iDNES.cz / Volby

  • Pátek 16. listopadu 2018 Otmar

Výsledky pro obec Beroun Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
36,92 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

5SOM+NK

4KDU,STAN,TOP09

4ANO

3ODS

2

2ČSSD+NK

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI (24,26 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 25 228 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
BEROUN SOBĚ (20,14 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 20 945 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
ANO 2011 (16,92 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 17 596 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Občanská demokratická strana (14,85 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 15 439 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Lepší Beroun (8,61 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 955 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická a nezávislí kandidáti (8,41 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 740 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (6,81 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 7 081 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI5 mandátů
24,26 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Kateřina Táborská

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 5

54let, zastupitelka města Beroun, kožní lékařka, Beroun-Město
1 476
2.
Mgr. Olga Chocová

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 3

64let, členka Rady města Beroun, učitelka Gymnázia Beroun, Beroun-Město
1 454
3.
Josef Štěpánek

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 6

45let, člen Rady města Beroun, hudebník/ředitel soukr.ZUŠ, Beroun-Centrum
1 432
4.
Mgr. Eva Chlumská

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 2

48let, členka Rady města Beroun, zástupkyně ředitele ZŠ, Beroun-Město
1 414
5.
MUDr. Klára Šillerová

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI
pořadí na kandidátce: 8

47let, zastupitelka města Beroun, dětská lékařka, Beroun-Město
1 402
BEROUN SOBĚ4 mandáty
20,14 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Martin Veselý

kandidátní listina: BEROUN SOBĚ
pořadí na kandidátce: 2

38let, architekt, Beroun-Město
1 304
2.
Kamil Machart

kandidátní listina: BEROUN SOBĚ
pořadí na kandidátce: 1

45let, nakladatel, grafik, Beroun-Závodí
1 159
3.
Mgr. Adam Voldán

kandidátní listina: BEROUN SOBĚ
pořadí na kandidátce: 6

34let, pojistný matematik, Beroun-Závodí
1 118
4.
Ing. Petr Veselý

kandidátní listina: BEROUN SOBĚ
pořadí na kandidátce: 8

40let, IT specialista, Beroun-Závodí
1 115
ANO 20114 mandáty
16,92 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Michal Mišina

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

47let, místostarosta města Berouna, Beroun-Závodí
1 306
2.
Mgr. Emil Šnaidauf

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 9

62let, učitel, Beroun-Závodí
1 057
3.
Ing. Irena Mastná

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

34let, projektantka, Beroun-Závodí
948
4.
Mgr. Miroslava Holubová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

51let, učitelka, Beroun-Závodí
942
Občanská demokratická strana3 mandáty
14,85 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
RNDr. Soňa Chalupová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

62let, geolog, Beroun-Závodí
1 104
2.
Ing. Vratislav Randa

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

56let, manažer, Beroun-Město
880
3.
Ing. Viktor Burkert

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

39let, podnikatel, Beroun-Centrum
834
Lepší Beroun2 mandáty
8,61 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Míka

kandidátní listina: Lepší Beroun
pořadí na kandidátce: 1

54let, živnostník, Beroun-Centrum
591
2.
Mgr. Luboš Zálom

kandidátní listina: Lepší Beroun
pořadí na kandidátce: 3

37let, živnostník, Beroun-Město
521
Česká strana sociálně demokratická a nezávislí kandidáti2 mandáty
8,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Ivan Kůs

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická a nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 6

71let, starosta města Beroun, Beroun-Město
779
2.
Bc. Ondřej Šimon, MPA

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická a nezávislí kandidáti
pořadí na kandidátce: 1

36let, ředitel domova seniorů, Beroun-Závodí
678
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
6,81 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jiří Pokorný

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

80let, dělník, Beroun-Město
524

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
NEZÁVISLÍ BEROUŇÁCI
0+55
BEROUN SOBĚ
0+44
ANO 2011
3+14
Občanská demokratická strana
2+13
Lepší Beroun
0+22
Česká strana sociálně demokratická a nezávislí kandidáti
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Česká strana sociálně demokratická
3-30
Starostové a osobnosti pro Moravu
1-10
Sdružení Zelení, NK
2-20
Sdružení STAN, NK
6-60
Sdružení TOP 09, NK
2-20
Zvolte obec Účast
Bavoryně 58,23 %
Beroun 36,92 %
Běštín 61,69 %
Broumy 68,40 %
Březová 58,66 %
Bubovice 72,37 %
Bykoš 62,30 %
Bzová 76,47 %
Cerhovice 56,67 %
Drozdov 65,41 %
Felbabka 72,73 %
Hlásná Třebaň 65,87 %
Hořovice 42,39 %
Hostomice 54,55 %
Hředle 53,64 %
Hudlice 69,95 %
Hvozdec 68,63 %
Hýskov 56,14 %
Chaloupky 55,29 %
Chlustina 78,61 %
Chodouň 58,11 %
Chrustenice 33,95 %
Chyňava 54,42 %
Jivina 69,39 %
Karlštejn 66,11 %
Komárov 54,96 %
Koněprusy 74,60 %
Korno 81,72 %
Kotopeky 69,42 %
Králův Dvůr 42,90 %
Kublov 52,62 %
Lážovice 62,50 %
Lhotka 47,76 %
Libomyšl 41,15 %
Liteň 50,00 %
Loděnice 60,10 %
Lochovice 58,58 %
Lužce 55,32 %
Malá Víska 65,06 %
Málkov 75,00 %
Měňany 44,40 %
Mezouň 67,43 %
Mořina 36,86 %
Mořinka 67,46 %
Nenačovice 53,61 %
Nesvačily 63,71 %
Neumětely 56,02 %
Nižbor 53,58 %
Nový Jáchymov 37,94 %
Olešná 48,89 %
Osek 55,11 %
Osov 50,89 %
Otmíče 60,71 %
Otročiněves 71,32 %
Podbrdy 61,02 %
Podluhy 58,57 %
Praskolesy 33,71 %
Rpety 56,75 %
Skřipel 71,96 %
Skuhrov 39,45 %
Srbsko 44,42 %
Stašov 63,31 %
Suchomasty 62,31 %
Svatá 61,60 %
Svatý Jan pod Skalou 64,06 %
Svinaře 62,70 %
Tetín 60,20 %
Tlustice 34,97 %
Tmaň 51,91 %
Točník 50,25 %
Trubín 80,86 %
Trubská 64,52 %
Újezd 66,54 %
Velký Chlumec 79,88 %
Vinařice 76,54 %
Vižina 80,65 %
Vráž 28,37 %
Všeradice 62,87 %
Vysoký Újezd 70,43 %
Zadní Třebaň 64,67 %
Zaječov 66,01 %
Záluží 51,12 %
Zdice 43,62 %
Žebrák 55,59 %
Železná 43,00 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz