Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


iDNES.cz / Volby

  • Pátek 21. září 2018 Matouš

Zlín (Zlín) Volby do zastupitelstev obcí 2018 (komunální volby)

Celkem se volí 41 zastupitelů (číslo z posledních voleb)

Kandidáty do zastupitelstva zveřejníme po jejich publikaci ČSÚ pravděpodobně měsíc před volbami.

Manuál pro voliče

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadíkandidát
1.
Mgr. Aleš Dufek
44 let, advokát, zastupitel ZK, zastupit.stat.města Zlín, Zlín
2.
Mgr. Miroslav Kašný
58 let, radní Zl. kraje, zastup.stat.města Zlín,.hudebník, Zlín
3.
Jaromír Schneider
52 let, ved.dotač.projektů, starosta Orla jednoty Zlín, Zlín
4.
Vojtěch Volf
30 let, zástupce strojírenské společnosti, Zlín
5.
Mgr. Michal Cholek
56 let, pedagog, zastupitel statutárního města Zlín, Zlín
6.
Kamil Šimeček
31 let, obchodník ve strojírenství, Příluky
7.
Ing. Petr Venený
54 let, dialyzační technik, Zlín
8.
Michaela Blahová
49 let, radní Zlínského kraje, Velíková
9.
Mgr. Mojmír Jurák
46 let, učitel angličtiny, Zlín
10.
Ing. Radovan Výsmek
44 let, úředník krajského úřadu, Zlín
11.
Mgr. Tomáš Keprt
36 let, učitel, Zlín
12.
Tomáš Valášek
44 let, podnikatel, hokejový trenér, Zlín
13.
Ing. Ivan Skřivánek
61 let, technický pracovník, Štípa
14.
Ing. Rudolf Ženožička
49 let, projektant, stavař, Zlín
15.
Michaela Straková
36 let, manažerka, Zlín
16.
Mgr. Jan Grossmann
34 let, překladatel, Malenovice
17.
Vlastimil Vajďák
58 let, ředitel Charity Zlín, Zlín
18.
MgA. Zdeněk Lambor
36 let, herec, pedagog, Zlín
19.
Ing. Štěpán Chvatík
24 let, elektroinženýr, Zlín
20.
Ing. Jan Krejčí
38 let, obchodní ředitel, Zlín
21.
Ing. Pavla Romaňáková
52 let, projektová manažerka, Štípa
22.
MgA. Marie Němcová
34 let, profesionální hudebnice, pedagog, Zlín
23.
Ing. Vít Kolmačka
61 let, projektant staveb, soudní znalec, Zlín
24.
Michal Ondroušek
30 let, technik údržby ve strojírenství, Kudlov
25.
Marie Střílková
77 let, zdravotní sestra, Malenovice
26.
Vojtěch Stuchlík
33 let, technik IT, Kudlov
27.
MDDr. Agáta Navláčilová
29 let, zubní lékařka, Zlín
28.
Filip Němeček
29 let, technik, Jaroslavice
29.
Marcela Sousedíková
38 let, statutární zástupce Orla jednoty Zlín, Zlín
30.
Ing. Pavel Fišer
44 let, ředitel společnosti, Kostelec
31.
Ing. Pavel Bernátek
27 let, biomedicínský inženýr, metrolog, Zlín
32.
Zdeňka Skřivánková
55 let, spolupracovník MMZ, Příluky
33.
Ing. Karel Tobola
50 let, manažer ve farmacii, Prštné
34.
Zdeněk Marčík
57 let, skladník, fotbalový trenér, Lužkovice
35.
Ing. Karel Ročák
36 let, ICT ředitel, Zlín
36.
Mgr. Marcel Frolek
31 let, učitel, Zlín
37.
Jiří Caha
27 let, svářeč, Zlín
38.
Mgr. Marcel Pandadis
42 let, lékárník, Zlín
39.
Antonín Kafka
52 let, strojař, Zlín
40.
Ing. František Brachtl
43 let, dopravní inženýr, Zlín
41.
Stanislav Náplava
59 let, majitel pohřebního ústavu, Zlín
Komunistická strana Čech a Moravy
pořadíkandidát
1.
Stanislav Remeš
66 let, předseda okresního výboru KSČM, Zlín
2.
Oldřich Váňa
66 let, OSVČ, Zlín
3.
Stanislav Vlček
67 let, řidič, Prštné
4.
Radomír Rafaja
74 let, zastupitel, Zlín
5.
Anna Foltýnová
50 let, zdravotní sestra, Prštné
6.
Ing. Dagmar Butnikošarovská
66 let, technik, Malenovice
7.
Hana Janštová
44 let, dispečerka, Zlín
8.
Gustav Pešl
46 let, elektromontér, Zlín
9.
Aleš Machala
33 let, automechanik, Zlín
10.
Ludmila Klásková
61 let, dělnice, Zlín
11.
Ing. Jiří Vaněk
71 let, soukromý podnikatel, Zlín
12.
Mgr. Zdeněk Novotný
74 let, pracovník v pojišťovnictví, Zlín
13.
Marie Petrošová
53 let, pracovnice SG 3 - ochranka, Prštné
14.
Jaroslava Machalová
66 let, dělnice, Zlín
15.
Mgr. Jiří Mecerod
72 let, podnikatel v cest. ruchu, učitel, Malenovice
16.
Jaromír Gottwald
72 let, kameraman, Prštné
17.
Vítězslav Dohnal
64 let, truhlář, Zlín
18.
Josef Šuráň
73 let, skladník, Malenovice
19.
Anna Maňáková
72 let, účetní, Příluky
20.
Dagmar Váňová
66 let, OSVČ, Zlín
21.
Jiří Prchal
68 let, dělník, Zlín
22.
Lubomír Vavřík
84 let, technik, Zlín
23.
Milena Vyroubalová
69 let, soukromá podnikatelka, Mladcová
24.
Hana Krčálová
76 let, administrativní pracovnice, Zlín
25.
Ivánka Baťová
74 let, ekonom, Zlín
26.
František Pavlas
77 let, energetik, Malenovice
27.
Jiřina Keňová
75 let, účetní, Malenovice
28.
Alena Šlahařová
74 let, porodní asistentka, Zlín
29.
Libuše Kočendová
74 let, kontrolorka, Prštné
30.
Anna Kotopulu
74 let, dělnice, Zlín
31.
Vlasta Dvořáková
73 let, zdravotní sestra, Zlín
32.
Anna Řezníčková
81 let, administrativní pracovnice, Zlín
33.
Marta Kurtinová
71 let, soukromá podnikatelka, Zlín
34.
Jan Filipčík
73 let, soukromý podnikatel, Mladcová
35.
Libuše Lovecká
64 let, dělnice, Zlín
36.
Jitka Dvořáková
66 let, sanitářka, Zlín
37.
Františka Brázdilová
87 let, recepční, Zlín
38.
Miloslav Svoboda
84 let, důchodce, Malenovice
39.
Ing. Antonín Kusbach
87 let, technik, Zlín
40.
Oldřich Květák
68 let, technik, Zlín
41.
Ing. Pavel Žemlička
78 let, technik, Malenovice
Občanská demokratická strana
pořadíkandidát
1.
Miroslav Chalánek
55 let, regionální ředitel, Zlín
2.
Milan Foukal
46 let, podnikatel, jednatel společnosti, Zlín
3.
Ing. Martina Hladíková
38 let, ekonomka, Zlín
4.
Ondřej Tupý
40 let, marketingový manažer, Zlín
5.
MUDr. Pavel Konečný
47 let, lékař-psychiatr, Zlín
6.
Mgr. Bc. Eva Ledvinová
56 let, ředitelka Dětského domova Zlín, Zlín
7.
Štěpán Chludil
27 let, OSVČ, Prštné
8.
Filip Čech
38 let, podnikatel, Malenovice
9.
Mgr. Hynek Steska
59 let, ředitel školy, Zlín
10.
Svatava Nováčková
64 let, knihkupec, Zlín
11.
Ing. Josef Kocháň
53 let, technik, Jaroslavice
12.
Michal Ondra
26 let, realitní makléř, Salaš
13.
Renata Brázdilová
48 let, manažerka v bankovnictví, Zlín
14.
PhDr. Vlasta Mayerová
60 let, tajemnice České obuvnické a kožedělné asociace, Zlín
15.
Lukáš Vojtek
40 let, OSVČ, předseda atletického klubu, Kudlov
16.
Ing. Aleš Papadakis
33 let, manažer kvality a IT, Mladcová
17.
Ing. Zdeněk Habáň
54 let, podnikatel, Zlín
18.
Martin Kráľ
25 let, OSVČ, Zlín
19.
PhDr. Mgr. Irena Ondrová
69 let, kulturoložka, místopř. Českého výboru UNICEF, Malenovice
20.
MUDr. Jiří Sýkora
59 let, lékař, Zlín
21.
Radomil Vašík
24 let, profesionální trenér, Zlín
22.
Halka Adamová
45 let, OSVČ, Zlín
23.
Bc. Pavla Blažková
44 let, zdravotně sociální pracovník, Zlín
24.
Ing. Radim Hrubý
63 let, jednatel společnosti, Malenovice
25.
Zdeněk Řihák
61 let, živnostník, Zlín
26.
Ing. Zdeněk Čech
66 let, hokejový trenér, důchodce, Zlín
27.
Jan Wagner
36 let, majitel a jednatel společnosti, Zlín
28.
Ing. Kateřina Kolbová
27 let, účetní, bloggerka, Kudlov
29.
Ing. Zdeněk Valášek
64 let, důchodce, Jaroslavice
30.
Bc. Patrik Hovorka
25 let, student, Zlín
31.
Karel Černoch
25 let, student, Zlín
32.
Veronika Martínková
40 let, živnostnice, Malenovice
33.
Jan Šálek
65 let, pracující důchodce, Zlín
34.
Ing. arch. Jiří Jílek
57 let, projektant-architekt, Kostelec
35.
Ing. Milan Kadlec
67 let, důchodce, Kostelec
36.
Jaroslav Zavadil
20 let, podnikatel, Zlín
37.
Adam Topič
19 let, živnostník, Zlín
38.
Jan Chludil
25 let, finanční poradce, Prštné
39.
Jiří Švehlák
46 let, jednatel, Zlín
40.
Ing. Pavel Sedlák
31 let, zákaznický technolog, Zlín
41.
Pavel Rajnoha
44 let, OSVČ, Zlín
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadíkandidát
1.
MUDr. Miroslav Adámek
55 let, primátor, Zlín
2.
Bc. Kateřina Francová
44 let, náměstkyně primátora, podnikatelka, Zlín
3.
MgA. Petr Michálek
41 let, ředitel MDZ, Zlín
4.
Ondřej Běták
46 let, náměstek primátora, Zlín
5.
RNDr. Bedřich Landsfeld
59 let, náměstek primátora, Malenovice
6.
Mgr. Pavel Simkovič
49 let, zástupce ředitele gymnázia, Kudlov
7.
František Pilka
52 let, ředitel městské společnosti, člen rady města, Zlín
8.
Mgr. Pavel Stojar
44 let, živnostník, novinář, člen rady města, Zlín
9.
Josef Novák
50 let, člen rady města, Příluky
10.
PaedDr. Roman Macek
56 let, sportovní trenér, Zlín
11.
Bc. Milan Baroň
32 let, marketingový manažer, Malenovice
12.
MUDr. Jiří Latta
64 let, primář, Zlín
13.
Jaroslava Müllerová
57 let, ředitelka ZŠ, Zlín
14.
Mgr. Helena Simerská
49 let, manažerka, Zlín
15.
Svatava Juráková
44 let, zdravotní sestra, Zlín
16.
Ing. Jaroslav Vaněk
33 let, spoluzakladatel Zlín Lions, obchodní zástupce, Zlín
17.
Helena Janásková
46 let, vedoucí servisu, Malenovice
18.
Richard Nesvadba
46 let, živnostník, Zlín
19.
Martin Cícha
45 let, podnikatel, Malenovice
20.
Ing. Pavel Michl
44 let, živnostník, Zlín
21.
Josef Zmeškal
62 let, řidič, skladník, Malenovice
22.
Mgr. Svetoslav Točev
46 let, hudebník, pedagog, Mladcová
23.
Ing. Radek Řehák
55 let, živnostník, Štípa
24.
Ing. Jiří Starý
49 let, programátor, Malenovice
25.
Věroslav Horák
59 let, vedoucí provozu, Zlín
26.
Ing. Zbyněk Domanský
55 let, soudní znalec, Jaroslavice
27.
Mgr. Martina Hniličková
53 let, ředitelka ZUŠ Zlín, Jaroslavice
28.
Zdeňka Gajdušková
57 let, celní deklarant, Malenovice
29.
Leoš Novák
44 let, podnikatel, Kudlov
30.
Ing. Pavel Šuráň
45 let, IT specialista, Chlum
31.
Josef Polách
38 let, živnostník, Malenovice
32.
Jakub Severin
50 let, živnostník, Zlín
33.
Mgr. Bc. Kateřina Soukupová
39 let, zástupce ředitele ZŠ, Malenovice
34.
Bc. Jitka Trčalová
44 let, zdravotní sestra, Zlín
35.
Marian Piňos
49 let, manažer, Příluky
36.
Ing. Pavel Rada
43 let, projektový manažer, Zlín
37.
Jitka Bulantová
42 let, manažerka, Malenovice
38.
Martin Urbanec
20 let, student, Prštné
39.
Ing. Radek Sušina
38 let, konstruktér, Malenovice
40.
Lukáš Činč
22 let, obchodní zástupce, Zlín
41.
Marie Vaňková
67 let, důchodkyně, Zlín
Nezávislí a Zelení pro Zlín
pořadíkandidát
1.
Mgr. Tomáš Pasterný
38 let, ředitel IT firmy, pedagog, organizátor akcí, Příluky
2.
RNDr. Martina Vočadlová
35 let, zoolog, Zlín
3.
Ondřej Sladký
45 let, chovatel a prodejce, Zlín
4.
Mgr. Miroslava Gregorová
34 let, pedagog, historik umění, Zlín
5.
Ing. Marek Volařík
42 let, geodet, Zlín
6.
Jana Vybíralová
66 let, účetní a koordinátorka iniciativy CykloZlín, Zlín
7.
Mgr. Lenka Sladká Mikulášková
42 let, vedoucí Speciálně pedagogického centra, psycholog, Zlín
8.
Petr Chlud
63 let, organizátor kulturních akcí a školník, Zlín
9.
Mgr. Veronika Jurčová
38 let, PR, produkční v Městském divadle Zlín, Štípa
10.
Filip Pivoňka
37 let, pracovník v sociálních službách, Zlín
11.
Mgr. Petra Pešková
36 let, učitelka, Zlín
12.
Ing. Petr Jurča
36 let, projektový manažer, Příluky
13.
Bc. Světlana Holešovská
41 let, lektorka angličtiny, Zlín
14.
Ing. Zdenka Habartová
66 let, aktivní značkařka KČT Zlín, důchodkyně, Zlín
15.
Adam Běhula
27 let, živnostník v oblasti péče o zeleň, Zlín
16.
Mgr. Vladislava Dordová
37 let, učitelka, Zlín
17.
Denisa Svačinová
34 let, pokladní, prodavačka, Zlín
18.
František Sedláček
58 let, dělník, Zlín
19.
Kateřina Plšková
26 let, mateřská dovolená, Zlín
20.
Mgr. Barbora Navrátilová Ph.D.
33 let, etnolog, překladatel, Zlín
21.
Bc. Zuzana Böhmová
34 let, account manager v komunikační agentuře, Štípa
22.
Jiřina Kurjaková
64 let, důchodce, Zlín
23.
Bc. Jiří Kouřil
24 let, programátor, Zlín
24.
Kateřina Ireinová
34 let, zaměstnanec v oboru kultury a vzdělávání, Zlín
25.
Pavel Kratinoha
29 let, store manager, Zlín
26.
Ing. Hana Strouhalová
50 let, účetní, Zlín
Nový Impuls pro Zlín
pořadíkandidát
1.
Ing. Jan Hrbáček
40 let, technický nám. OBZOR Zlín,trenér a rozhodčí, Mladcová
2.
prim. MUDr. Ivo Gerych
60 let, prim. gynekol. odd. EUC Kliniky Zlín a.s., Kašava
3.
PaedDr. Věra Dernie
61 let, ředitelka základní školy speciální Zlín, Středová, Kudlov
4.
Jaroslav Kotala
43 let, ředitel Sportovní kluby Zlín z.s., Zlín
5.
Mgr. Zdenka Hubinková
51 let, pedagog ZŠ, lektorka rekvalifikačních kurzů, Mladcová
6.
Mgr. Petr Kopal
59 let, majitel cestovní kanceláře, Příluky
7.
Tomáš Hrabec
36 let, manažer automobilového týmu, Štípa
8.
Ing. Tomáš Vitásek
35 let, OSVČ,předseda spolku Hokejový fanklub, Zlín
9.
MgA. Petr Vacula
44 let, technik výroby v mezinárodní společnosti, Zlín
10.
Robert Kofi Asempa
50 let, mistr světa v kickboxu,dvojnásobný mistr ČR, Zlín
11.
MUDr. Renata Vocelová
48 let, zubní lékařka, Prštné
12.
Radek Kvěťák
47 let, obchodní zástupce, trenér mládeže, Zlín
13.
Mgr. Milan Merva
32 let, osobní fitness trenér, účastník mistrovství světa, Zlín
14.
Bc. Josef Trčka
36 let, senior obchodní manažer, Zlín
15.
Martin Machuča
35 let, IT specialista mezinárodní společnosti, Zlín
16.
Lucie Chandlerová
48 let, lektorka angličtiny, Prštné
17.
Martin Rybáček
29 let, stavbyvedoucí plynárenské společnosti, Mladcová
18.
Zdeněk Kapušňák
43 let, živnostník, Zlín
19.
BS. Adam Cablík
23 let, student University of New York in Prague, Zlín
20.
Jana Maňasová
52 let, ředitelka společnosti Trieste a.s., Zlín
21.
Zdenek Vichorec
65 let, pracovník údržby nemovitostí, Malenovice
22.
Mgr. Barbora Hejtmánková
46 let, marketingový specialista, Zlín
23.
Roman Kneisl
33 let, developer, Záhlinice
24.
Vladimíra Podlezová
39 let, učitelka baletní školy, Prštné
25.
Karel Turovský
62 let, masér, Mladcová
26.
Kateřina Hodulíková
36 let, administrátorka, Zlín
27.
Tomáš Holášek
49 let, prodavač, Prštné
28.
Mgr. Jana Šuterová
41 let, živnostník, majitelka obchodu Hravé ruce Zlín, Zlín
29.
Radim Antonovič
37 let, manager finanční skupiny, Zlín
30.
Jiří Koubský
36 let, profesionální sportovec, trenér mládeže, Zlín
31.
Monika Kráčalíková
51 let, administrativní pracovnice, Prštné
32.
Pavel Valášek
68 let, senior, Zlín
33.
Karel Pekáček
43 let, realitní manažer, Zlín
34.
Ivana Krejčiříková
51 let, knihařka, Malenovice
35.
Zdeněk Škuta
76 let, senior, Prštné
36.
Michal Křen
35 let, výrobce manipulační techniky, Příluky
37.
Zdeněk Gistr
36 let, obráběč strojů v mezinárodní firmě, trenér mládeže, Malenovice
38.
Josef Čmelák
70 let, senior, Malenovice
39.
Antonín Parolek
69 let, tajemník Staré gardy fotbalového Zlína, Zlín
40.
MUDr. Hana Tkadlecová
46 let, epidemioložka a lékařka ordinace cestovní medicíny, Zlín
41.
Jiří Moučka
62 let, živnostník, výrobce klíčů, nouzové otvírání dveří, Zlín
ČSSD s podporou SPOZ a nezávislých
pořadíkandidát
1.
MVDr. Michael Javora
53 let, vet. lékař, předseda Morav. rybářského svazu Zlín, Zlín
2.
Dagmar Jüngerová
50 let, ekonomka, Kostelec
3.
Ing. Antonín Prokeš
42 let, středoškolský učitel, ekonom, Zlín
4.
Ing. Václav Tomášek CSc.
63 let, ředitel stroj. firmy, zakl.čl. "Aliance voda Zlín", Malenovice
5.
Mgr. Pavel Růžička
32 let, zástupce ředitele základní školy, Zlín
6.
Ing. Milan Kristek
53 let, projektový manažer, Příluky
7.
Ing. Jiří Králíček
71 let, technolog kůže, gumy a plastických hmot, Mladcová
8.
Ing. Jiří Macháček Ph.D.
60 let, VŠ pedag. UTB, před.spol. "Za otevř.a prosp.Zlín", Zlín
9.
Mgr. Zbyněk Válek
35 let, učitel, čl.spol. "Za otevřený a prosperující Zlín", Zlín
10.
MUDr. Radim Jünger
56 let, chirurg, traumatolog, lékař ČHR žen do 18 let, Kostelec
11.
Jindřich Talpa
65 let, informatik, tajem. Zákl. org. Čes. zahrád. svazu, Zlín
12.
Ludmila Křížanová
75 let, ředitelka Domu kultury Zlín, Štípa
13.
Jitka Kejřová
56 let, starostka Tělocvičné jednoty Sokol Zlín, Zlín
14.
Mgr. Zdeněk Melichárek Ph.D.
58 let, ředitel Ústavu tělesné výchovy UTB, Zlín
15.
Jaroslav Janeba
71 let, tren. vzpírání, před. oddílu a jednat. TJ Sokol JS, Zlín
16.
Bc. Nikola Kováříková
25 let, studentka, Napajedla
17.
Martin Hrubý
40 let, strážný, Zlín
18.
Aleš Mědílek
59 let, taneční mistr, majitel taneční školy, Štípa
19.
Ing. Jaroslav Matoušek
73 let, energetik, čl.výboru MO Českého svazu včelařů Zlín, Zlín
20.
Alois Štětkář
58 let, živnostník, starosta Sb. dobr. hasičů Zlín-Prštné, Prštné
21.
Mgr. Hana Vařáková
51 let, ředitelka MŠ, bývalá ředitelka ČČK Zlín, Zlín
22.
Ing. Otto Hrbáček
59 let, obchodní zástupce, středoškolský pedagog, Zlín
23.
Šárka Vrbovská DiS.
48 let, účetní, čl.spol. "Za otevřený a prosperující Zlín", Velíková
24.
Helena Frkalová
60 let, předsedkyně spolku Zelené bydlení, Chlum
25.
Josef Slezák
70 let, lekt.Českomorav.mysl.jedn.Zlín, před.střel.komise, Zlín
26.
Alena Kurtinová
45 let, zdravotní sestra, Malenovice
27.
Jarmila Ferusová
73 let, předsedkyně Okresní organizace SPCCH, Příluky
28.
Mgr. Petr Olbort
46 let, advokát, Zlín
29.
Ing. Karel Rozkošný
66 let, trenér atletiky - SK Zlín, Zlín
30.
Miloš Gajdošík
52 let, hudebník, Štípa
31.
Mgr. Pavel Bráblík
67 let, ředitel SOS linky Zlín, Kostelec
32.
Renata Anna Pražáková
52 let, učitelka odborného výcviku, technolog, Zlín
33.
Ing. Pavel Rádl
67 let, jedn. firmy Orco Zlín - výroba indiv.ortoped.obuvi, Zlín
34.
Ing. et Ing. Vladimír Drtil
73 let, energetik, čestný předseda ČSSD Zlín, Prštné
35.
Zdenka Hamalčíková
40 let, podnikatelka, Zlín
36.
Ing. Jitka Konečná
73 let, jednatelka společnosti, Zlín
37.
Ondřej Růžička
27 let, mistr speciální výroby, Zlín
38.
Hana Juráková
62 let, organizační pracovnice, Zlín
39.
Jana Greslová
56 let, ekonomka v dětském domově, Zlín
40.
Miloslav Regner
68 let, ředitel Barum Czech Rally Zlín, Zlín
41.
MUDr. Lubomír Nečas
63 let, všeob.praktický a sportov.lékař.,býv.náměs.hejt.ZK, Zlín
Česká pirátská strana
pořadíkandidát
1.
Ing. Jiří Jaroš
43 let, IT technik, Zlín
2.
Jakub Stacke
29 let, pracovník klientského centra, Mladcová
3.
Bc. Milan Klajn
41 let, plavčík, Zlín
4.
Matěj Krajča
21 let, obchodní zástupce, Zlín
5.
Martina Urbánková
36 let, asistentka, Zlín
6.
Ing. Marek Jurča
25 let, Ph. D. student, Zlín
7.
Tereza Šprenclová
19 let, studentka, Zlín
8.
Ing. Mgr. Zuzana Fišerová
38 let, ekonom, Zlín
9.
Mgr. Roman Herink
55 let, speciální pedagog, Zlín
10.
Ing. Bc. Irena Drofová
36 let, marketingový specialista, Zlín
11.
Ing. Petr Stloukal Ph.D.
33 let, technolog, Zlín
12.
Ing. Kateřina Růžičková
30 let, vedoucí městského informačního centra Kunovice, Zlín
13.
Eliška Holšánová
24 let, ekonom, Zlín
14.
Ing. Michaela Jordánová
34 let, mateřská dovolená, Zlín
15.
Lucia Šiřinová
37 let, produktový manažer, Zlín
16.
Ing. Jiří Blažek
62 let, jednatel, Prštné
17.
Rudolf Dostálek
30 let, rehabilitační pracovník, Prštné
18.
Miroslav Šiřina
37 let, OSVČ, Zlín
19.
Vladimír Bělík
30 let, technolog, Zlín
20.
Zuzana Ingrová
24 let, obchodní zástupce, Zlín
21.
Adam Gregar
39 let, produktový manažer, Malenovice
22.
Pavel Vlček
22 let, student VŠ, Zlín
23.
Jakub Beránek
29 let, odborný prodejce, Štípa
24.
Jindřich Kovařík
30 let, obchodní manažer, Zlín
25.
Eliška Chmelařová
20 let, studentka, Zlín
26.
Filip Vlašic
26 let, pracovník v pohostinství, Zlín
27.
Jiří Robenek
28 let, živnostník, Malenovice
28.
Aleš Velísek
32 let, podnikatel, Zlín
29.
Zuzana Králíková
34 let, plavčík, Zlín
30.
Jitka Mičková
34 let, referentka, Zlín
31.
Jiří Kužel
34 let, QA Engineer, Mladcová
32.
Kateřina Plšková
28 let, obchodní referentka, Zlín
33.
Martin Šimčík
22 let, elektrotechnik, Zlín
34.
Ondřej Vlček
20 let, memer, Zlín
35.
Roman Krajča
47 let, OSVČ, Zlín
36.
Marek Marušák
40 let, pracovník v energetice, Zlín
37.
Petra Šímová
39 let, kuchařka, Zlín
38.
Ing. Martin Holek
26 let, technolog, Malenovice
39.
Ing. Alena Dobešová
28 let, předsedkyně spolku Udržitelný Zlín, Mladcová
40.
Lucien Vaculín
27 let, obchodní zástupce, Zlín
41.
Radomír Čuřík
38 let, sazeč, Zlín
ANO 2011
pořadíkandidát
1.
Ing. Roman Kaňovský MBA
42 let, ředitel divize logistiky, Zlín
2.
Ing. et Ing. Jiří Korec
32 let, náměstek primátora města Zlína, Zlín
3.
Dana Kovaříková
57 let, obchodní manažerka, Zlín
4.
Michal Čížek
37 let, jednatel společnosti, Zlín
5.
Ing. Tomáš Krajíček
31 let, vedoucí obchodní sítě, Kostelec
6.
Mgr. Pavel Brada
39 let, vedoucí právního oddělení, Zlín
7.
Ing. David Vychytil
40 let, jednatel společnosti, Zlín
8.
Jana Bazelová
49 let, radní města Zlína, OSVČ, Štípa
9.
Ing. Jiří Sukop
59 let, statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje, Kostelec
10.
Václav Kovář
26 let, asistent poslance parlamentu ČR, Zlín
11.
Ing. Miriam Chmelová Holbová MBA
36 let, finanční ředitelka, Zlín
12.
MUDr. Zdeněk Lacina
63 let, lékař, Zlín
13.
Mgr. Libor Žilka
45 let, školní inspektor, Vsetín
14.
Bc. Miroslav Štarha
31 let, provozní hotelu, Štípa
15.
Ing. Martin Rakušan
33 let, obchodní manažer, Louky
16.
Mgr. Zdenka Žáková
70 let, důchodce, Zlín
17.
Josef Vysloužil
66 let, důchodce, Mladcová
18.
Ing. Ladislav Axler
68 let, důchodce, Zlín
19.
Marek Novák
42 let, poslanec, Zlín
20.
Antonín Hráček
73 let, důchodce, Malenovice
21.
Ing. Bohumil Drábek
77 let, důchodce, Zlín
22.
Ing. Jan Staroba
60 let, ředitel společnosti, Zlín
23.
Ing. Martin Mlčák
40 let, učitel, správce IT zařízení, Zlín
24.
Mgr. Marta Drábková
75 let, důchodce, Zlín
25.
Ing. Stanislav Vrbík
83 let, důchodce, Zlín
26.
Ing. Mgr. Lucie Pluhařová
37 let, key account manager, Zlín
27.
Marcela Belantová
47 let, prodavačka, Zlín
28.
Adam Jurník
27 let, umělecko - technický pracovník, Zlín
29.
Ondřej Slezák
31 let, OBZP, Zlín
30.
Bc. Jana Květáková
55 let, asistentka, Louky
31.
Daniel Michnáč
33 let, strojař, Zlín
32.
Mgr. Markéta Forejtarová
47 let, speciální pedagog, Kostelec
33.
Martina Kubová
48 let, OSVČ, učitelka odborného výcviku, Zlín
34.
Mgr. Kateřina Zubková
40 let, právník, Zlín
35.
Lenka Hyklová
46 let, účetní, Malenovice
36.
Ing. Irena Šuranská
35 let, asistentka ředitele Divize, Mladcová
37.
Ing. Filip Sokol
31 let, inženýr vývoje v motorsportu, Zlín
38.
MUDr. Natálie Sukop Špůrková
35 let, lékařka, Příluky
39.
Petr Mňačko
28 let, úvěrový a investiční specialista, Zlín
40.
Jan Marek
19 let, student, Zlín
41.
Radim Chmela
36 let, technik, Zlín
Zlín 21
pořadíkandidát
1.
Ing. Čestmír Vančura
64 let, spolumajitel a před. dozorčí rady sp. Kovárna VIVA, Zlín
2.
prof. Ing. Petr Sáha CSc.
70 let, rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Mladcová
3.
Barbora Martinková MSc.
29 let, koordinátorka pro zahraniční činnost, Hovězí
4.
Ing. Tomáš Dudák
42 let, generální ředitel SPUR a.s., Zlín
5.
