Výsledky pro městskou část Polanka nad Odrou Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)
100,00 %
okrsků sečteno |
|
52,07 %
volební účast |
|
Celkem se volí 15 zastupitelů
Legenda
12SNK-CELK
1ODS
1KDU-ČSL+NK
1SPD
Počet zvolených zastupitelů v obci
Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou (50,65 % hlasů)strana získala 14 305 hlasů (obsadili 9 mandátů) | |
9 | |
SOUSEDÉ 2018 - Sdružení nezávislých kandidátů (21,19 % hlasů)strana získala 5 984 hlasů (obsadili 3 mandáty) | |
3 | |
Občanská demokratická strana (11,15 % hlasů)obhajuje 2 mandáty, strana získala 3 149 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
KDU-ČSL a nezávislí kandidáti (6,17 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 743 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) (6,13 % hlasů)neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 731 hlasů (obsadili 1 mandát) | |
1 | |
Česká strana sociálně demokratická (4,71 % hlasů)obhajuje 1 mandát, strana získala 1 329 hlasů (obsadili 0 mandátů) | |
0 |
Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 9 mandátů 50,65 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Jiří Adameckandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 1 178 |
2. | Pavel Bochniakandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 1 065 |
3. | Martina Šoustalovákandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 961 |
4. | Ing. Vít Suderkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 990 |
5. | Jarmila Plankovákandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 940 |
6. | Martin Sýkorakandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 958 |
7. | Ing. Iveta Hellerovákandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 941 |
8. | Radovan Řehulkakandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 946 |
9. | Pavel Prauzekkandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Polanka nad Odrou | 949 |
SOUSEDÉ 2018 - Sdružení nezávislých kandidátů | 3 mandáty 21,19 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Petr Tomášekkandidátní listina: SOUSEDÉ 2018 - Sdružení nezávislých kandidátů | 507 |
2. | Miloš Starečekkandidátní listina: SOUSEDÉ 2018 - Sdružení nezávislých kandidátů | 440 |
3. | Jiří Šlachtakandidátní listina: SOUSEDÉ 2018 - Sdružení nezávislých kandidátů | 430 |
Občanská demokratická strana | 1 mandát 11,15 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Darina Slováková, DiS.kandidátní listina: Občanská demokratická strana | 273 |
KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 1 mandát 6,17 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Marie Krejčíkandidátní listina: KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 171 |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) | 1 mandát 6,13 % hlasů | |
---|---|---|
pořadí | zvolený zastupitel | preferenční hlasy |
1. | Čestmír Kollerkandidátní listina: Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) | 149 |
Úspěšnost stran
Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.
strana | 2014 | +/- | celkem 2018 | trend |
---|---|---|---|---|
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem | 10 | +2 | 12 | |
Občanská demokratická strana | 2 | -1 | 1 | |
KDU-ČSL a nezávislí kandidáti | 0 | +1 | 1 | |
Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) | 0 | +1 | 1 | |
Česká strana sociálně demokratická | 1 | -1 | 0 | |
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová | 2 | -2 | 0 |
Zvolte obec | Účast |
---|---|
Čavisov | 50,48 % |
Dolní Lhota | 63,45 % |
Horní Lhota | 60,23 % |
Hošťálkovice | 58,06 % |
Hrabová | 48,05 % |
Klimkovice | 51,48 % |
Krásné Pole | 53,45 % |
Lhotka | 57,75 % |
Mariánské Hory a Hulváky | 33,81 % |
Martinov | 56,44 % |
Michálkovice | 39,77 % |
Moravská Ostrava a Přívoz | 30,55 % |
Nová Bělá | 60,24 % |
Nová Ves | 39,38 % |
Olbramice | 58,02 % |
Ostrava | 33,86 % |
Ostrava-Jih | 28,72 % |
Petřkovice | 49,92 % |
Plesná | 65,72 % |
Polanka nad Odrou | 52,07 % |
Poruba | 31,73 % |
Proskovice | 58,05 % |
Pustkovec | 58,92 % |
Radvanice a Bartovice | 45,09 % |
Slezská Ostrava | 34,73 % |
Stará Bělá | 52,76 % |
Stará Ves nad Ondřejnicí | 54,05 % |
Svinov | 51,93 % |
Šenov | 48,09 % |
Třebovice | 56,68 % |
Václavovice | 58,96 % |
Velká Polom | 66,69 % |
Vítkovice | 29,67 % |
Vratimov | 41,84 % |
Vřesina | 56,92 % |
Zbyslavice | 72,11 % |