iDNES.cz / Volby

  • Pátek 19. října 2018 Michaela

Výsledky pro obec Poděbrady Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
51,53 %
volební účast

Celkem se volí 21 zastupitelů

Legenda

8SNK-CELK

5

3STAN+NK

3ODS

2Zelení+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

VOLBA PRO PODĚBRADY (28,03 % hlasů)
strana získala 30 890 hlasů (obsadili 7 mandátů)
7
NAŠE PODĚBRADY (17,84 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 19 660 hlasů (obsadili 5 mandátů)
5
STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL (14,07 % hlasů)
obhajuje 4 mandáty, strana získala 15 510 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (13,06 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 14 396 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Pro občany Poděbrad (9,51 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 10 482 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
SNK MLADÉ PODĚBRADY (5,9 % hlasů)
strana získala 6 507 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Česká strana sociálně demokratická (4,59 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 5 055 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Volba pro město Poděbrady (4,17 % hlasů)
obhajuje 1 mandát, strana získala 4 601 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
Rozvoj - Prosperita město Poděbrady společně s REALISTY (2,83 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 3 116 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
VOLBA PRO PODĚBRADY7 mandátů
28,03 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PhDr. Ladislav Langr

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 1

59let, starosta města, Poděbrady III
1 954
2.
MUDr. Pavel Frič

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 18

48let, lékař,internista, Poděbrady III
1 700
3.
Ing. Milan Suchomel

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 2

67let, ekonom,ředitel Poděbradské sportovní s.r.o., Poděbrady III
1 551
4.
Tomáš Maux

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 3

25let, student práv UK Praha, Poděbrady II
1 489
5.
Miloslav Hájek

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 4

55let, technik, předseda bytové komise, Poděbrady III
1 475
6.
Ing. Jana Veberová

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 5

64let, ekonomka, radní města, Kluk
1 508
7.
Mgr. Věra Sýkorová

kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 6

62let, učitelka, zastupitelka města, Poděbrady II
1 553
NAŠE PODĚBRADY5 mandátů
17,84 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
PaedDr. Miroslav Káninský

kandidátní listina: NAŠE PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 1

57let, podnikatel, Poděbrady III
1 107
2.
RNDr. Miloš Mikolanda

kandidátní listina: NAŠE PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 3

56let, geofyzik, Poděbrady III
1 054
3.
Ing. Miroslav Holas

kandidátní listina: NAŠE PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 2

56let, OSVČ, Poděbrady II
1 053
4.
Pavel Bažant

kandidátní listina: NAŠE PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 4

47let, podnikatel, ekonom, Poděbrady III
964
5.
Jiří Málek

kandidátní listina: NAŠE PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 5

50let, jednatel společnosti, Velké Zboží
944
STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL3 mandáty
14,07 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Jaroslav Červinka

kandidátní listina: STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL
pořadí na kandidátce: 1

58let, odborný referent stavebního úřadu Poděbrady, Poděbrady III
1 226
2.
Jaroslav Štěpán

kandidátní listina: STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL
pořadí na kandidátce: 7

47let, zahradník, Kluk
895
3.
Zdeněk Havlas

kandidátní listina: STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL
pořadí na kandidátce: 2

39let, rejdař, Poděbrady V
886
Občanská demokratická strana3 mandáty
13,06 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Roman Schulz

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

50let, ředitel školy, Poděbrady II
1 028
2.
Ing. Petr Fiala

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 2

51let, podnikatel, Poděbrady III
920
3.
MUDr. Helena Štrobl Syrovcová

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 5

60let, lékařka, Velké Zboží
912
Pro občany Poděbrad2 mandáty
9,51 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Radek Smejkal

kandidátní listina: Pro občany Poděbrad
pořadí na kandidátce: 5

40let, podnikatel, starosta Sokola, Poděbrady II
682
2.
JUDr. Klára Jirásková

kandidátní listina: Pro občany Poděbrad
pořadí na kandidátce: 2

51let, lektorka cizích jazyků, Poděbrady II
624
SNK MLADÉ PODĚBRADY1 mandát
5,9 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Vurm

kandidátní listina: SNK MLADÉ PODĚBRADY
pořadí na kandidátce: 15

54let, instruktor autoškoly, Poděbrady III
489

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
Sdružení nezávislých kandidátů - místní sdružení celkem
0+88
NAŠE PODĚBRADY
0+55
STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL
4-13
Občanská demokratická strana
2+13
Pro občany Poděbrad
0+22
Česká strana sociálně demokratická
2-20
Volba pro město Poděbrady
1-10
Rozvoj - Prosperita město Poděbrady společně s REALISTY
000
Volba pro město
9-90
Sdružení TOP 09, NK
2-20
ANO 2011
1-10
Zvolte obec Účast
Běrunice 47,80 %
Bobnice 49,77 %
Bříství 68,80 %
Budiměřice 48,02 %
Černíky 71,43 %
Čilec 50,28 %
Činěves 62,97 %
Dlouhopolsko 73,60 %
Dobšice 70,97 %
Dvory 45,68 %
Dymokury 52,58 %
Hořany 73,64 %
Hořátev 73,19 %
Hradčany 44,91 %
Hradištko 72,62 %
Hrubý Jeseník 57,57 %
Chleby 60,06 %
Choťánky 65,74 %
Chotěšice 42,70 %
Chrást 55,02 %
Chroustov 64,09 %
Jíkev 65,64 %
Jiřice 52,54 %
Jizbice 51,19 %
Kamenné Zboží 48,59 %
Kněžice 72,18 %
Kněžičky 80,56 %
Kolaje 47,06 %
Kostelní Lhota 47,53 %
Kostomlátky 65,66 %
Kostomlaty nad Labem 55,97 %
Košík 63,57 %
Kounice 59,75 %
Kouty 73,36 %
Kovanice 61,88 %
Krchleby 66,72 %
Křečkov 51,00 %
Křinec 50,57 %
Libice nad Cidlinou 52,71 %
Loučeň 59,45 %
Lysá nad Labem 49,46 %
Mcely 67,75 %
Městec Králové 52,39 %
Milčice 46,47 %
Milovice 33,56 %
Netřebice 71,58 %
Nový Dvůr 81,67 %
Nymburk 45,87 %
Odřepsy 54,92 %
Okřínek 69,62 %
Opočnice 54,45 %
Opolany 66,10 %
Oseček 86,72 %
Oskořínek 60,79 %
Ostrá 58,53 %
Pátek 59,60 %
Písková Lhota 60,67 %
Písty 65,80 %
Poděbrady 51,53 %
Podmoky 41,88 %
Přerov nad Labem 54,72 %
Rožďalovice 45,97 %
Sadská 48,85 %
Sány 60,84 %
Seletice 56,80 %
Semice 61,65 %
Senice 64,60 %
Sloveč 51,53 %
Sokoleč 66,13 %
Stará Lysá 71,71 %
Starý Vestec 58,40 %
Straky 66,90 %
Stratov 57,27 %
Třebestovice 56,54 %
Úmyslovice 54,51 %
Velenice 76,36 %
Velenka 54,47 %
Vestec 65,16 %
Vlkov pod Oškobrhem 81,43 %
Vrbice 72,11 %
Vrbová Lhota 45,73 %
Všechlapy 39,14 %
Vykáň 58,54 %
Záhornice 60,68 %
Zbožíčko 44,75 %
Zvěřínek 56,28 %
Žitovlice 68,63 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz