Výsledky pro obec Dolní Lutyně Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
43,65 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
7STAN
2ANO
1NEZ
1ČSSD
1KDU-ČSL
1KSČM
1SPD
1
Počet zvolených zastupitelů v obci
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (39,67 % hlasů)obhajuje 6 mandátů, strana získala 10 166 hlasů (obsadili 7 mandátů) | |
7 | |
ANO 2011 (15,12 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 876 hlasů (obsadili 2 mandáty) | |
2 | |
NEZÁVISLÍ (9,82 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 517 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Česká strana sociálně demokratická (8,45 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 165 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (8,33 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 135 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy (7,77 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 1 992 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (5,76 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 476 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Soužití-Wspólnota (5,07 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 300 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 |
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 7 mandátů 39,67 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Pavel Buzekkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 1 214 |
2. | Mgr. Marcel Figurakandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 864 |
3. | Ing. Pavel Makoveckandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 810 |
4. | Ing. Pavel Lukaštíkkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 714 |
5. | Jan Wolfkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 676 |
6. | Bc. Jan Szturckandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 584 |
7. | Mgr. Pavel Kubínekkandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 694 |
ANO 2011 | 2 mandáty 15,12 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jaroslav Svobodakandidátní listina: ANO 2011 | 351 |
2. | Michaela Wotkekandidátní listina: ANO 2011 | 347 |
NEZÁVISLÍ | 1 mandát 9,82 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Bc. Jan Fismolkandidátní listina: NEZÁVISLÍ | 391 |
Česká strana sociálně demokratická | 1 mandát 8,45 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Terezie Kantorovákandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 328 |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 1 mandát 8,33 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Jana Josiekovákandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 495 |
Komunistická strana Čech a Moravy | 1 mandát 7,77 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Tadeáš Janiczekkandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy | 189 |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) | 1 mandát 5,76 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Theodor Bystroňkandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) | 157 |
Soužití-Wspólnota | 1 mandát 5,07 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Jan Czapekkandidátní listina: Soužití-Wspólnota | 207 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ | 6 | +1 | 7 | |
ANO 2011 | 0 | +2 | 2 | |
NEZÁVISLÍ | 2 | -1 | 1 | |
Česká strana sociálně demokratická | 2 | -1 | 1 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 | -1 | 1 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 2 | -1 | 1 | |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) | 0 | +1 | 1 | |
Soužití-Wspólnota | 0 | +1 | 1 | |
COEXISTENTIA | 1 | -1 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Albrechtice | 51,19 % |
Bohumín | 37,95 % |
Český Těšín | 39,32 % |
Dětmarovice | 44,18 % |
Dolní Lutyně | 43,65 % |
Doubrava | 47,88 % |
Havířov | 31,23 % |
Horní Bludovice | 60,85 % |
Horní Suchá | 35,01 % |
Chotěbuz | 56,81 % |
Karviná | 32,04 % |
Orlová | 30,47 % |
Petrovice u Karviné | 49,00 % |
Petřvald | 36,97 % |
Rychvald | 42,35 % |
Stonava | 61,09 % |
Těrlicko | 48,56 % |