Výsledky pro městskou část Nová Bělá Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
60,24 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
7
4KDU-ČSL+NK
3ODS
1ČSSD
Počet zvolených zastupitelů v obci
Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů (44,04 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 876 hlasů (obsadili 7 mandátů) | |
7 | |
KDU-ČSL a nezávislí kandidáti (23,22 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 098 hlasů (obsadili 4 mandáty) | |
4 | |
Občanská demokratická strana (19,46 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 2 596 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Česká strana sociálně demokratická (8,93 % hlasů)obhajuje 3 mandáty, strana získala 1 192 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Demokratická strana zelených (4,34 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 579 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 7 mandátů 44,04 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Lumír Bahrkandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 601 |
2. | Karel Krčmarskýkandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 439 |
3. | Bc. Lenka Meixnerovákandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 405 |
4. | Tomáš Makarakandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 406 |
5. | Žaneta Matějovákandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 387 |
6. | Aneta Bilicerovákandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 390 |
7. | David Bahrkandidátní listina: Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 381 |
KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 4 mandáty 23,22 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jana Filipovákandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 286 |
2. | Radovan Podešvakandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 235 |
3. | Tomáš Kaločkandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 232 |
4. | Hana Dojcsánovákandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 228 |
Občanská demokratická strana | 3 mandáty 19,46 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | MUDr. Ivo Górnisiewiczkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 237 |
2. | Ing. Tomáš Nováčekkandidátní listina: Občanská demokratická strana | 228 |
3. | Ing. Zdeňka Zmeškalovákandidátní listina: Občanská demokratická strana | 212 |
Česká strana sociálně demokratická | 1 mandát 8,93 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Mgr. Vladimír Krčmarskýkandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická | 196 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
Novobělské sdružení Komunistické strany Čech a Moravy a nezávislých kandidátů | 0 | +7 | 7 | |
KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 0 | +4 | 4 | |
Občanská demokratická strana | 3 | 0 | 3 | |
Česká strana sociálně demokratická | 3 | -2 | 1 | |
Demokratická strana zelených | 0 | 0 | 0 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 4 | -4 | 0 | |
Komunistická strana Čech a Moravy | 4 | -4 | 0 | |
Strana svobodných občanů | 1 | -1 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Čavisov | 50,48 % |
Dolní Lhota | 63,45 % |
Horní Lhota | 60,23 % |
Hošťálkovice | 58,06 % |
Hrabová | 48,05 % |
Klimkovice | 51,48 % |
Krásné Pole | 53,45 % |
Lhotka | 57,75 % |
Mariánské Hory a Hulváky | 33,81 % |
Martinov | 56,44 % |
Michálkovice | 39,77 % |
Moravská Ostrava a Přívoz | 30,55 % |
Nová Bělá | 60,24 % |
Nová Ves | 39,38 % |
Olbramice | 58,02 % |
Ostrava | 33,86 % |
Ostrava-Jih | 28,72 % |
Petřkovice | 49,92 % |
Plesná | 65,72 % |
Polanka nad Odrou | 52,07 % |
Poruba | 31,73 % |
Proskovice | 58,05 % |
Pustkovec | 58,92 % |
Radvanice a Bartovice | 45,09 % |
Slezská Ostrava | 34,73 % |
Stará Bělá | 52,76 % |
Stará Ves nad Ondřejnicí | 54,05 % |
Svinov | 51,93 % |
Šenov | 48,09 % |
Třebovice | 56,68 % |
Václavovice | 58,96 % |
Velká Polom | 66,69 % |
Vítkovice | 29,67 % |
Vratimov | 41,84 % |
Vřesina | 56,92 % |
Zbyslavice | 72,11 % |