iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 19. listopadu 2018 Alžběta

Výsledky pro obec Valašské Meziříčí Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
41,92 %
volební účast

Celkem se volí 25 zastupitelů

Legenda

11ANO

5KDU-ČSL

3ODS+Svob.

3STAN+NK

1NEZ+Soukromníci

1SPD

1Piráti

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (35,61 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 59 679 hlasů (obsadili 11 mandátů)
11
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (16,99 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 28 470 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
ODS a Svobodní (11,08 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 18 563 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
PROVALMEZ (9,06 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 15 180 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Nezávislí a Soukromníci (5,79 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 707 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,52 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 9 254 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká pirátská strana (3,49 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 853 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (4,89 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 8 196 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická (4,07 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 6 816 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
TOP 09 a nezávislí kandidáti (3,51 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 885 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 201111 mandátů
35,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Robert Stržínek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

49let, starosta, Valašské Meziříčí
3 159
2.
PaedDr. Yvona Wojaczková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

54let, místostarostka, Krásno nad Bečvou
2 822
3.
Mgr. Milan Knápek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

52let, ředitel základní školy, Juřinka
2 797
4.
MVDr. Jarmil Dobeš

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

66let, veterinární lékař, Krásno nad Bečvou
2 718
5.
Bc. Radim Přikryl

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

49let, vedoucí oddělení zásobování, Valašské Meziříčí
2 536
6.
Tomáš Vašica

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

41let, ředitel společnosti, Krásno nad Bečvou
2 526
7.
Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

51let, ředitelka školy, Valašské Meziříčí
2 551
8.
Irena Koutná

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

45let, podnikatelka, Krásno nad Bečvou
2 452
9.
Ing. Tibor Mičunek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

30let, HR konzultant, Juřinka
2 485
10.
Vítězslav Venglář

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 10

52let, IT specialista, Krásno nad Bečvou
2 412
11.
Michael Ondřej

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 11

24let, strojní technik, Krásno nad Bečvou
2 344
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová5 mandátů
16,99 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Bc. Zdislava Odstrčilová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

51let, ředitelka Diakonie ČCE ve Val. Meziříčí, Podlesí
1 717
2.
Ing. Ladislav Denk

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

52let, Váhala a spol. spolumajitel, Krásno nad Bečvou
1 580
3.
Ing. Josef Vrátník

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 6

64let, místostarosta, Hrachovec
1 444
4.
Ing. Tomáš Jelínek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 5

58let, Jelínek - výroba nábytku, ředitel, Valašské Meziříčí
1 349
5.
Ing. arch. Alena Carbolová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

52let, architektka a středoškolská učitelka, Valašské Meziříčí
1 320
ODS a Svobodní3 mandáty
11,08 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Hana Skácalová

kandidátní listina: ODS a Svobodní
pořadí na kandidátce: 1

55let, ekonomka, strážník MP, Valašské Meziříčí
1 145
2.
Mgr. Jan Trčka

kandidátní listina: ODS a Svobodní
pořadí na kandidátce: 3

66let, v důchodu, bývalý ředitel gymnázia, Valašské Meziříčí
1 002
3.
MUDr. Martin Hrabovský, MBA

kandidátní listina: ODS a Svobodní
pořadí na kandidátce: 10

49let, ředitel nemocnice Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
946
PROVALMEZ3 mandáty
9,06 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Irena Brouwerová

kandidátní listina: PROVALMEZ
pořadí na kandidátce: 1

58let, majitelka vinotéky, Krásno nad Bečvou
1 092
2.
Mgr. Marek Irgl, Ph.D.

kandidátní listina: PROVALMEZ
pořadí na kandidátce: 2

53let, nezávislý novinář, Valašské Meziříčí
1 016
3.
Mgr. Jaroslav Kneisl

kandidátní listina: PROVALMEZ
pořadí na kandidátce: 3

33let, učitel hudby, cimbalista, Podlesí
973
Nezávislí a Soukromníci1 mandát
5,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Jiří Pernický

kandidátní listina: Nezávislí a Soukromníci
pořadí na kandidátce: 5

62let, ředitel SVČ Domeček, Podlesí
782
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)1 mandát
5,52 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jaroslav Dvořák

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 7

60let, poslanec PČR, Valašské Meziříčí
487
Česká pirátská strana1 mandát
3,49 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Denis Rychtar

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

28let, chemik/velinář, Valašské Meziříčí
443

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
8+311
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
505
ODS a Svobodní
0+33
PROVALMEZ
303
Nezávislí a Soukromníci
0+11
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+11
Česká pirátská strana
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
2-20
Česká strana sociálně demokratická
4-40
TOP 09 a nezávislí kandidáti
000
Občanská demokratická strana
2-20
TOP 09
1-10
Zvolte obec Účast
Branky 64,30 %
Bystřička 65,71 %
Dolní Bečva 49,74 %
Francova Lhota 54,78 %
Halenkov 53,02 %
Horní Bečva 53,12 %
Horní Lideč 63,59 %
Hošťálková 55,17 %
Hovězí 50,95 %
Huslenky 55,42 %
Hutisko-Solanec 58,15 %
Choryně 63,55 %
Jablůnka 52,80 %
Janová 37,48 %
Jarcová 56,63 %
Karolinka 55,14 %
Kateřinice 62,67 %
Kelč 57,91 %
Kladeruby 69,25 %
Krhová 53,37 %
Kunovice 68,10 %
Lačnov 65,84 %
Leskovec 58,41 %
Lešná 57,52 %
Lhota u Vsetína 66,67 %
Lidečko 55,14 %
Liptál 34,12 %
Loučka 63,78 %
Lužná 68,49 %
Malá Bystřice 59,39 %
Mikulůvka 64,94 %
Nový Hrozenkov 50,84 %
Oznice 77,44 %
Podolí 54,68 %
Police 62,80 %
Poličná 63,10 %
Pozděchov 60,50 %
Prlov 66,59 %
Prostřední Bečva 52,90 %
Pržno 57,55 %
Ratiboř 58,89 %
Rožnov pod Radhoštěm 43,60 %
Růžďka 61,59 %
Seninka 67,46 %
Střelná 49,90 %
Střítež nad Bečvou 57,46 %
Študlov 68,17 %
Ústí 63,51 %
Valašská Bystřice 58,60 %
Valašská Polanka 58,19 %
Valašská Senice 76,88 %
Valašské Meziříčí 41,92 %
Valašské Příkazy 66,67 %
Velká Lhota 71,94 %
Velké Karlovice 58,63 %
Vidče 55,07 %
Vigantice 69,93 %
Vsetín 40,27 %
Zašová 55,06 %
Zděchov 65,87 %
Zubří 50,09 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz