Kojatice
Kojatín
Kojetice
Komárovice
Koněšín
Kostníky
Kouty
Kozlany
Kožichovice
Krahulov
Kralice nad Oslavou
Kramolín
Krhov
Krokočín
Kuroslepy
Láz
Lesná
Lesní Jakubov
Lesonice
Lesůňky
Lhánice
Lhotice
Lipník
Litohoř
Litovany
Lomy
Loukovice
Lovčovice
Lukov
Markvartice
Martínkov
Mastník
Menhartice
Meziříčko
Mikulovice
Mladoňovice
Mohelno
Moravské Budějovice
Myslibořice
Naloučany
Náměšť nad Oslavou
Nárameč
Nimpšov
Nová Ves
Nové Syrovice
Nový Telečkov
Ocmanice
Odunec
Okarec
Okřešice
Okříšky
Opatov
Oponešice
Ostašov
Pálovice
Petrovice
Petrůvky
Pokojovice
Police
Popůvky
Pozďatín
Přeckov
Předín
Přešovice
Přibyslavice
Příštpo
Pucov
Pyšel
Rácovice
Račice
Radkovice u Budče
Radkovice u Hrotovic
Radonín
Radošov
Radotice
Rapotice
Rohy
Rokytnice nad Rokytnou
Rouchovany
Rudíkov
Římov
Sedlec
Slavětice
Slavičky
Slavíkovice
Smrk
Stařeč
Stropešín
Střítež
Studenec
Studnice
Sudice
Svatoslav
Šebkovice
Štěměchy
Štěpkov
Trnava
Třebelovice
Třebenice
Třebíč
Třesov
Valdíkov
Valeč
Vícenice
Vícenice u Náměště nad Oslavou
Vladislav
Vlčatín
Výčapy
Zahrádka
Zárubice
Zašovice
Zvěrkovice
Želetava
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz