iDNES.cz / Volby

  • Úterý 16. října 2018 Havel

Výsledky pro obec Nové Město na Moravě Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
51,22 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

10ČSSD+NK

4SNK-CELK

3ODS

2ANO

2KDU-ČSL

2

Počet zvolených zastupitelů v obci

Lepší Nové Město (38,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 33 518 hlasů (obsadili 10 mandátů)
10
Sdružení nezávislých kandidátů pro obce (16,42 % hlasů)
strana získala 14 461 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Občanská demokratická strana (11,55 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 10 175 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
ANO 2011 (10,07 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 8 870 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (8,13 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 7 165 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
TOP 09 a Svobodní (7,33 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 455 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
KSČM a SPOZ (4,47 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 937 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká pirátská strana (3,99 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 511 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Lepší Nové Město10 mandátů
38,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Michal Šmarda

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 1

43let, starosta, Nové Město na Moravě
2 286
2.
Ing. Petr Nepustil

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 2

41let, IT konzultant, pivovarník, Nové Město na Moravě
1 763
3.
Soňa Macháčková

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 4

60let, porodní asistentka, Nové Město na Moravě
1 720
4.
MUDr. Mgr. Tomáš Müller

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 16

39let, lékař, gynekolog, Nové Město na Moravě
1 645
5.
Bc. Jaroslav Lempera

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 5

42let, tajemník Poslaneckého klubu ČSSD, geodet, Nové Město na Moravě
1 636
6.
Mgr. Jiří Maděra

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 3

54let, ředitel gymnázia, Nové Město na Moravě
1 466
7.
Ing. Tomáš Krejčí

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 6

44let, zástupce ředitele střední odborné školy, Pohledec
1 494
8.
Roman Wolker

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 7

55let, technik ML, Nové Město na Moravě
1 508
9.
Mgr. Hana Knapčoková

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 8

49let, zástupkyně ředitele 1.ZŠ, Nové Město na Moravě
1 570
10.
Martin Junek

kandidátní listina: Lepší Nové Město
pořadí na kandidátce: 9

30let, jednatel společnosti, Nové Město na Moravě
1 365
Sdružení nezávislých kandidátů pro obce4 mandáty
16,42 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Stanislav Marek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů pro obce
pořadí na kandidátce: 1

62let, místostarosta města, Hlinné
1 150
2.
Ing. Mgr. Hana Janů

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů pro obce
pořadí na kandidátce: 9

55let, ředitelka Centra Zdislavy a Novoměst. soc. služeb, Hlinné
865
3.
Mgr. Pavel Peňáz

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů pro obce
pořadí na kandidátce: 7

35let, středoškolský učitel gymnázium Nové Město na Mor., Slavkovice
800
4.
Josef Košík

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů pro obce
pořadí na kandidátce: 2

48let, OSVČ, Slavkovice
755
Občanská demokratická strana3 mandáty
11,55 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jan Krakovič

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 7

55let, ředitel ZŠ, Nové Město na Moravě
784
2.
MVDr. Dan Sokolíček

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

50let, veterinární lékař, Nové Město na Moravě
756
3.
Ing. Ilona Komínková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

48let, ředitelka Poliklinika Žďár nad Sázavou, Jiříkovice
649
ANO 20112 mandáty
10,07 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Lubomír Buchta

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

51let, odborný ošetřovatel, Nové Město na Moravě
580
2.
JUDr. Libor Černý

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

50let, státní zaměstnanec, Nové Město na Moravě
543
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová2 mandáty
8,13 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Helena Šustrová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

37let, středoškolská učitelka, Nové Město na Moravě
579
2.
Ing. František Laštovička

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

53let, provozní vedoucí, Petrovice
571
TOP 09 a Svobodní2 mandáty
7,33 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jindřich Hauk

kandidátní listina: TOP 09 a Svobodní
pořadí na kandidátce: 2

64let, dětský lékař, Nové Město na Moravě
747
2.
Ing. Pavel Štorek

kandidátní listina: TOP 09 a Svobodní
pořadí na kandidátce: 1

43let, jednatel společnosti, Nové Město na Moravě
559

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Lepší Nové Město
0+1010
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
404
Občanská demokratická strana
2+13
ANO 2011
3-12
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
202
TOP 09 a Svobodní
0+22
KSČM a SPOZ
000
Česká pirátská strana
000
Česká strana sociálně demokratická
9-90
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Baliny 75,00 %
Blažkov 64,94 %
Blízkov 70,90 %
Bobrová 58,86 %
Bobrůvka 79,15 %
Bohdalec 42,32 %
Bohdalov 66,08 %
Bohuňov 56,80 %
Borovnice 72,08 %
Bory 57,66 %
Březejc 67,26 %
Březí 71,71 %
Březí nad Oslavou 77,88 %
Březské 66,44 %
Budeč 79,75 %
Bukov 80,39 %
Bystřice nad Pernštejnem 52,05 %
Býšovec 75,38 %
Cikháj 77,50 %
Černá 58,44 %
Dalečín 60,69 %
Daňkovice 79,83 %
Dlouhé 74,87 %
Dobrá Voda 66,09 %
Dolní Heřmanice 69,33 %
Dolní Libochová 69,60 %
Dolní Rožínka 53,00 %
Fryšava pod Žákovou horou 48,01 %
Hamry nad Sázavou 59,21 %
Herálec 72,56 %
Heřmanov 70,11 %
Hodíškov 77,24 %
Horní Libochová 78,92 %
Horní Radslavice 66,22 %
Horní Rožínka 80,28 %
Chlumek 65,93 %
Chlumětín 74,29 %
Chlum-Korouhvice 75,00 %
Jabloňov 73,72 %
Jámy 67,76 %
Javorek 82,14 %
Jimramov 66,53 %
Jívoví 77,68 %
Kadolec 79,58 %
Kadov 73,44 %
Karlov 83,12 %
Kněževes 68,00 %
Koroužné 69,27 %
Kotlasy 79,38 %
Kozlov 61,49 %
Krásné 81,71 %
Krásněves 76,39 %
Křídla 73,16 %
Křižánky 65,54 %
Křižanov 59,26 %
Křoví 41,93 %
Kuklík 72,67 %
Kundratice 64,29 %
Kyjov 68,57 %
Lavičky 54,06 %
Lhotka 68,35 %
Lísek 64,29 %
Líšná 68,63 %
Malá Losenice 70,09 %
Martinice 78,37 %
Matějov 51,70 %
Měřín 71,76 %
Meziříčko 77,93 %
Milasín 92,11 %
Milešín 67,14 %
Mirošov 66,38 %
Moravec 60,45 %
Moravecké Pavlovice 80,95 %
Netín 73,29 %
Nížkov 68,36 %
Nová Ves 87,50 %
Nová Ves u Nového Města na Moravě 74,70 %
Nové Dvory 67,44 %
Nové Město na Moravě 51,22 %
Nové Sady 76,14 %
Nové Veselí 65,02 %
Nový Jimramov 74,07 %
Nyklovice 57,48 %
Obyčtov 60,30 %
Ořechov 70,99 %
Oslavice 68,84 %
Oslavička 82,22 %
Osová Bítýška 68,38 %
Osové 83,87 %
Ostrov nad Oslavou 64,70 %
Otín 73,36 %
Pavlínov 80,75 %
Pavlov 33,33 %
Petráveč 41,24 %
Pikárec 68,89 %
Písečné 77,50 %
Počítky 65,93 %
Poděšín 71,72 %
Podolí 62,82 %
Pokojov 61,72 %
Polnička 67,29 %
Prosetín 81,90 %
Račice 92,11 %
Račín 79,21 %
Radenice 76,12 %
Radešín 83,70 %
Radešínská Svratka 69,43 %
Radkov 65,49 %
Radňoves 74,39 %
Radňovice 71,26 %
Radostín 79,26 %
Radostín nad Oslavou 68,44 %
Rodkov 82,19 %
Rosička 92,11 %
Rousměrov 72,41 %
Rovečné 40,86 %
Rozseč 71,76 %
Rozsochy 52,63 %
Rožná 65,45 %
Ruda 58,33 %
Rudolec 70,76 %
Řečice 60,38 %
Sázava 70,97 %
Sazomín 80,34 %
Sejřek 82,17 %
Sirákov 82,23 %
Sklené 80,90 %
Sklené nad Oslavou 55,79 %
Skorotice 57,94 %
Skřinářov 75,41 %
Sněžné 68,87 %
Spělkov 72,22 %
Strachujov 68,18 %
Stránecká Zhoř 72,11 %
Strážek 60,86 %
Sulkovec 65,75 %
Světnov 41,30 %
Sviny 49,44 %
Svratka 63,35 %
Škrdlovice 74,86 %
Štěpánov nad Svratkou 63,54 %
Tasov 41,51 %
Tři Studně 69,23 %
Ubušínek 75,00 %
Uhřínov 74,12 %
Ujčov 68,68 %
Újezd 76,10 %
Unčín 69,28 %
Vatín 73,90 %
Věcov 72,89 %
Věchnov 76,62 %
Velká Bíteš 53,20 %
Velká Losenice 56,25 %
Velké Janovice 75,76 %
Velké Meziříčí 49,16 %
Velké Tresné 67,02 %
Vepřová 78,99 %
Věstín 66,18 %
Věžná 77,27 %
Vídeň 69,91 %
Vidonín 75,00 %
Vír 68,01 %
Vlachovice 75,00 %
Vlkov 73,83 %
Vojnův Městec 70,91 %
Vysoké 68,61 %
Záblatí 73,01 %
Zadní Zhořec 81,90 %
Znětínek 78,31 %
Zubří 76,66 %
Zvole 73,54 %
Ždánice 82,78 %
Žďár nad Sázavou 44,02 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz