Výsledky pro obec Konice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
48,25 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
4STAN
3KDU-ČSL
3ČSSD
2ANO
2ODS
1KSČM
Počet zvolených zastupitelů v obci
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (24,47 % hlasů)obhajuje 4 mandáty, strana získala 3 439 hlasů (obsadili 4 mandáty) | |
4 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (21,55 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 3 028 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Česká strana sociálně demokratická (17,04 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 395 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
ANO 2011 (13,18 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 852 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Občanská demokratická strana (12,46 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 751 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (11,29 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 587 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 4 mandáty 24,47 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Antonín Vymětalkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 334 |
2. | Tomáš Vrbakandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 328 |
3. | Ing. Michal Obrusníkkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 312 |
4. | František Novákkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 307 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 mandáty 21,55 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Petr Ullmankandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 322 |
2. | Bc. Jaroslav Procházkakandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 317 |
3. | Mgr. Ludmila Kopečná Nedomanskákandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 269 |
Česká strana sociálně demokratická | 3 mandáty 17,04 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Vlastimil Šmídakandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 352 |
2. | Mgr. Petr Vařekakandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 294 |
3. | Jakub Vlčekkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 188 |
ANO 2011 | 2 mandáty 13,18 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Antonín Vymětalkandidátní listina: ANO 2011 | 201 |
2. | Pavel Studenýkandidátní listina: ANO 2011 | 173 |
Občanská demokratická strana | 2 mandáty 12,46 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ing. Arnold Rozehnalkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 276 |
2. | Karel Marekkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 186 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 11,29 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Ladislav Dosedělkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 186 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 4 | 0 | 4 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 3 | 0 | 3 | |
Česká strana sociálně demokratická | 2 | +1 | 3 | |
ANO 2011 | 2 | 0 | 2 | |
Občanská demokratická strana | 2 | 0 | 2 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | -1 | 1 |