iDNES.cz / Volby

  • Pátek 19. října 2018 Michaela

Výsledky pro obec Český Brod Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
43,77 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

6SNK-CELK

5ODS

4

2KDU-ČSL+Nestran

2ANO

1STAN

1KSČM

Počet zvolených zastupitelů v obci

Občanská demokratická strana (22,87 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 10 583 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
TOP 09 a nezávislí (15,47 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 7 159 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Českobroďák SNK (15,4 % hlasů)
strana získala 7 126 hlasů (obsadili 4 mandáty)
4
Sdružení nezávislých kandidátů - Zájmy Českého Brodu (11,36 % hlasů)
strana získala 5 256 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Pro Brod (10,01 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 4 630 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
ANO 2011 (8,81 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 4 078 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ (6,79 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 143 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Komunistická strana Čech a Moravy (5,03 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 2 329 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (4,26 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 1 971 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Občanská demokratická strana5 mandátů
22,87 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jakub Nekolný

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

47let, starosta, Český Brod
794
2.
Ing. Lucie Hovorková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 4

48let, ředitelka domova seniorů, Český Brod
660
3.
Ing. Milan Majer

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

42let, obchodní ředitel, Český Brod
618
4.
MVDr. Jaroslav Talacko

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 8

51let, veterinární lékař, Český Brod
618
5.
Martin Vlasák

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

46let, ředitel společnosti, Český Brod
567
TOP 09 a nezávislí4 mandáty
15,47 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Tomáš Klinecký

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 1

38let, místostarosta, advokát, Český Brod
613
2.
Mgr. Jana Kratochvílová

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 2

47let, ředitelka NNO, sociální pracovnice, Český Brod
486
3.
Mgr. Jiří Slavík

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 12

42let, ředitel základní školy, Český Brod
486
4.
Ing. Filip Ulík

kandidátní listina: TOP 09 a nezávislí
pořadí na kandidátce: 3

48let, projektový manažer v IT, Český Brod
436
Českobroďák SNK4 mandáty
15,4 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Jaroslav Kokeš

kandidátní listina: Českobroďák SNK
pořadí na kandidátce: 7

75let, senior, Český Brod
478
2.
Ing. Lucie Šmejkalová

kandidátní listina: Českobroďák SNK
pořadí na kandidátce: 2

30let, podnikatelka, Český Brod
452
3.
Bc. Metoděj Málek

kandidátní listina: Českobroďák SNK
pořadí na kandidátce: 1

37let, státní zaměstnanec, Český Brod
425
4.
Mgr. Jiří Havlíček

kandidátní listina: Českobroďák SNK
pořadí na kandidátce: 3

38let, podnikatel, Český Brod
391
Sdružení nezávislých kandidátů - Zájmy Českého Brodu2 mandáty
11,36 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Pavel Janík

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Zájmy Českého Brodu
pořadí na kandidátce: 1

66let, místostarosta, Český Brod
393
2.
Jana Kulhánková

kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů - Zájmy Českého Brodu
pořadí na kandidátce: 2

55let, daňový profesionál, Český Brod
350
Pro Brod2 mandáty
10,01 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Tomáš Charvát

kandidátní listina: Pro Brod
pořadí na kandidátce: 6

51let, ředitel ZUŠ, Český Brod
389
2.
PhDr. Vladimír Mrvík, Ph.D.

kandidátní listina: Pro Brod
pořadí na kandidátce: 21

33let, historik, středoškolský učitel, Český Brod
354
ANO 20112 mandáty
8,81 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Hájek

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

61let, bezpečnostní ředitel, Český Brod
251
2.
Ing. Jaroslav Sýkora

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

68let, důchodce, Český Brod
219
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ1 mandát
6,79 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Bc. Jiří Stuchl

kandidátní listina: STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
pořadí na kandidátce: 1

38let, ředitel M'am'aloca o.p.s., Štolmíř
293
Komunistická strana Čech a Moravy1 mandát
5,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Václav Korec

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

74let, stavitel, Český Brod
196

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
8-26
Občanská demokratická strana
4+15
TOP 09 a nezávislí
0+44
Pro Brod
0+22
ANO 2011
202
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
0+11
Komunistická strana Čech a Moravy
2-11
Česká strana sociálně demokratická
000
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
2-20
Volba pro město
1-10
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Barchovice 68,28 %
Bečváry 37,41 %
Bělušice 66,09 %
Břežany I 46,37 %
Břežany II 54,80 %
Býchory 64,76 %
Cerhenice 66,14 %
Církvice 59,84 %
Červené Pečky 49,41 %
Český Brod 43,77 %
Dobřichov 46,89 %
Dolní Chvatliny 59,83 %
Dománovice 59,62 %
Doubravčice 50,48 %
Drahobudice 64,73 %
Grunta 72,22 %
Horní Kruty 66,67 %
Hradešín 67,06 %
Choťovice 62,91 %
Chotutice 52,20 %
Chrášťany 45,34 %
Jestřabí Lhota 51,97 %
Kbel 74,56 %
Klášterní Skalice 69,72 %
Klučov 34,96 %
Kolín 43,37 %
Konárovice 45,53 %
Kořenice 51,08 %
Kouřim 66,12 %
Krakovany 63,72 %
Krupá 57,88 %
Krychnov 78,65 %
Křečhoř 65,19 %
Kšely 71,66 %
Libenice 40,94 %
Libodřice 62,61 %
Lipec 78,29 %
Lošany 66,02 %
Malotice 65,13 %
Masojedy 48,00 %
Mrzky 53,49 %
Nebovidy 61,47 %
Němčice 52,94 %
Nová Ves I 31,38 %
Ohaře 65,70 %
Ovčáry 69,55 %
Pašinka 72,45 %
Pečky 48,81 %
Plaňany 52,97 %
Pňov-Předhradí 42,32 %
Polepy 59,85 %
Polní Chrčice 72,79 %
Polní Voděrady 58,45 %
Poříčany 39,86 %
Přehvozdí 77,73 %
Přistoupim 42,30 %
Přišimasy 30,20 %
Radim 62,70 %
Radovesnice I 56,58 %
Radovesnice II 66,26 %
Ratboř 74,67 %
Ratenice 30,43 %
Rostoklaty 60,51 %
Skvrňov 68,71 %
Starý Kolín 54,93 %
Svojšice 55,60 %
Tatce 49,49 %
Tismice 55,80 %
Toušice 69,70 %
Třebovle 73,23 %
Tři Dvory 68,20 %
Tuchoraz 29,97 %
Tuklaty 65,14 %
Týnec nad Labem 45,31 %
Uhlířská Lhota 62,62 %
Veletov 57,43 %
Velim 57,15 %
Velký Osek 53,28 %
Veltruby 58,68 %
Vitice 32,53 %
Volárna 25,55 %
Vrátkov 62,27 %
Vrbčany 62,93 %
Zalešany 69,57 %
Zásmuky 51,69 %
Žabonosy 63,59 %
Ždánice 62,63 %
Žehuň 34,14 %
Žiželice 59,84 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz