iDNES.cz / Volby

  • Sobota 17. listopadu 2018 Státní svátek.

Výsledky pro obec Bystřice nad Pernštejnem Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
52,05 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

7ČSSD

5SNK-CELK

3KDU-ČSL

2Hora 2014

2ANO

2SNK ED

2KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (26,85 % hlasů)
obhajuje 7 mandátů, strana získala 19 148 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Sdružení za rozvoj bystřického regionu (21,16 % hlasů)
strana získala 15 091 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (12 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 8 559 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Otevřená radnice (11,47 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 8 180 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ANO 2011 (11,47 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 8 178 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK Evropští demokraté (8,91 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 351 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (8,14 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 5 807 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická7 mandátů
26,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Karel Pačiska

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

61let, starosta, Bystřice nad Pernštejnem
1 655
2.
Mgr. Vlasta Moncmanová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

55let, ředitelka mateřských škol, Bystřice nad Pernštejnem
1 109
3.
Ing. Emil Ondra

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

51let, báňský inženýr, Bystřice nad Pernštejnem
1 078
4.
Josef Soukop

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

64let, důchodce, Bystřice nad Pernštejnem
1 018
5.
PhDr. Vladimír Cisár

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 9

62let, vedoucí muzea, Bystřice nad Pernštejnem
991
6.
Petr Hanzlík

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

60let, technik, Bystřice nad Pernštejnem
967
7.
Bc. Petra Kőnigová, DiS.

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

36let, vedoucí denního stacionáře, Bystřice nad Pernštejnem
955
Sdružení za rozvoj bystřického regionu5 mandátů
21,16 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Josef Vojta

kandidátní listina: Sdružení za rozvoj bystřického regionu
pořadí na kandidátce: 1

48let, místostarosta, Bystřice nad Pernštejnem
1 507
2.
Mgr. Martin Horák

kandidátní listina: Sdružení za rozvoj bystřického regionu
pořadí na kandidátce: 5

40let, ředitel ZŠ, Bystřice nad Pernštejnem
949
3.
Mgr. Miroslav Novák

kandidátní listina: Sdružení za rozvoj bystřického regionu
pořadí na kandidátce: 2

50let, ředitel VOŠ a SOŠ, Bystřice nad Pernštejnem
940
4.
Mgr. Michal Neterda

kandidátní listina: Sdružení za rozvoj bystřického regionu
pořadí na kandidátce: 14

45let, učitel, Bystřice nad Pernštejnem
844
5.
Ing. Hicham Nemrah

kandidátní listina: Sdružení za rozvoj bystřického regionu
pořadí na kandidátce: 3

57let, vedoucí střediska TS, Bystřice nad Pernštejnem
840
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Václav Mičín

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

34let, stavební technik, Bystřice nad Pernštejnem
629
2.
MUDr. Josef Melník

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

39let, lékař, Bystřice nad Pernštejnem
517
3.
Mgr. Bc. Jitka Čechová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

44let, vychovatelka, as. pedagoga, Bystřice nad Pernštejnem
492
Otevřená radnice2 mandáty
11,47 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Vít Novotný

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 2

37let, vedoucí prodejny, Bystřice nad Pernštejnem
557
2.
Ing. Josef Samek

kandidátní listina: Otevřená radnice
pořadí na kandidátce: 1

53let, ředitel společnosti, Bystřice nad Pernštejnem
545
ANO 20112 mandáty
11,47 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Soňa Humpolíčková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

47let, ekonom - zástupce ředitele, Bystřice nad Pernštejnem
607
2.
Ing. Jaroslav Rudoš

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

43let, lesník, Bystřice nad Pernštejnem
548
SNK Evropští demokraté2 mandáty
8,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MVDr. Petr Dvořák

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 2

54let, veterinární lékař, Bystřice nad Pernštejnem
691
2.
Ing. Zdeněk Mašík

kandidátní listina: SNK Evropští demokraté
pořadí na kandidátce: 3

61let, jednatel, Bystřice nad Pernštejnem
431
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
8,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Alois Bouček