Mgr. Jaroslav Juráš
38 let, advokát, Příluky
6.
Dušan Sviečka
41 let, projektový manažer, Zlín
7.
Mgr. Martin Pášma
46 let, ředitel Zlínský zámek o.p.s., Kudlov
8.
Karel Kolínský
54 let, obchodní ředitel KOMA MODULAR s.r.o., Zlín
9.
Ing. Kateřina Martykánová
41 let, PR manažerka, Zlín
10.
prof. Ing. Berenika Hausnerová Ph.D.
47 let, ředitelka Ústavu výr. inženýrství UTB,Vys. pedagog, Zlín
11.
Ing. Milan Tůma
64 let, jednatel a obch.ředitel AXIOM TECH s.r.o., Zlín
12.
Ing. Petr Minařík
40 let, ředitel výr. závodu Trelleborg Zlín, Zlín
13.
MgA. Ladislav Škoda
41 let, šéfdesigner společnosti TESCOMA, Kudlov
14.
doc. MgA. Petr Stanický M.F.A.
43 let, vysokoškolský pedagog, výtvarný umělec, Uhříněves
15.
Mgr. Michal Pernička Ph.D.
41 let, klinický psycholog, Zlín
16.
ak. soch. Radim Hanke
55 let, akademický sochař, Zlín
17.
Mgr. et Mgr. Šárka Štěpáníková
31 let, fundraiser, Otrokovice
18.
Jiří Teplinec
43 let, člen představenstva SPUR a.s., Prštné
19.
Ing. Vladimír Polášek
42 let, generální ředitel VITAR s.r.o., Mladcová
20.
Adam Hykl
42 let, vedoucí provozu Kovárna VIVA a.s., Malenovice
21.
Ing. Dalibor Kolář
57 let, jednatel K.L.F. s.r.o., Malenovice
22.
Ing. Jiří Švec
38 let, IS/IT Manažer ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s., Zlín
23.
Kateřina Beníčková DiS.
48 let, jednatelka lékárny Salvia - lékárna s.r.o., Zlín
24.
Ing. Jiří Havlík
68 let, předseda představenstva Pozimos, a.s., Zlín
25.
Ing. Miroslav Zárecký
50 let, IT specialista, Kudlov
26.
Martina Kovaříková
44 let, fyzioterapeutka, Kudlov
27.
Mgr. Veronika Kopečková
31 let, advokátka, Zlín
28.
Ing. Ondřej Beneš
26 let, ved.střediska inovací ZPS-FRÉZ. NÁSTROJE a.s., Zlín
29.
Magda Jaroňková
47 let, obchodní referentka, Zlín
30.
Dominik Prachař
23 let, student Lékařské fakulty Univerzity Palackého, Zlín
31.
Mgr. Marek Obdržálek
68 let, orchestrální hráč,uměl. manažer, hud. pedagog, Zlín
32.
Ondřej Kuba
24 let, student FAME, UTB obor Veř. správa a reg. rozvoj, Zlín
33.
Mgr. Klára Slívová
24 let, advokátní koncipientka, Prštné
34.
Oldřich Drahoš
64 let, živnostník, Kostelec
35.
MUDr. Sylva Masná
62 let, lékařka, Zlín
36.
Bc. Eliška Hejdová
33 let, módní návrhářka, Zlín
37.
Monika Siegelová
38 let, pedagog ZUŠ, Zlín
38.
Martin Běhal
30 let, marketingový specialista, Příluky
39.
Mgr. Vendula Velísková
31 let, mediální konzultant, Sazovice
40.
Ing. Jakub Řeha
35 let, systémový administrátor SW, Zlín
41.
Ing. Petr Říman
42 let, projektant, Příluky
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadíkandidát
1.
Ing. Stanislav Skála
67 let, ekonomický poradce - konzultant, Malenovice
2.
František Klásek
62 let, bezpečnostní pracovník, Zlín
3.
Stanislav Krček
69 let, předseda TJ Olympia Zlín, mezinárodní rozhodčí, Zlín
4.
MUDr. Vladimír Zlínský
54 let, lékař, Zlín
5.
Pavel Sekula
55 let, předseda Aliance voda Zlínsku, Zlín
6.
Ing. Eva Bartůšková
49 let, obchodní manažer, Prštné
7.
Alexandr Škrábal
57 let, živnostník, Zlín
8.
Mgr. Jindřich Žaludek
63 let, fyzik, Zlín
9.
Milan Podešva
52 let, pracovník ve službách, Zlín
10.
Karel Výmola
61 let, technik, Malenovice
11.
Katka Pisarčíková
67 let, účetní a daňový poradce, Zlín
12.
Oliver Chripko
25 let, pracovník ve službách, Zlín
13.
Jiří Batěk
31 let, bezpečnostní pracovník, Zlín
14.
Radek Kolář
55 let, skladník, Zlín
15.
Jaroslav Václavík
66 let, masér, Zlín
16.
Ing. Petr Vavruša
53 let, správce databáze/živnostník, Zlín
17.
Ilona Mihalová
41 let, ošetřovatelka, Zlín
18.
Nataša Juříková
22 let, referentka obchodu, Prštné
19.
Rostislav Koplík
47 let, hudebník/učitel, Zlín
20.
Ing. Zdeňka Vašková DiS.
39 let, provozní restaurace, Mladcová
21.
Vlastimil Polepil
61 let, autodopravce, Lužkovice
22.
Pavla Slováková
53 let, pracovník obchodu, Zlín
23.
Ing. Oldřich Havrlant
30 let, konstruktér, Zlín
24.
Petr Maštera
50 let, dílenský plánovač, Zlín
25.
Jiří Horčica
32 let, řidič sanitního vozu, Zlín
26.
Jaroslav Mihal
43 let, kovář, Zlín
27.
Aleš Kynčl
57 let, zaměstnanec pošty, Zlín
28.
Jana Jašková
30 let, office manager, Zlín
29.
Dagmar Stehlíková
61 let, pracovnice úklidu, Zlín
30.
Kateřina Sekulová
42 let, operátor, Zlín
31.
David Dostálek
47 let, dělník, Zlín
32.
Aleš Bieronski
41 let, pojišťovací agent, Zlín
33.
Jaroslav Vlček
46 let, dělník, Zlín
34.
Jaroslav Juřík
54 let, dělník, Prštné
35.
Stanislav Šafář
64 let, administrativní právník, Zlín
36.
Tomáš Tesař
29 let, vizuální kontrolor, Zlín
37.
David Mihal
24 let, kovář, Zlín
38.
Jana Horčicová
31 let, skladník, Zlín
39.
Miroslava Ovčáčková
68 let, důchodce, Zlín
40.
Marie Šůstková
73 let, ekonom, Zlín
41.
Martin Stehlík
30 let, strojař, Zlín
Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN
pořadíkandidát
1.
PhDr. Mgr. Ivo Mitáček
46 let, odborník na krizovou komunikaci a bezpečnost, Kostelec
2.
Ing. Jiří Procházka MBA
58 let, jednatel spol.,člen zdrav.výboru Zastupitelstva ZK, Zlín
3.
David Nepimach
44 let, odborník pro obchod a podnikání, Zlín
4.
Ivo Valenta
62 let, senátor, podnikatel, Prštné
5.
Jiří Švirák
30 let, zakladatel a manažer Slevíci.cz, Bitcoin iniciátor, Zlín
6.
Bc. Marie Hejtmánková
69 let, důchodkyně, porodní asistentka, Zlín
7.
Ing. Petr Šandor
42 let, odborník v oblasti ochrany životního prostředí, Příluky
8.
Mgr. Jan Vodák Ph.D.
48 let, pedagog, personální poradce, Zlín
9.
Ing. Eva Hověžáková MBA
44 let, manažerka,sales&marketing farmacie,zdravotnictví, Zlín
10.
Miroslav Okál
48 let, sportovec, obchodník, Zlín
11.
Eva Kedrušová
43 let, zdravotní sestra, předsedkyně škol.rady 16.ZŠ Zlín, Zlín
12.
Mgr. David Vyplel
42 let, pedagog, Zlín
13.
Mgr. Michaela Mitáčková
40 let, výkonná ředitelka, Kostelec
14.
David Mikulášek
29 let, pracovník IT, Zlín
15.
Petr Martoni
44 let, jednatel společnosti, Zlín
16.
Ing. Petr Novák Ph.D.
39 let, vysokoškolský pedagog, start-up poradce, Prštné
17.
Bc. Martina Kovalčíková
37 let, projektová manažerka dětských skupin a mikrojeslí, Zlín
18.
František Evják
40 let, tenisový trenér, Zlín
19.
David Horenský
25 let, obchodní specialista, Zlín
20.
Jan Boček
18 let, student, Kudlov
21.
Ing. Marek Skoupilík
32 let, ekonom, Příluky
22.
Pavel Plička
51 let, CEO, mlynář, Zlín
23.
Josef Jasenský
70 let, důchodce, předseda Senior klubu Zlín, Zlín
24.
Václav Nuhlíček
40 let, živnostník, Štípa
25.
Hana Czvalingová DiS.
52 let, sociální pracovnice, Zlín
26.
Bc. Kateřina Janišková
30 let, asistentka servisu vozidel, Zlín
27.
Diana Nepimachová
23 let, úvěrová a bankovní specialistka, Zlín
28.
Bc. Michal Šebák
41 let, obchodní manažer, Zlín
29.
Ing. Miroslav Benroth
54 let, ředitel cestovní kanceláře, Kostelec
30.
Ing. Miroslav Grepl
67 let, živnostník, Příluky
31.
Jakub Machalíček
24 let, výrobní technik, Zlín
32.
František Horák
65 let, odborník na termické využití odpadu, Zlín
33.
Marie Nepimachová
33 let, zdravotní sestra na mateřské dovolené, Zlín
34.
Ing. Jana Ježíková
43 let, analytik, manažer kvality, Zlín
35.
PaedDr. Jan Procházka
82 let, důchodce, učitel, Zlín
36.
Marie Šviráková
55 let, ošetřovatelka, Mladcová
37.
Ing. Petr Starosta
69 let, důchodce,znalec v ob.ochrana dřeva zabud. ve stav., Zlín
38.
Tomáš Kolárik
25 let, student, Zlín
39.
Lenka Mrlíková
61 let, spisová pracovnice KNTB Zlín, Malenovice
40.
Jana Tomášková
37 let, mzdová účetní, Zlín
41.
Mgr. Ondřej Plaček
37 let, pedagog, Malenovice
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz