iDNES.cz / Volby

  • Pondělí 19. listopadu 2018 Alžběta

Výsledky pro zastupitelstvo města Zlín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
38,93 %
volební účast

Celkem se volí 41 zastupitelů

Legenda

9ANO

9STAN

7Z21

5KDU-ČSL

3Svobod+Soukrom

3ODS

3Piráti

2SPD

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (18,81 % hlasů)
obhajuje 8 mandátů, strana získala 168 464 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (18,58 % hlasů)
obhajuje 18 mandátů, strana získala 166 353 hlasů (obsadili 9 mandátů)
9
Zlín 21 (15,05 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 134 809 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (10,23 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 91 617 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN (6,97 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 62 389 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (6,83 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 61 191 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Česká pirátská strana (6,12 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 54 827 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,59 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 50 076 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ČSSD s podporou SPOZ a nezávislých (4,17 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 37 352 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Komunistická strana Čech a Moravy (3,71 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 33 191 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Nový Impuls pro Zlín (3,1 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 27 772 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Nezávislí a Zelení pro Zlín (0,83 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 421 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20119 mandátů
18,81 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. et Ing. Jiří Korec

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

32let, náměstek primátora města Zlína, Zlín
4 735
2.
Ing. Roman Kaňovský, MBA

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

42let, ředitel divize logistiky, Zlín
4 548
3.
Dana Kovaříková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 3

57let, obchodní manažerka, Zlín
4 368
4.
Michal Čížek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

37let, jednatel společnosti, Zlín
4 288
5.
Ing. Tomáš Krajíček

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

31let, vedoucí obchodní sítě, Kostelec
4 300
6.
Mgr. Pavel Brada

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 6

39let, vedoucí právního oddělení, Zlín
4 373
7.
Ing. David Vychytil

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 7

40let, jednatel společnosti, Zlín
4 304
8.
Jana Bazelová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 8

49let, radní města Zlína, OSVČ, Štípa
4 398
9.
Ing. Jiří Sukop

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

59let, statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje, Kostelec
4 334
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ9 mandátů
18,58 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Miroslav Adámek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

55let, primátor, Zlín
5 452
2.
Bc. Kateřina Francová

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 2

44let, náměstkyně primátora, podnikatelka, Zlín
4 776
3.
MgA. Petr Michálek

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 3

41let, ředitel MDZ, Zlín
4 729
4.
Mgr. Pavel Simkovič

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 6

49let, zástupce ředitele Gymnázia, Kudlov
4 631
5.
RNDr. Bedřich Landsfeld

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 5

59let, náměstek primátora, Malenovice
4 592
6.
Ondřej Běták

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 4

46let, náměstek primátora, Zlín
4 446
7.
František Pilka

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 7

52let, ředitel městské společnosti, člen rady města, Zlín
4 266
8.
Mgr. Pavel Stojar

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 8

44let, živnostník, novinář, člen rady města, Zlín
4 341
9.
Josef Novák

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 9

50let, člen rady města, Příluky
4 291
Zlín 217 mandátů
15,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Čestmír Vančura

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 1

64let, spolumajitel a před. dozorčí rady sp. Kovárna VIVA, Zlín
4 741
2.
prof. Ing. Petr Sáha, CSc.

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 2

70let, rektor Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Mladcová
4 292
3.
Mgr. Martin Pášma

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 7

46let, ředitel Zlínský zámek o.p.s., Kudlov
3 734
4.
Ing. Tomáš Dudák

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 4

42let, generální ředitel SPUR a.s., Zlín
3 719
5.
Barbora Martinková, MSc.

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 3

29let, koordinátorka pro zahraniční činnost, Hovězí
3 527
6.
Mgr. Jaroslav Juráš

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 5

38let, advokát, Příluky
3 472
7.
Dušan Sviečka

kandidátní listina: Zlín 21
pořadí na kandidátce: 6

41let, projektový manažer, Zlín
3 431
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová5 mandátů
10,23 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Aleš Dufek

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

44let, advokát, zastupitel ZK, zastupit.stat.města Zlín, Zlín
3 255
2.
Mgr. Miroslav Kašný

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

58let, radní Zl. kraje, zastup.stat.města Zlín,.hudebník, Zlín
2 881
3.
Michaela Blahová

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 8

49let, radní Zlínského kraje, Velíková
2 483
4.
Jaromír Schneider

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

52let, ved.dotač.projektů, starosta Orla jednoty Zlín, Zlín
2 458
5.
Vojtěch Volf

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 4

30let, zástupce strojírenské společnosti, Zlín
2 279
Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN3 mandáty
6,97 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Mgr. Ivo Mitáček

kandidátní listina: Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN
pořadí na kandidátce: 1

46let, odborník na krizovou komunikaci a bezpečnost, Kostelec
2 916
2.
Ivo Valenta

kandidátní listina: Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN
pořadí na kandidátce: 4

62let, senátor, podnikatel, Prštné
2 000
3.
Miroslav Okál

kandidátní listina: Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN
pořadí na kandidátce: 10

48let, sportovec, obchodník, Zlín
1 907
Občanská demokratická strana3 mandáty
6,83 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Pavel Konečný

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

47let, lékař-psychiatr, Zlín
1 959
2.
Miroslav Chalánek

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

55let, regionální ředitel, Zlín
1 789
3.
Mgr. Hynek Steska

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 9

59let, ředitel školy, Zlín
1 774
Česká pirátská strana3 mandáty
6,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jiří Jaroš

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

43let, IT technik, Zlín
1 940
2.
Ing. Mgr. Zuzana Fišerová

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 8

38let, ekonom, Zlín
1 542
3.
Bc. Milan Klajn

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 3

41let, plavčík, Zlín
1 517
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)2 mandáty
5,59 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Pavel Sekula

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 5

55let, předseda Aliance voda Zlínsku, Zlín
1 611
2.
MUDr. Vladimír Zlínský

kandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
pořadí na kandidátce: 4

54let, lékař, Zlín
1 464

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
8+19
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
18-99
Zlín 21
0+77
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
0+55
Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN
0+33
Občanská demokratická strana
0+33
Česká pirátská strana
0+33
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
0+22
ČSSD s podporou SPOZ a nezávislých
000
Komunistická strana Čech a Moravy
3-30
Nový Impuls pro Zlín
000
Nezávislí a Zelení pro Zlín
000
Česká strana sociálně demokratická
6-60
Koalice KDU-ČSL a Z21
6-60
Zvolte obec Účast
Bělov 76,83 %
Biskupice 50,17 %
Bohuslavice nad Vláří 78,80 %
Bohuslavice u Zlína 60,06 %
Bratřejov 67,24 %
Brumov-Bylnice 51,42 %
Březnice 58,57 %
Březová 48,07 %
Březůvky 60,63 %
Dešná 70,59 %
Dobrkovice 55,96 %
Dolní Lhota 38,25 %
Doubravy 67,82 %
Drnovice 76,36 %
Držková 64,09 %
Fryšták 52,45 %
Halenkovice 59,50 %
Haluzice 78,79 %
Horní Lhota 68,63 %
Hostišová 30,56 %
Hrobice 44,62 %
Hřivínův Újezd 51,11 %
Hvozdná 56,48 %
Jasenná 52,50 %
Jestřabí 66,95 %
Kaňovice 53,19 %
Karlovice 62,56 %
Kašava 59,50 %
Kelníky 80,16 %
Komárov 49,10 %
Křekov 75,00 %
Lhota 64,03 %
Lhotsko 37,72 %
Lípa 64,99 %
Lipová 65,71 %
Loučka 63,92 %
Ludkovice 59,62 %
Luhačovice 47,80 %
Lukov 57,87 %
Lukoveček 72,27 %
Lutonina 72,75 %
Machová 60,31 %
Mysločovice 66,67 %
Napajedla 46,06 %
Návojná 69,78 %
Nedašov 55,12 %
Nedašova Lhota 62,12 %
Neubuz 60,11 %
Oldřichovice 61,54 %
Ostrata 59,71 %
Otrokovice 37,45 %
Petrůvka 63,90 %
Podhradí 64,71 %
Podkopná Lhota 79,08 %
Pohořelice 56,09 %
Poteč 68,29 %
Pozlovice 63,96 %
Provodov 66,82 %
Racková 58,50 %
Rokytnice 56,77 %
Rudimov 66,50 %
Sazovice 50,75 %
Sehradice 70,54 %
Slavičín 48,13 %
Slopné 70,55 %
Slušovice 49,01 %
Spytihněv 37,94 %
Šanov 69,65 %
Šarovy 73,39 %
Štítná nad Vláří-Popov 57,48 %
Tečovice 52,31 %
Tichov 83,06 %
Tlumačov 41,59 %
Trnava 58,69 %
Ublo 69,29 %
Újezd 53,68 %
Valašské Klobouky 53,60 %
Velký Ořechov 67,76 %
Veselá 64,89 %
Vizovice 46,88 %
Vlachova Lhota 66,13 %
Vlachovice 57,53 %
Vlčková 66,07 %
Všemina 55,63 %
Vysoké Pole 66,97 %
Zádveřice-Raková 61,46 %
Zlín 38,93 %
Želechovice nad Dřevnicí 53,60 %
Žlutava 60,21 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz