iDNES.cz / Volby

  • Čtvrtek 13. prosince 2018 Lucie

Výsledky pro obec Bohumín Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
37,95 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

16ČSSD

4ANO

1KSČM

1Piráti

1ODS

Počet zvolených zastupitelů v obci

Česká strana sociálně demokratická (57,12 % hlasů)
obhajuje 14 mandátů, strana získala 81 953 hlasů (obsadili 16 mandátů)
16
ANO 2011 (16,22 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 23 272 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Komunistická strana Čech a Moravy (6,79 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 9 739 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká pirátská strana (5,94 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 519 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Občanská demokratická strana (5,12 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 7 348 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
BOHUMÍNSKÁ 4KOALICE (4,78 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 6 864 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
NEZÁVISLÍ (2,56 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 3 678 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Dobrá volba 2016 (1,47 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 109 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Česká strana sociálně demokratická16 mandátů
57,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Petr Vícha

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

55let, starosta města, Bohumín - Pudlov
4 160
2.
Ing. Lumír Macura

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

57let, místostarosta města, Bohumín - Záblatí
3 775
3.
Igor Bruzl

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 3

42let, místostarosta města, Bohumín - Nový Bohumín
3 742
4.
Mgr. Věra Palková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 4

69let, důchodkyně, Bohumín - Šunychl
3 638
5.
MUDr. Vojtěch Balcárek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 5

47let, lékař, Bohumín - Záblatí
3 808
6.
Ing. Yvona Placzková

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 6

54let, ekonomka, Bohumín - Nový Bohumín
3 599
7.
Mgr. Adrian Kuder

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 7

37let, ředitel ZŠ, Bohumín - Starý Bohumín
3 651
8.
Ing. Aleš Drobek

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 8

41let, překladatel, Bohumín - Nový Bohumín
3 587
9.
Kamila Smigová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 9

63let, předsedkyně spolku Maryška, Bohumín - Nový Bohumín
3 591
10.
Ing. Jiří Knot

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 10

56let, projektový manažer, Bohumín - Záblatí
3 543
11.
Adam Csakvary

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 11

29let, OSVČ - masér, Bohumín - Nový Bohumín
3 574
12.
Vilém Bannert

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 12

76let, důchodce, Bohumín - Nový Bohumín
3 544
13.
Dušan Socha

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 13

27let, zástupce vedoucího sportovního střediska, Bohumín - Záblatí
3 576
14.
MUDr. Svatopluk Němeček

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 14

46let, ředitel nemocnice, Bohumín - Nový Bohumín
3 582
15.
Mgr. Petra Kalichová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 15

49let, vedoucí centra pro rodiny s dětmi, Bohumín - Nový Bohumín
3 545
16.
Jaroslav Kalous

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 16

46let, vedoucí sportu domu dětí a mládeže, Bohumín - Starý Bohumín
3 551
ANO 20114 mandáty
16,22 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Andrea Babišová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

46let, poslanec Parlamentu ČR, Bohumín - Nový Bohumín
1 223
2.
Vilma Valentová Urbančíková

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

49let, vedoucí učitelka MŠ, Bohumín - Nový Bohumín
1 205
3.
Mgr. Jaroslav Thér

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 4

55let, středoškolský učitel, Bohumín - Nový Bohumín
1 182
4.
Jiří Kuldánek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

35let, výkonný ředitel, Bohumín - Skřečoň
1 129
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
6,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Antonie Walterová

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

62let, učitelka, Bohumín - Skřečoň
585
Česká pirátská strana1 mandát
5,94 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Daniel Galuszka

kandidátní listina: Česká pirátská strana
pořadí na kandidátce: 1

23let, asistent poslance, Bohumín - Nový Bohumín
468
Občanská demokratická strana1 mandát
5,12 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. David Maryška

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

47let, advokát, Bohumín - Skřečoň
539

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Česká strana sociálně demokratická
14+216
ANO 2011
404
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Česká pirátská strana
0+11
Občanská demokratická strana
101
BOHUMÍNSKÁ 4KOALICE
000
NEZÁVISLÍ
1-10
Dobrá volba 2016
000
Koalice KDU-ČSL a TOP 09
1-10
Zvolte obec Účast
Albrechtice 51,19 %
Bohumín 37,95 %
Český Těšín 39,32 %
Dětmarovice 44,18 %
Dolní Lutyně 43,65 %
Doubrava 47,88 %
Havířov 31,23 %
Horní Bludovice 60,85 %
Horní Suchá 35,01 %
Chotěbuz 56,81 %
Karviná 32,04 %
Orlová 30,47 %
Petrovice u Karviné 49,00 %
Petřvald 36,97 %
Rychvald 42,35 %
Stonava 61,09 %
Těrlicko 48,56 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz