iDNES.cz / Volby

  • Úterý 20. listopadu 2018 Nikola

Výsledky pro obec Hanušovice Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
47,40 %
volební účast

Celkem se volí 15 zastupitelů

Legenda

9SNK-CELK

3NV

2ODS

1KDU-ČSL

Počet zvolených zastupitelů v obci

Hanušovičtí nezávislí (40,96 % hlasů)
strana získala 6 796 hlasů (obsadili 6 mandátů)
6
Generace Y (20,91 % hlasů)
strana získala 3 469 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
NEZÁVISLÁ VOLBA (18,74 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 109 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (13,18 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 186 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (6,22 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 1 032 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Hanušovičtí nezávislí6 mandátů
40,96 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ivana Vokurková

kandidátní listina: Hanušovičtí nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

54let, starostka, Hanušovice
584
2.
Štefan Fatura

kandidátní listina: Hanušovičtí nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

59let, vedoucí dopravy, Hanušovice
513
3.
Ivo Vokurka

kandidátní listina: Hanušovičtí nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

52let, řidič, Hanušovice
477
4.
Pavla Sedlačíková

kandidátní listina: Hanušovičtí nezávislí
pořadí na kandidátce: 4

43let, vedoucí učitelka MŠ, Hanušovice
478
5.
Ing. František Winter

kandidátní listina: Hanušovičtí nezávislí
pořadí na kandidátce: 5

58let, OSVČ, Hynčice nad Moravou
432
6.
Milan Podhradský

kandidátní listina: Hanušovičtí nezávislí
pořadí na kandidátce: 6

52let, manager exportu, Hanušovice
454
Generace Y3 mandáty
20,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Marek Kostka

kandidátní listina: Generace Y
pořadí na kandidátce: 3

46let, podnikatel, Hanušovice
295
2.
František Slimáček, DiS.

kandidátní listina: Generace Y
pořadí na kandidátce: 12

30let, klinický specialista na cévní přístupy, Hanušovice
294
3.
Ing. Marek Kostka

kandidátní listina: Generace Y
pořadí na kandidátce: 1

25let, technický ředitel, Hanušovice
289
NEZÁVISLÁ VOLBA3 mandáty
18,74 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jaroslav Mrázek

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 1

48let, tajemník OÚ, Hanušovice
277
2.
Miroslav Grivalský

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 4

55let, OSVČ, Hanušovice
274
3.
Radomír Suchodol

kandidátní listina: NEZÁVISLÁ VOLBA
pořadí na kandidátce: 3

52let, THP, Hanušovice
260
Občanská demokratická strana2 mandáty
13,18 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vlastislav Machula

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

56let, podnikatel, Hanušovice
232
2.
Olga Schwarzerová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

46let, ekonom společnosti, Hanušovice
202
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová1 mandát
6,22 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. František Felner

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

51let, ředitel ZŠ a MŠ, Hanušovice
181

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
7+29
NEZÁVISLÁ VOLBA
0+33
Občanská demokratická strana
0+22
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
101
Česká strana sociálně demokratická
1-10
Komunistická strana Čech a Moravy
1-10
Sdružení NV, NK
5-50
Zvolte obec Účast
Bludov 51,45 %
Bohdíkov 55,82 %
Bohuslavice 54,85 %
Bohutín 47,17 %
Branná 69,60 %
Bratrušov 48,73 %
Brníčko 57,82 %
Bušín 74,62 %
Dlouhomilov 54,08 %
Dolní Studénky 55,18 %
Drozdov 75,56 %
Dubicko 63,81 %
Hanušovice 47,40 %
Horní Studénky 63,29 %
Hoštejn 64,09 %
Hraběšice 61,79 %
Hrabišín 30,94 %
Hrabová 68,75 %
Hynčina 36,08 %
Chromeč 61,52 %
Jakubovice 66,87 %
Janoušov 94,29 %
Jedlí 55,99 %
Jestřebí 60,19 %
Jindřichov 51,56 %
Kamenná 63,80 %
Klopina 58,22 %
Kolšov 62,94 %
Kopřivná 41,74 %
Kosov 60,00 %
Krchleby 43,62 %
Lesnice 70,97 %
Leština 52,75 %
Libina 45,67 %
Líšnice 77,59 %
Loštice 54,18 %
Loučná nad Desnou 52,97 %
Lukavice 54,92 %
Malá Morava 57,91 %
Maletín 61,64 %
Mírov 66,35 %
Mohelnice 43,78 %
Moravičany 53,21 %
Nemile 66,42 %
Nový Malín 56,27 %
Olšany 56,38 %
Oskava 35,79 %
Palonín 73,55 %
Pavlov 63,51 %
Petrov nad Desnou 47,21 %
Písařov 54,70 %
Police 62,50 %
Postřelmov 49,76 %
Postřelmůvek 61,54 %
Rájec 66,75 %
Rapotín 46,29 %
Rejchartice 67,95 %
Rohle 62,85 %
Rovensko 59,04 %
Ruda nad Moravou 52,02 %
Sobotín 54,22 %
Staré Město 44,78 %
Stavenice 74,78 %
Sudkov 56,77 %
Svébohov 74,64 %
Šléglov 48,48 %
Štíty 54,02 %
Šumperk 38,28 %
Třeština 58,97 %
Úsov 60,25 %
Velké Losiny 46,99 %
Vernířovice 71,52 %
Vikantice 77,05 %
Vikýřovice 48,53 %
Vyšehoří 68,59 %
Zábřeh 42,19 %
Zborov 75,71 %
Zvole 58,31 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz