iDNES.cz / Volby

  • Pátek 22. února 2019 Petr

Výsledky pro obec Český Krumlov Volby do zastupitelstev obcí 2018 (konečné výsledky)

100,00 %
okrsků sečteno
42,58 %
volební účast

Celkem se volí 23 zastupitelů

Legenda

3ANO

3KDU-ČSL

3

3STAN+NK

2ODS

2PRO2016

2KSČM

2Zelení+NK

2ČSSD

1REAL+NK

Počet zvolených zastupitelů v obci

ANO 2011 (13,38 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 12 230 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová (12,24 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 11 186 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 09 (11,48 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 10 496 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Sdružení nezávislých - Město pro všechny (11,2 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 10 238 hlasů (obsadili 3 mandáty)
3
Občanská demokratická strana (10,41 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 9 518 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
PRO 2016 (8,91 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 8 142 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Komunistická strana Čech a Moravy (8,65 % hlasů)
obhajuje 3 mandáty, strana získala 7 907 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
NEZÁVISLÍ A ZELENÍ (7,57 % hlasů)
obhajuje 2 mandáty, strana získala 6 922 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
Česká strana sociálně demokratická (7,05 % hlasů)
obhajuje 5 mandátů, strana získala 6 441 hlasů (obsadili 2 mandáty)
2
REÁLNÝ KRUMLOV (5,89 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 5 386 hlasů (obsadili 1 mandát)
1
Hlas Krumlova Českého (3,22 % hlasů)
neobhajuje žádný mandát, strana získala 2 945 hlasů (obsadili 0 mandátů)
0
ANO 20113 mandáty
13,38 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Milan Hodboď

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 5

70let, podnikatel, Horní Brána
678
2.
Ing. Barbora Šiftová

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 1

51let, jednatelka spolku, Horní Brána
634
3.
Rudolf Blahovec

kandidátní listina: ANO 2011
pořadí na kandidátce: 2

55let, grafik, Horní Brána
594
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová3 mandáty
12,24 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Ing. Josef Hermann

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 1

60let, ekonom, místostarosta, Horní Brána
819
2.
Ing. Jiří Olšan

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 2

61let, správce zámecké zahrady, Latrán
796
3.
Mgr. Roman Kneifl

kandidátní listina: Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
pořadí na kandidátce: 3

55let, středoškolský učitel, Vyšný
730
Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 093 mandáty
11,48 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Martin Fürst

kandidátní listina: Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 20

38let, praktický lékař pro děti a dorost, Nádražní Předměstí
778
2.
Milan Kotlár

kandidátní listina: Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 9

57let, živnostník, Vnitřní Město
651
3.
Mgr. Martin Hák

kandidátní listina: Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 09
pořadí na kandidátce: 4

50let, jednatel vydavatelství MCU, Horní Brána
593
Sdružení nezávislých - Město pro všechny3 mandáty
11,2 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Mgr. Dalibor Carda

kandidátní listina: Sdružení nezávislých - Město pro všechny
pořadí na kandidátce: 1

62let, starosta, Slupenec
962
2.
Mgr. Bohumil Florián

kandidátní listina: Sdružení nezávislých - Město pro všechny
pořadí na kandidátce: 4

69let, učitel, Domoradice
774
3.
Bc. Ivo Janoušek

kandidátní listina: Sdružení nezávislých - Město pro všechny
pořadí na kandidátce: 3

28let, vedoucí programu Kláštery, Plešivec
734
Občanská demokratická strana2 mandáty
10,41 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Zbyněk Toman

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 1

41let, stavební technik, Nové Spolí
554
2.
Běla Dvořáková

kandidátní listina: Občanská demokratická strana
pořadí na kandidátce: 3

65let, zdravotní sestra, Horní Brána
513
PRO 20162 mandáty
8,91 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Vojtěch Němec, BBA

kandidátní listina: PRO 2016
pořadí na kandidátce: 2

34let, zastupitel města ČK a lektor zdravovědy na VŠ, Nádražní Předměstí
535
2.
Mgr. Václav Velek

kandidátní listina: PRO 2016
pořadí na kandidátce: 1

36let, IT projektový manažer, Domoradice
491
Komunistická strana Čech a Moravy2 mandáty
8,65 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
Petr Šandera

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 2

67let, důchodce, Nádražní Předměstí
508
2.
Ing. Miroslav Máče, CSc., Ph.D.

kandidátní listina: Komunistická strana Čech a Moravy
pořadí na kandidátce: 1

62let, informatik, Domoradice
505
NEZÁVISLÍ A ZELENÍ2 mandáty
7,57 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jan Vorel

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ A ZELENÍ
pořadí na kandidátce: 2

58let, lékař, Nádražní Předměstí
709
2.
Mgr. Jiří Bloch

kandidátní listina: NEZÁVISLÍ A ZELENÍ
pořadí na kandidátce: 4

59let, pracovník Národního památkového ústavu, Vnitřní Město
471
Česká strana sociálně demokratická2 mandáty
7,05 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jindřich Florián

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 1

62let, ředitel nemocnice, Horní Brána
597
2.
Mgr. Ivana Ambrusová

kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická
pořadí na kandidátce: 2

55let, ředitelka sociálních služeb, Domoradice
360
REÁLNÝ KRUMLOV1 mandát
5,89 % hlasů
pořadízvolený zastupitelpreferenční hlasy
1.
MUDr. Jiří Klosse

kandidátní listina: REÁLNÝ KRUMLOV
pořadí na kandidátce: 5

48let, primář radiodiagnostického odd., Domoradice
623

Úspěšnost stran

Tabulka ukazuje kolik mandátů strany získaly či ztratily (+/-) a kolik budou mít zastupitelů.

strana 2014 +/- celkem  2018 trend
ANO 2011
303
Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
303
Společně pro Krumlov - Nezávislí a TOP 09
0+33
Sdružení nezávislých - Město pro všechny
0+33
Občanská demokratická strana
3-12
PRO 2016
0+22
Komunistická strana Čech a Moravy
3-12
NEZÁVISLÍ A ZELENÍ
202
Česká strana sociálně demokratická
5-32
REÁLNÝ KRUMLOV
0+11
Hlas Krumlova Českého
000
Sdružení SNK ED, NK
2-20
TOP 09
2-20
Zvolte obec Účast
Benešov nad Černou 57,39 %
Besednice 58,87 %
Bohdalovice 63,27 %
Brloh 57,33 %
Bujanov 56,19 %
Černá v Pošumaví 59,42 %
Český Krumlov 42,58 %
Dolní Dvořiště 57,97 %
Dolní Třebonín 66,44 %
Frymburk 60,10 %
Holubov 65,80 %
Horní Dvořiště 56,72 %
Horní Planá 47,82 %
Hořice na Šumavě 45,02 %
Chlumec 60,27 %
Chvalšiny 64,11 %
Kájov 57,81 %
Kaplice 47,12 %
Křemže 55,22 %
Lipno nad Vltavou 57,69 %
Loučovice 45,08 %
Malonty 56,23 %
Malšín 75,00 %
Mirkovice 58,03 %
Mojné 84,21 %
Netřebice 49,12 %
Nová Ves 64,26 %
Omlenice 54,10 %
Pohorská Ves 47,87 %
Polná na Šumavě 77,92 %
Přední Výtoň 75,65 %
Přídolí 54,44 %
Přísečná 56,71 %
Rožmberk nad Vltavou 79,09 %
Rožmitál na Šumavě 67,55 %
Soběnov 73,38 %
Srnín 56,57 %
Střítež 65,36 %
Světlík 51,30 %
Velešín 47,45 %
Větřní 42,02 %
Věžovatá Pláně 88,03 %
Vyšší Brod 49,07 %
Zlatá Koruna 64,70 %
Zubčice 67,07 %
Zvíkov 67,11 %
Dodavatelem průběžných i konečných volebních výsledků je Český statistický úřad.

Najdete na iDNES.cz