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

71let, důchodce, Bystřice nad Pernštejnem
664
2.
Antonín Tulis

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

69let, důchodce, Bystřice nad Pernštejnem
566

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Česká strana sociálně demokratická
707
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
505
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2+13
Otevřená radnice
202
ANO 2011
202
SNK Evropští demokraté
202
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
Zvolte obec Účast
Baliny 75,00 %
Blažkov 64,94 %
Blízkov 70,90 %
Bobrová 58,86 %
Bobrůvka 79,15 %
Bohdalec 42,32 %
Bohdalov 66,08 %
Bohuňov 56,80 %
Borovnice 72,08 %
Bory 57,66 %
Březejc 67,26 %
Březí 71,71 %
Březí nad Oslavou 77,88 %
Březské 66,44 %
Budeč 79,75 %
Bukov 80,39 %
Bystřice nad Pernštejnem 52,05 %
Býšovec 75,38 %
Cikháj 77,50 %
Černá 58,44 %
Dalečín 60,69 %
Daňkovice 79,83 %
Dlouhé 74,87 %
Dobrá Voda 66,09 %
Dolní Heřmanice 69,33 %
Dolní Libochová 69,60 %
Dolní Rožínka 53,00 %
Fryšava pod Žákovou horou 48,01 %
Hamry nad Sázavou 59,21 %
Herálec 72,56 %
Heřmanov 70,11 %
Hodíškov 77,24 %
Horní Libochová 78,92 %
Horní Radslavice 66,22 %
Horní Rožínka 80,28 %
Chlumek 65,93 %
Chlumětín 74,29 %
Chlum-Korouhvice 75,00 %
Jabloňov 73,72 %
Jámy 67,76 %
Javorek 82,14 %
Jimramov 66,53 %
Jívoví 77,68 %
Kadolec 79,58 %
Kadov 73,44 %
Karlov 83,12 %
Kněževes 68,00 %
Koroužné 69,27 %
Kotlasy 79,38 %
Kozlov 61,49 %
Krásné 81,71 %
Krásněves 76,39 %
Křídla 73,16 %
Křižánky 65,54 %
Křižanov 59,26 %
Křoví 41,93 %
Kuklík 72,67 %
Kundratice 64,29 %
Kyjov 68,57 %
Lavičky 54,06 %
Lhotka 68,35 %
Lísek 64,29 %
Líšná 68,63 %
Malá Losenice 70,09 %
Martinice 78,37 %
Matějov 51,70 %
Měřín 71,76 %
Meziříčko 77,93 %
Milasín 92,11 %
Milešín 67,14 %
Mirošov 66,38 %
Moravec 60,45 %
Moravecké Pavlovice 80,95 %
Netín 73,29 %
Nížkov 68,36 %
Nová Ves 87,50 %
Nová Ves u Nového Města na Moravě 74,70 %
Nové Dvory 67,44 %
Nové Město na Moravě 51,22 %
Nové Sady 76,14 %
Nové Veselí 65,02 %
Nový Jimramov 74,07 %
Nyklovice 57,48 %
Obyčtov 60,30 %
Ořechov 70,99 %
Oslavice 68,84 %
Oslavička 82,22 %
Osová Bítýška 68,38 %
Osové 83,87 %
Ostrov nad Oslavou 64,70 %
Otín 73,36 %
Pavlínov 80,75 %
Pavlov 33,33 %
Petráveč 41,24 %
Pikárec 68,89 %
Písečné 77,50 %
Počítky 65,93 %
Poděšín 71,72 %
Podolí 62,82 %
Pokojov 61,72 %
Polnička 67,29 %
Prosetín 81,90 %
Račice 92,11 %
Račín 79,21 %
Radenice 76,12 %
Radešín 83,70 %
Radešínská Svratka 69,43 %
Radkov 65,49 %
Radňoves 74,39 %
Radňovice 71,26 %
Radostín 79,26 %
Radostín nad Oslavou 68,44 %
Rodkov 82,19 %
Rosička 92,11 %
Rousměrov 72,41 %
Rovečné 40,86 %
Rozseč 71,76 %
Rozsochy 52,63 %
Rožná 65,45 %
Ruda 58,33 %
Rudolec 70,76 %
Řečice 60,38 %
Sázava 70,97 %
Sazomín 80,34 %
Sejřek 82,17 %
Sirákov 82,23 %
Sklené 80,90 %
Sklené nad Oslavou 55,79 %
Skorotice 57,94 %
Skřinářov 75,41 %
Sněžné 68,87 %
Spělkov 72,22 %
Strachujov 68,18 %
Stránecká Zhoř 72,11 %
Strážek 60,86 %
Sulkovec 65,75 %
Světnov 41,30 %
Sviny 49,44 %
Svratka 63,35 %
Škrdlovice 74,86 %
Štěpánov nad Svratkou 63,54 %
Tasov 41,51 %
Tři Studně 69,23 %
Ubušínek 75,00 %
Uhřínov 74,12 %
Ujčov 68,68 %
Újezd 76,10 %
Unčín 69,28 %
Vatín 73,90 %
Věcov 72,89 %
Věchnov 76,62 %
Velká Bíteš 53,20 %
Velká Losenice 56,25 %
Velké Janovice 75,76 %
Velké Meziříčí 49,16 %
Velké Tresné 67,02 %
Vepřová 78,99 %
Věstín 66,18 %
Věžná 77,27 %
Vídeň 69,91 %
Vidonín 75,00 %
Vír 68,01 %
Vlachovice 75,00 %
Vlkov 73,83 %
Vojnův Městec 70,91 %
Vysoké 68,61 %
Záblatí 73,01 %
Zadní Zhořec 81,90 %
Znětínek 78,31 %
Zubří 76,66 %
Zvole 73,54 %
Ždánice 82,78 %
Žďár nad Sázavou 44,02 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz